Раді Вас повідомити, що з 9 по 19 листопада 2021 р.включаючи Дева Прабодхіні, День Пробудження, 15 листопада – проводиться 302-а Національна Яґ’я Махаріші для України.

Ця яґ’я йде разом з великою міжнародною яґ’єю. Санкальпа: «Забезпечення нездоланності – безпеки, миру, здоров’я та процвітання – в Україні і всіх країнах світу». Категорія яґ’ї — «J».

Також в цей період проводиться 303-я Національна Яґ’я для України у складі “Регіону країн Росія і Україна”: група спонсорів з Нідерландів “Благодійники для кампанії RU-UA-108” замовила Національну Яґ’ю категорії “J” із санкальпою “Принести зцілення, когерентність та мир всім людям країн Росія і Україна”.

Збір коштів на Національні Яґ’ї йде постійно. Проведення наступної яґ’ї планується з 22 листопада по 2 грудня 2021 р. Як зробити внесок, дивіться, будь ласка, на цій сторінці.

Важливо! Просимо всіх спонсорів підтримувати й по можливості збільшувати свої регулярні внески.

Щиро дякуємо всім, хто дуже відповідально виступає спонсором Національних Яґій – надзвичайно важливого для України проекту. У цей історичний час нам доступна технологія, що дає можливість усунути найглибші причини проблем і страждань та сприяти мирному, еволюційному розвитку, здоров’ю і процвітанню нашої країни.

Запрошуємо всіх регулярно брати участь у Національних Яґ’ях для України. Той, хто підтримує оживлення Природного Закону для всього суспільства через проведення Національних Яґій, одержує більше підтримки Природного Закону в своєму власному житті.

Відвідайте сайт «Національна Яґ’я Махаріші для України»

Джай Гуру Дев!

З глибокою вдячністю,
«Фонд Брахмананди Сарасваті» в Україні

Зробити внесок