257 Національна Яґ’я

Запрошуємо Вас взяти участь у 257-й Національній Яґ’ї, яка буде проводитися з 4 по 14 листопада 2020 р.

Дханвантарі Джаянті 12 листопада
Свято здоров’я, балансу і захисту.

Хануман Джаянті 13 листопада
Імпульси Творчого Розуму, які найбільш пробуджені в День народження Ханумана, сприяють підтримці безперервного потоку еволюції.

День Махалакшмі — Свято Світла — 14 листопада
День Махалакшмі, відомий також як Діпавалі або Дівалі, є одним з найважливіших днів ведичного календаря. Він чинить глибокий живильний вплив, приносячи внутрішній і зовнішній достаток і розвиток, усуває бідність, перешкоди і слабкості в індивідуальній і колективній свідомості.

СКАРБНИЦЯ КОРИСТІ
Незалежно від розмірів пожертвування, воно дуже цінне і приносить усебічну користь. Ми глибоко вдячні всім спонсорам!

Національні Яґ’ї і Спеціальні Яґ’ї, включаючи Спеціальні Яґ’ї для благополуччя  – це високоефективний і повсюдно доступний засіб, який ми можемо використовувати негайно, без зусиль та зі зручністю.

Прогноз експертів Джйотіша Махаріші:

З переходом від жовтня до листопада можливості розвитку духовності стають все більш очевидними. Поряд з цією тенденцією наша стійка увага до Йоги та Яґ’ї може сприяти проростанню насіння зцілення — приносячи новий підйом здорового способу життя в усьму світі. Експерти Джйотіша визнають, що те, що прогнозувалося, значно пом’якшується завдяки технологіям Махаріші! Вибори в США залишаються непередбачуваними — щодо їх підготовки, результатів і наслідків.


257-а Національна Яґ’я для України
буде проводитися з 4 по 14 листопада 2020 р.,
включаючи Дханвантарі Джаянті (День Народження Дханвантарі) 12 листопада, Хануман Джаянті (День Народження Ханумана) 13 листопада і День Махалакшмі (Діпавалі) 14 листопада

Санкальпа: «Забезпечення нездоланності – безпеки, миру, здоров’я та процвітання – в Україні і всіх країнах світу»

Ваша підтримка дуже потрібна для своєчасного початку яґ’ї! Залишилося всього 4 дні! Будь ласка, візьміть участь якнайшвидше! Як зробити внесок, дивіться на цій сторінці (бачити хід збору коштів можна тут).

Національні Яґ’ї проводяться від імені «Спонсорів Національних Яґій Махаріші для України» (це згадується в санкальпі яґій в усі дні їх проведення). Яґ’ї проводять пандіти з групи ведичних пандітів Махаріші у Брахмастхані (географічному центрі) Індії. Усі кошти, зібрані в усьому світі на проведення Національних Яґій, направляються на підтримку цієї групи. Вона була заснована Махаріші як група створення когерентності для всього світу. Зараз у групі понад 2000 пандітів. 1331 пандіт з цієї групи щодня проводить АтіРудрабхішек – потужну яґ’ю для досягнення миру на Землі. Регулярні щомісячні або двотижневі внески кожного спонсора є основою стабільності групи.

Постійне проведення Національних Яґій залишається абсолютною необхідністю для України і кожного її жителя – для всіх нас з вами – і дуже важливо, щоб ми змогли продовжувати проводити яґ’ї постійно, одну за одною.

Дякуємо за Ваше розуміння та підтримку!

Джай Гуру Дев!

З повагою та найкращими побажаннями, 
Фонд Брахмананди Сарасваті в Україні

Сайт про Національні Яґ’ї Махаріші для України

Важливі посилання (тут багато корисної та цікавої інформації)

P. S. Будь ласка, розкажіть своїм друзям і знайомим про Національні Яґ’ї. Поясніть їм величезну важливість цієї програми і запросіть взяти участь. Пам’ятайте, що при внеску в сумі 1250 доларів чи більше ви, ваша компанія або вказана вами особа буде щоденно згадуватися під час проведення Національної Яґ’ї, і ви можете обрати мету/санкальпу Яґ’ї.


Ведичні декламації, які рекомендується слухати зараз щодня — для посилення гармонії, миру і радості в житті