309 Національна Яґ’я

Запрошуємо Вас взяти участь у 309-й Національній Яґ’ї, яка буде проводитися з 5 по 15 січня 2022 р., включаючи День народження Махаріші 12 січня

12 Січня – благословенний день, який Махаріші святкував разом з нами більше 50 років. Це чудовий час для вираження вдячності Махаріші та прийняття рішень щодо реалізації його програм і технологій у новому році.

2022: Що він принесе?

Після насиченого подіями 2021 року, природно, хочеться дізнатися, що нас чекає в 2022 році.

Ми реально рухаємося до досягнення чогось разом, і це так чарівно корисно для всього світу і для нас самих. Ми усвідомлюємо всі практичні труднощі, які періодично зустрічаємо й долаємо, і дуже ретельно слідуємо вказівкам Махаріші, продовжуючи упевнено рухатися вперед.

Ми глибоко вдячні Вам за цю нашу колективну силу й за всю Вашу підтримку!

Сердечна вдячність Махаріші та Махараджі за постійний захист і підтримку! День у день і рік у рік.


Національні Яґ’ї і Спеціальні Яґ’ї, включаючи Спеціальні Яґ’ї для благополуччя – це високоефективний і повсюдно доступний засіб, який ми можемо використовувати негайно, без зусиль та зі зручністю. Спеціальні Яґ’ї для благополуччя можуть проводитися у будь-який день за вашим вибором. Участь у Яґ’ях Махаріші приносить величезну підтримку Вам, Україні та всьому світу.

Додаток Maharishi Veda App: Застосовуйте древню ведичну науку про звук для балансу, миру, гармонії і радості в житті. Ваші внески спрямовуються на підтримку Ведичних Пандітів Махаріші.

Прогноз експертів Джйотіша Махаріші

Складні планетарні комбінації вказують на підвищену потребу людей у ​​всьому світі вимагати покращень у державному управлінні та керівництві. Нам потрібно підтримувати позитивні імпульси за допомогою груп створення когерентності, що виконують програми ТМ і ТМ-Сідхі, та за допомогою високоефективних Національних Яґій, щоб керівники суспільства та колективна свідомість взаємно відображали величезний стрибок когерентності.


309-а Національна Яґ’я для України
буде проводитися з 5 по 15 січня 2022 р.,
включаючи День народження Махаріші 12 січня

Санкальпа: «Забезпечення нездоланності – безпеки, миру, здоров’я та процвітання – в Україні і всіх країнах світу»

Ваша підтримка дуже потрібна для своєчасного початку яґ’ї! Залишилося всього 3 дні! Будь ласка, візьміть участь якнайшвидше! Як зробити внесок, дивіться на цій сторінці (бачити хід збору коштів можна тут).

Національні Яґ’ї проводяться від імені «Спонсорів Яґій Махаріші для України» (це згадується в санкальпі яґій в усі дні їх проведення). Яґ’ї проводять пандіти з групи ведичних пандітів Махаріші у Брахмастхані (географічному центрі) Індії. Усі кошти, зібрані в усьому світі на проведення Національних Яґій, направляються на підтримку цієї групи. Вона була заснована Махаріші як група створення когерентності для всього світу. Зараз у групі біля 1500 пандітів. Пандіти з цієї групи щодня проводять АтіРудрабхішек – потужну яґ’ю для досягнення миру на Землі. Регулярні щомісячні або двотижневі внески кожного спонсора є основою стабільності групи.

Постійне проведення Національних Яґій залишається абсолютною необхідністю для України і кожного її жителя – для всіх нас з вами – і дуже важливо, щоб ми змогли продовжувати проводити яґ’ї постійно, одну за одною.

Дякуємо за Ваше розуміння та підтримку! Ваша участь — дорогоцінна!

Джай Гуру Дев!

З повагою та найкращими побажаннями, 
Фонд Брахмананди Сарасваті в Україні

Сайт про Національні Яґ’ї Махаріші для України

Важливі посилання (тут багато корисної та цікавої інформації)

P. S. Будь ласка, розкажіть своїм друзям і знайомим про Національні Яґ’ї. Поясніть їм величезну важливість цієї програми і запросіть взяти участь. Пам’ятайте, що при внеску в сумі 1250 доларів чи більше ви, ваша компанія або вказана вами особа буде щоденно згадуватися під час проведення Національної Яґ’ї, і ви можете обрати мету/санкальпу Яґ’ї.


Ведичні декламації, які рекомендується слухати зараз щодня – для посилення гармонії, миру і радості в житті