319 Національна Яґ’я

Запрошуємо Вас взяти участь у 319-й Національній Яґ’ї, яка буде проводитися з 21 по 31 березня 2022 р.

Із звернення д-ра Джона Хегеліна до Ведичних Пандітів Махаріші, 19.02.2013

«Ведична наука – це повна наука про звук, і Яґ’я – це повна наука про звук. Йога означає трансцендування. Ведичні Пандіти Махаріші є експертами в трансцендуванні завдяки програмі Трансцендентальної Медитації і ТМ-Сідхі з Йогічними Польотами. І саме це робить Ведичних Пандітів Махаріші унікальними в сім’ї пандітів сьогодні. Йога робить звук потужним, йога робить мову потужною, йога робить думку потужною. Все більш і більш, коли Ведичний Пандіт Махаріші говорить, коли Ведичний Пандіт Махаріші декламує ведичні звуки, ведичні мантри, то не з поверхневого, втомленого рівня розуму, а з глибини розуму і з глибини Буття. Це величезний вклад Махаріші в Яґ’ю: він додав Йогу до Яґ’ї; і він відновив в наших Ведичних Пандітах Махаріші історичну силу яґ’ї для перетворення чого завгодно на що завгодно».

Важлива інформація

• Про асамблеї миру в Україні та Росії – ТУТ
• GoFundMe: перейдіть СЮДИ, щоб допомогти фінансувати асамблеї миру в Україні та Росії 
• Сідхі та Вчителі ТМ, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективних програм ТМ-Сідхі 
• Медітуючі, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективної практики ТМ


Національні Яґ’ї і Спеціальні Яґ’ї, включаючи Спеціальні Яґ’ї для благополуччя – це високоефективний і повсюдно доступний засіб, який ми можемо використовувати негайно, без зусиль та зі зручністю. Спеціальні Яґ’ї для благополуччя можуть проводитися у будь-який день за вашим вибором. Участь у Яґ’ях Махаріші приносить величезну підтримку Вам, Україні та всьому світу.

Додаток Maharishi Veda App: Застосовуйте древню ведичну науку про звук для балансу, миру, гармонії і радості в житті. Ваші внески спрямовуються на підтримку Ведичних Пандітів Махаріші.


Прогноз експертів Джйотіша Махаріші

Намагайтеся залишатися стабільними й спокійними. Беріть участь у групових програмах створення когерентності та підтримуйте Національні Яґ’ї, щоб керівники і колективна свідомість змогли піднятися на новий рівень – що веде до еволюції і досягнення гармонії. Миротворчі технології Махаріші очищають і прославляють долю.


319-а Національна Яґ’я для України
буде проводитися з 21 по 31 березня 2022 р.

Санкальпа: «Забезпечення миру, безпеки, зцілення, когерентності й нездоланності для всіх людей в Україні та світі«

Ваша підтримка дуже потрібна для своєчасного початку яґ’ї! Залишилося всього 2 дні! Будь ласка, візьміть участь якнайшвидше! Як зробити внесок, дивіться на цій сторінці (бачити хід збору коштів можна тут).

Національні Яґ’ї проводяться від імені «Спонсорів Яґій Махаріші для України» (це згадується в санкальпі яґій в усі дні їх проведення). Яґ’ї проводять пандіти з групи ведичних пандітів Махаріші у Брахмастхані (географічному центрі) Індії. Усі кошти, зібрані в усьому світі на проведення Національних Яґій, направляються на підтримку цієї групи. Вона була заснована Махаріші як група створення когерентності для всього світу. Зараз у групі біля 1500 пандітів. Пандіти з цієї групи щодня проводять АтіРудрабхішек – потужну яґ’ю для досягнення миру на Землі. Регулярні щомісячні або двотижневі внески кожного спонсора є основою стабільності групи.

Постійне проведення Національних Яґій залишається абсолютною необхідністю для України і кожного її жителя – для всіх нас з вами – і дуже важливо, щоб ми змогли продовжувати проводити яґ’ї постійно, одну за одною.

Дякуємо за Ваше розуміння та підтримку! Ваша участь — дорогоцінна!

Джай Гуру Дев!

З повагою та найкращими побажаннями, 
Фонд Брахмананди Сарасваті в Україні

Сайт про Національні Яґ’ї Махаріші для України

Важливі посилання (тут багато корисної та цікавої інформації)

P. S. Будь ласка, розкажіть своїм друзям і знайомим про Національні Яґ’ї. Поясніть їм величезну важливість цієї програми і запросіть взяти участь. Пам’ятайте, що при внеску в сумі 1250 доларів чи більше ви, ваша компанія або вказана вами особа буде щоденно згадуватися під час проведення Національної Яґ’ї, і ви можете обрати мету/санкальпу Яґ’ї.


Ведичні декламації, які рекомендується слухати зараз щодня – для еволюції, миру і гармонії