295 Національна Яґ’я

Запрошуємо Вас взяти участь у 295-й Національній Яґ’ї, яка буде проводитися з 9 по 19 вересня 2021 р.

Що ці святкові дні можуть оживити для нас під час наступної Націнальної Яґ’ї?

Благословення Ганеша

Ганеша – це якість розуму (Девата), яка уособлює усунення перешкод, позбавлення від страху й перетворення складного на просте. Ця якість пов’язана з силою, чистотою, цілісністю і неухильним виконанням обов’язку. Яґ’ї, що включають цей день, задіюють ці керуючі імпульси природи, сприяючи максимальному прогресу країни та людини. 

Благословення Вішвакарми

Санскритське слово «Вішвакарма» означає «творець всього». Вішвакарма – це аспект Природного Закону, що є архітектором Всесвіту і створює всі аспекти відносного світу відповідно до будівельного плану світобудови, що міститься у Веді. Національні Яґ’ї, що включають День Вішвакарми, природним чином посилюватимуть творчі структуруючі імпульси Природного Закону для забезпечення впорядкованого і стабільного прогресу в проявленому світі.


Національні Яґ’ї і Спеціальні Яґ’ї, включаючи Спеціальні Яґ’ї для благополуччя – це високоефективний і повсюдно доступний засіб, який ми можемо використовувати негайно, без зусиль та зі зручністю. Спеціальні Яґ’ї для благополуччя можуть проводитися у будь-який день за вашим вибором, включаючи особливо сприятливі дні ведичного календаря, такі як  Ганеш Чатуртхі 10 вересня і Вішвакарма Джаянті 17 вересня. Участь у Яґ’ях Махаріші приносить величезну підтримку  Вам, Україні та всьому світу.

Додаток Maharishi Veda App: Застосовуйте древню ведичну науку про звук для балансу, миру, гармонії і радості в житті. Ваші внески спрямовуються на підтримку Ведичних Пандітів Махаріші.


Наша постійна підтримка – набагато потужніша, ніж нам може здаватися. Вона допомагає усувати перешкоди і структурувати стабільний успіх у всіх аспектах життя за допомогою фундаментальних технологій Йоги і Яґ’ї , які застосовуються Ведичними Пандітами Махаріші. Яке всеосяжне благословення!


295-а Національна Яґ’я для України
буде проводитися з 9 по 19 вересня 2021 р.,
включаючи Ганеш Чатуртхі (День народження Ганеша) 10 вересня і Вішвакарма Джаянті (День Вішвакарми) 17 вересня

Санкальпа: «Забезпечення нездоланності – безпеки, миру, здоров’я та процвітання – в Україні і всіх країнах світу»

Ваша підтримка дуже потрібна для своєчасного початку яґ’ї! Залишилося всього 2 дні! Будь ласка, візьміть участь якнайшвидше! Як зробити внесок, дивіться на цій сторінці (бачити хід збору коштів можна тут).

Національні Яґ’ї проводяться від імені «Спонсорів Національних Яґій Махаріші для України» (це згадується в санкальпі яґій в усі дні їх проведення). Яґ’ї проводять пандіти з групи ведичних пандітів Махаріші у Брахмастхані (географічному центрі) Індії. Усі кошти, зібрані в усьому світі на проведення Національних Яґій, направляються на підтримку цієї групи. Вона була заснована Махаріші як група створення когерентності для всього світу. Зараз у групі більше 1000 пандітів. Пандіти з цієї групи щодня проводять АтіРудрабхішек – потужну яґ’ю для досягнення миру на Землі. Регулярні щомісячні або двотижневі внески кожного спонсора є основою стабільності групи.

Постійне проведення Національних Яґій залишається абсолютною необхідністю для України і кожного її жителя – для всіх нас з вами – і дуже важливо, щоб ми змогли продовжувати проводити яґ’ї постійно, одну за одною.

Дякуємо за Ваше розуміння та підтримку! Ваша участь — дорогоцінна!

Джай Гуру Дев!

З повагою та найкращими побажаннями, 
Фонд Брахмананди Сарасваті в Україні

Сайт про Національні Яґ’ї Махаріші для України

Важливі посилання (тут багато корисної та цікавої інформації)

P. S. Будь ласка, розкажіть своїм друзям і знайомим про Національні Яґ’ї. Поясніть їм величезну важливість цієї програми і запросіть взяти участь. Пам’ятайте, що при внеску в сумі 1250 доларів чи більше ви, ваша компанія або вказана вами особа буде щоденно згадуватися під час проведення Національної Яґ’ї, і ви можете обрати мету/санкальпу Яґ’ї.


Ведичні декламації, які рекомендується слухати зараз щодня — для посилення гармонії, миру і радості в житті