296 Національна Яґ’я

Запрошуємо Вас взяти участь у 296-й Національній Яґ’ї, яка буде проводитися з 23 вересня по 3 жовтня 2021 р.


Основні пункти з недавнього виступу Раджі Індії Харріса Каплана на «Відкритому дні яґій»: надихаючі новини з Індії

Відновлення роботи шкіл

Новий навчальний рік розпочався близько місяця тому з дозволеною відвідуваністю від 50% і вище, залежно від провінції, включаючи всі наші школи Махаріші.

Школи як платформа для розширення

Більше медитуючих:  ми використовуємо 200 шкіл Махаріші по всій Індії як міцну основу для підвищення національної когерентності. Ця найважливіша програма спрямована на збільшення числа медитуючих у всіх школах по всій країні шляхом залучення 2-3 координаторів (найдосвідченіших учителів в кожній школі), а також великої кількості волонтерів.

Більше ТМ-Сідхів:  Згодом медитуючі стануть Сідхами, які приєднаються до групи літаючих йогів, для створення когерентності для Індії і всього світу.

Посилення підтримки кожного учня: комунікація з членами сім’ї, включаючи далеких родичів, друзями сімей тощо. У нас є національна команда з шести координаторів, які щодня спрямовують діяльність 150 місцевих координаторів і 1800 волонтерів. Ми почали цю програму два тижні тому, і ми змогли зв’язатися з 5024 людьми, і вже 1680 чоловік навчилися ТМ, а багато інших чекають своєї черги.

Залучення небагатих родин

Для безлічі сімей, які не можуть дозволити собі освіту для своїх дітей і хотіли б отримати освіту в школі Махаріші, створюється спеціальна програма з низьким бюджетом. Наші школи можуть запропонувати відмінну привілейовану ведичну освіту. Ці хлопчики й дівчатка у віці від 10 до 17 років можуть стати основою посилення когереності в країні, при мінімальних витратах.

Креативні рішення для створення ефекту супер-сяйва

Щоб забезпечити соціальне дистанціювання в 9-12 класах, наші школи відкриті для до 50% учнів кожного дня, що означає, що 50% приходять в один день, а 50% — на наступний день. Маючи, в цілому, близько 45 000 сідхів в нашій мережі шкіл, ми можемо щодня об’єднувати приблизно 20 000 з них по відеозв’язку, при цьому адміністратори можуть бачити, що всі виконують свою програму і літають разом.

Необхідне нове покоління Вчителів ТМ

Зараз розробляються плани з проведення спеціального Курсу підготовки Вчителів ТМ з подальшою програмою, що сприяє значному збільшенню числа Вчителів ТМ в школах.

У великому залі Брахмастхана дозволено потроїти число пандітів

Прекрасні новини! Тепер влада допускає перебування від 800 до 1000 пандітів в великому залі Яґ’й. Триває щоденне проведення дорогоцінних Яґ’й АтіРудрабхішек.

Кампанія з набору нових пандітів

Тенденція зниження випадків захворюваності Covid в Індії триває. Регіон Мадх’я-Прадеш є найчистішим з березня 2020 року, без жодних випадків в районі Катні навколо Брахмастхана і в Бхопалі навколо наших трьох основних кампусів. Ми сподіваємося, що в найближчому майбутньому наша рекрутська програма за участю 40 команд по 20 кращих пандітів може бути запущена знову. Вона була припинена через Covid та екстремального сезону дощів.

Натисніть на фото нижче, щоб подивитися виступ Раджі Харріса (з рос. перекладом).

Національні Яґ’ї і Спеціальні Яґ’ї, включаючи Спеціальні Яґ’ї для благополуччя – це високоефективний і повсюдно доступний засіб, який ми можемо використовувати негайно, без зусиль та зі зручністю. Спеціальні Яґ’ї для благополуччя можуть проводитися у будь-який день за вашим вибором. Участь у Яґ’ях Махаріші приносить величезну підтримку  Вам, Україні та всьому світу.

Додаток Maharishi Veda App: Застосовуйте древню ведичну науку про звук для балансу, миру, гармонії і радості в житті. Ваші внески спрямовуються на підтримку Ведичних Пандітів Махаріші.

Прогноз експертів Джйотиша Махаріші

Прогнози на вересень/жовтень показують зростаючу, внаслідок складних планетарних комбінацій, тенденцію людей в усьому світі вимагати поліпшень в політичному управлінні та керівництві. У деяких випадках лідери здатні знайти нові шляхи відповісти на ці заклики до змін. Може відбуватися помірне відновлення світової економіки. Нам потрібно підтримувати ці імпульси (створюючи когерентність шляхом групової практики програм ТМ і ТМ-Сідхі і проводячи Національні Яґ’ї), щоб вони розкрили свій позитивний потенціал для загального блага.296-а Національна Яґ’я для України
буде проводитися з 23 вересня по 3 жовтня 2021 р.

Санкальпа: «Забезпечення нездоланності – безпеки, миру, здоров’я та процвітання – в Україні і всіх країнах світу»

Ваша підтримка дуже потрібна для своєчасного початку яґ’ї! Залишилося всього 2 дні! Будь ласка, візьміть участь якнайшвидше! Як зробити внесок, дивіться на цій сторінці (бачити хід збору коштів можна тут).

Національні Яґ’ї проводяться від імені «Спонсорів Національних Яґій Махаріші для України» (це згадується в санкальпі яґій в усі дні їх проведення). Яґ’ї проводять пандіти з групи ведичних пандітів Махаріші у Брахмастхані (географічному центрі) Індії. Усі кошти, зібрані в усьому світі на проведення Національних Яґій, направляються на підтримку цієї групи. Вона була заснована Махаріші як група створення когерентності для всього світу. Зараз у групі більше 1000 пандітів. Пандіти з цієї групи щодня проводять АтіРудрабхішек – потужну яґ’ю для досягнення миру на Землі. Регулярні щомісячні або двотижневі внески кожного спонсора є основою стабільності групи.

Постійне проведення Національних Яґій залишається абсолютною необхідністю для України і кожного її жителя – для всіх нас з вами – і дуже важливо, щоб ми змогли продовжувати проводити яґ’ї постійно, одну за одною.

Дякуємо за Ваше розуміння та підтримку! Ваша участь — дорогоцінна!

Джай Гуру Дев!

З повагою та найкращими побажаннями, 
Фонд Брахмананди Сарасваті в Україні

Сайт про Національні Яґ’ї Махаріші для України

Важливі посилання (тут багато корисної та цікавої інформації)

P. S. Будь ласка, розкажіть своїм друзям і знайомим про Національні Яґ’ї. Поясніть їм величезну важливість цієї програми і запросіть взяти участь. Пам’ятайте, що при внеску в сумі 1250 доларів чи більше ви, ваша компанія або вказана вами особа буде щоденно згадуватися під час проведення Національної Яґ’ї, і ви можете обрати мету/санкальпу Яґ’ї.


Ведичні декламації, які рекомендується слухати зараз щодня — для посилення гармонії, миру і радості в житті