260 Національна Яґ’я

Запрошуємо Вас взяти участь у 260-й Національній Яґ’ї, яка буде проводитися з 2 по 12 грудня 2020 р.

У цьому випуску – 2 розділи з чудовими цитатами Махаріші, Девіда Лінча і Боба Ротха:
1. Про здоров’я і зцілення  
2. Про звільнення від страху і страждання

1. Йога та Яґ’я сприяють зціленню, здоров’ю та удачі

«Отже, рішення є. І ми повідомляємо про це всьому світу. Але це залежить від кожної країни: який міністр охорони здоров’я, як сформульовані закони… Положення в сфері охорони здоров’я дуже хитке й плачевне в кожному окрузі, в кожній країні. Саме світова преса повинна засудити це відкрито, широко і швидко, щоб врятувати життя на Землі. Доступ до здоров’я з самого фундаментального рівня – це поле свідомості, поле свідомості. У нас є знання. І ми оголошуємо про це, і будемо оголошувати про це й надалі «.

— Махаріші, прес-конференція, 18 грудня 2002 р

Ви знайдете більше прекрасних цитат Махаріші про зцілення і здоров’я в кінці цієї розсилки.

За цим посиланням дивіться 2-хвилинне відео: Боб Ротх про ініціативу Фонду Девіда Лінча «Зцілити цілителів зараз».

2. Усунення страху та зростання когерентності за допомогою Йоги і Яґ’ї

«Настрій світової свідомості змінюється в бік гармонії і когерентності, руйнівні тенденції уходять. Їм судилося змінитися, вони повинні змінитися. Світ не може довго перебувати під гнітом хвиль страху. Ми не боремося з темрявою. Ми мирно приносимо світло. І тоді, без війни з темрявою, всі труднощі, створювані темрявою, просто зникають «.

— Махаріші, прес-конференція, 28 квітня 2004 р

За цим посиланням дивіться 4-хвилинне відео: Девід Лінч про зменшення страху

Більше цитат Махаріші, а також переклад висловлювань Девіда Лінча і Боба Ротха дивіться ТУТ (рос.)

Цей час пандемії – важливий період для всіх нас, щоб сприяти зціленню і позбуватися будь-якого страху всередині себе. Це стане великою допомогою в зціленні нашої країни і всього світу від будь-яких потрясінь і страхів. Дякуємо Вам за підтримку Йоги і Яґ’ї в цей делікатний час перетворень.

Національні Яґ’ї і Спеціальні Яґ’ї, включаючи Спеціальні Яґ’ї для благополуччя  – це високоефективний і повсюдно доступний засіб, який ми можемо використовувати негайно, без зусиль та зі зручністю. Спеціальні Яґ’ї для благополуччя можуть проводитися у будь-який день за вашим вибором.

Прогноз експертів Джйотіша Махаріші

Інтенсивний фазовий перехід, що призводить до значного зростання духовності та прагнення до духовності в усьому світі, продовжиться в грудні. Нам потрібно зберігати внутрішньої спокій, знайти Тишу всередині себе і користуватися всіма профілактичними програмами Махаріші. Таке благословення – мати ці рекомендації Джйотіша щодо більшої спрямованості всередину себе, регулярних групових програм і проведення великого числа Яґій – для зцілення, безпеки і відсутності страху.


260-а Національна Яґ’я для України
буде проводитися з 2 по 12 грудня 2020 р.

Санкальпа: «Забезпечення нездоланності – безпеки, миру, здоров’я та процвітання – в Україні і всіх країнах світу»

Ваша підтримка дуже потрібна для своєчасного початку яґ’ї! Залишилося всього 3 дні! Будь ласка, візьміть участь якнайшвидше! Як зробити внесок, дивіться на цій сторінці (бачити хід збору коштів можна тут).

Національні Яґ’ї проводяться від імені «Спонсорів Національних Яґій Махаріші для України» (це згадується в санкальпі яґій в усі дні їх проведення). Яґ’ї проводять пандіти з групи ведичних пандітів Махаріші у Брахмастхані (географічному центрі) Індії. Усі кошти, зібрані в усьому світі на проведення Національних Яґій, направляються на підтримку цієї групи. Вона була заснована Махаріші як група створення когерентності для всього світу. Зараз у групі понад 2000 пандітів. 1331 пандіт з цієї групи щодня проводить АтіРудрабхішек – потужну яґ’ю для досягнення миру на Землі. Регулярні щомісячні або двотижневі внески кожного спонсора є основою стабільності групи.

Постійне проведення Національних Яґій залишається абсолютною необхідністю для України і кожного її жителя – для всіх нас з вами – і дуже важливо, щоб ми змогли продовжувати проводити яґ’ї постійно, одну за одною.

Дякуємо за Ваше розуміння та підтримку!

Джай Гуру Дев!

З повагою та найкращими побажаннями, 
Фонд Брахмананди Сарасваті в Україні

Сайт про Національні Яґ’ї Махаріші для України

Важливі посилання (тут багато корисної та цікавої інформації)

P. S. Будь ласка, розкажіть своїм друзям і знайомим про Національні Яґ’ї. Поясніть їм величезну важливість цієї програми і запросіть взяти участь. Пам’ятайте, що при внеску в сумі 1250 доларів чи більше ви, ваша компанія або вказана вами особа буде щоденно згадуватися під час проведення Національної Яґ’ї, і ви можете обрати мету/санкальпу Яґ’ї.


Ведичні декламації, які рекомендується слухати зараз щодня — для посилення гармонії, миру і радості в житті