304 Національна Яґ’я

Запрошуємо Вас взяти участь у 304-й Національній Яґ’ї, яка буде проводитися з 22 листопада по 2 грудня 2021 р.


Важливість наміру, або санкальпи

«У Ведичних Пандитів свій особливий спосіб впливу. Вони як відбивачі: десь є світло, але якщо ми хочемо направити це світло в іншому напрямку, можна використати відбивач, і світло піде в цьому напрямку» .

(Махаріші, жовтень 2004 р.)

Зворушливі й надихаючі слова Раджі Індії

На Дні Нездоланності 6 листопада Раджа Харріс виступив з короткою надихаючою промовою. Ось деякі витяги.

Спочатку Раджа Харріс привів цитату з коментарів Махаріші до Бхагавад Гіти, розділ 3, вірш 14

«Яґ’я породжена дією»: Яґ’я відбувається через дію. Яґ’я — це дії чи діяльність особливої ​​природи, за допомою якої людина стає з’єднаною із космічним Буттям. …Веди пропонують певні ритуальні дії певних обізнаних людей, щоб створити життєпідтримуючий вплив у природі».

Потім Раджа Харріс говорив про ситуацію в Індії

«Я глибоко впевнений, що наша практика медитації та наша підтримка програм Махаріші (особливо Ведичних Пандитів Махаріші) – це найвища форма дії, яку ми можемо зробити для власного благополуччя та для всього світу. І поки відбувається ця м’яка дія нашого трансцендування, всі ми, звичайно, намагаємося зробити якнайбільше на зовнішньому рівні. Наприклад, у Брахмастхані Індії, тепер, коли ситуація з COVID набагато покращилася і в нашому районі майже немає випадків захворювання, ми змогли знову розпочати всі роботи з обслуговування та ремонту, які ми хотіли виконати протягом останніх двох-трьох років. Тепер там працюють бригади з фарбування та прибирання, а всі дорожні роботи вже закінчено.

Дуже багато різних проектів у процесі виконання: дії необхідні для того, щоб постійно дбати про пандитів. Я отримав кілька фотографій нових груп пандитів, які щойно прибули, у тому числі в наші кампуси в Бхопалі та Брахмастхані. Яка радість бачити ці милі молоді обличчя. Вони мають Ачарью (вчителя), який виконує ведичні декламації, потім вони декламують, і це повторюється знову і знову. На це так приємно дивитися».

Перейдіть ЗА ПОСИЛАННЯМ, щоб подивитися виступ Раджі Харріса повністю (12 хв, є рос. переклад).

Нові юні пандіти, які проходять навчання
Будинки у відповідності до Васту Махаріші

Наша підтримка наповнена глибоким змістом і дуже важлива!

Національні Яґ’ї і Спеціальні Яґ’ї, включаючи Спеціальні Яґ’ї для благополуччя – це високоефективний і повсюдно доступний засіб, який ми можемо використовувати негайно, без зусиль та зі зручністю. Спеціальні Яґ’ї для благополуччя можуть проводитися у будь-який день за вашим вибором. Участь у Яґ’ях Махаріші приносить величезну підтримку Вам, Україні та всьому світу.

Додаток Maharishi Veda App: Застосовуйте древню ведичну науку про звук для балансу, миру, гармонії і радості в житті. Ваші внески спрямовуються на підтримку Ведичних Пандітів Махаріші.

Прогноз експертів Джйотіша Махаріші

Планетарні комбінації залишаються складними, тому нам потрібно підтримувати будь-які латентні позитивні імпульси та одночасно пом’якшувати негативність за допомогою груп створення когерентності, що виконують програми ТМ і ТМ-Сідхі, та за допомогою високоефективних Національних Яґій, щоб когерентна свідомість могла розквітнути позитивністю для загального блага.


304-а Національна Яґ’я для України
буде проводитися з 22 листопада по 2 грудня 2021 р.

Санкальпа: «Забезпечення нездоланності – безпеки, миру, здоров’я та процвітання – в Україні і всіх країнах світу»

Ваша підтримка дуже потрібна для своєчасного початку яґ’ї! Залишилося всього 3 дні! Будь ласка, візьміть участь якнайшвидше! Як зробити внесок, дивіться на цій сторінці (бачити хід збору коштів можна тут).

Національні Яґ’ї проводяться від імені «Спонсорів Яґій Махаріші для України» (це згадується в санкальпі яґій в усі дні їх проведення). Яґ’ї проводять пандіти з групи ведичних пандітів Махаріші у Брахмастхані (географічному центрі) Індії. Усі кошти, зібрані в усьому світі на проведення Національних Яґій, направляються на підтримку цієї групи. Вона була заснована Махаріші як група створення когерентності для всього світу. Зараз у групі більше 1000 пандітів. Пандіти з цієї групи щодня проводять АтіРудрабхішек – потужну яґ’ю для досягнення миру на Землі. Регулярні щомісячні або двотижневі внески кожного спонсора є основою стабільності групи.

Постійне проведення Національних Яґій залишається абсолютною необхідністю для України і кожного її жителя – для всіх нас з вами – і дуже важливо, щоб ми змогли продовжувати проводити яґ’ї постійно, одну за одною.

Дякуємо за Ваше розуміння та підтримку! Ваша участь — дорогоцінна!

Джай Гуру Дев!

З повагою та найкращими побажаннями, 
Фонд Брахмананди Сарасваті в Україні

Сайт про Національні Яґ’ї Махаріші для України

Важливі посилання (тут багато корисної та цікавої інформації)

P. S. Будь ласка, розкажіть своїм друзям і знайомим про Національні Яґ’ї. Поясніть їм величезну важливість цієї програми і запросіть взяти участь. Пам’ятайте, що при внеску в сумі 1250 доларів чи більше ви, ваша компанія або вказана вами особа буде щоденно згадуватися під час проведення Національної Яґ’ї, і ви можете обрати мету/санкальпу Яґ’ї.


Ведичні декламації, які рекомендується слухати зараз щодня – для посилення гармонії, миру і радості в житті