254 Національна Яґ’я

Запрошуємо Вас взяти участь у 254-й Національній Яґ’ї, яка буде проводитися з 3 по 13 жовтня 2020 р.

Багато хто висловлював бажання дізнатися більше про міжнародну команду Фонду Брахмананди Сарасваті, яка підтримує діяльність всіх посланників фонду в усьому світі.

Знайомтесь із командою

Натисніть на картинку нижче для перегляду відео (англ.), в якому коротко представляє себе і свою діяльність кожний з 24-х членів команди, яка працює з Раджею Індії Харрісом Капланом, ділячись з усім світом великим даром Махаріші – Йогою і Яґ’єю.

Команда Фонду Брахмананди Сарасваті (Brahmananda Saraswati Trust в Нідерландах (BST), Brahmananda Saraswati Foundation в США (BSF) і Ambassador Resource Office (ARO)) та його посланці спільно надають підтримку людям, країнам і всьому світу, забезпечуючи фінансування дорогоцінної діяльності Ведичних Пандітів Махаріші.

Для нас велика честь зустрітися серцем до серця з вами, де б ви не знаходилися, і спільно підтримувати найвище в першу чергу.

Короткі новини з Індії:  Раджа Індії Харріс Каплан повідомляє, що діяльність Ведичних Пандітів Махаріші в країні стабільно триває. Дата початку курсів у Брахмастхані буде переглянута в 2021 році, як уже говорилося раніше.

Зараз чудовий час для участі в Національних Яґ’ях Махаріші в будь-якому зручному для вас форматі, включаючи участь у якості «яджамани» (коли ваше ім’я або ваша сім’я згадується в кожен з одинадцяти днів проведення яґ’ї).

Національні Яґ’ї і Спеціальні Яґ’ї, включаючи Спеціальні Яґ’ї для благополуччя  – це високоефективний і повсюдно доступний засіб, який ми можемо використовувати негайно, без зусиль та зі зручністю.

Прогноз експертів Джйотіша Махаріші:

Незвичайні й рідкісні планетарні поєднання спостерігатимуться в жовтні. Рекомендується приділяти основну увагу і час духовному розвитку і внутрішній стороні життя. Наші групові (в тому числі он-лайн) медитації і наші Національні Яґ’ї Махаріші зараз особливо цінні для пом’якшення очищення та активізації найкращих можливостей для всього світу.


254-а Національна Яґ’я для України
буде проводитися з 3 по 13 жовтня 2020 р.

Санкальпа: «Забезпечення нездоланності – безпеки, миру, здоров’я та процвітання – в Україні і всіх країнах світу»

Ваша підтримка дуже потрібна для своєчасного початку яґ’ї! Залишилося всього 5 днів! Будь ласка, візьміть участь якнайшвидше! Як зробити внесок, дивіться на цій сторінці (бачити хід збору коштів можна тут).

Національні Яґ’ї проводяться від імені «Всіх спонсорів Національних Яґій Махаріші для України» (це згадується в санкальпі яґій в усі дні їх проведення). Яґ’ї проводять пандіти з групи ведичних пандітів Махаріші у Брахмастхані (географічному центрі) Індії. Усі кошти, зібрані в усьому світі на проведення Національних Яґій, направляються на підтримку цієї групи. Вона була заснована Махаріші як група створення когерентності для всього світу. Зараз у групі понад 2000 пандітів. 1331 пандіт з цієї групи щодня проводить АтіРудрабхішек – потужну яґ’ю для досягнення миру на Землі. Регулярні щомісячні або двотижневі внески кожного спонсора є основою стабільності групи.

Постійне проведення Національних Яґій залишається абсолютною необхідністю для України і кожного її жителя – для всіх нас з вами – і дуже важливо, щоб ми змогли продовжувати проводити яґ’ї постійно, одну за одною.

Дякуємо за Ваше розуміння та підтримку!

Джай Гуру Дев!

З повагою та найкращими побажаннями, 
Фонд Брахмананди Сарасваті в Україні


Сайт про Національні Яґ’ї Махаріші для України
Сайт про Ведичних Пандітів Махаріші
Сайт про курси у Брахмастхані Індії
Інформація про Національні Яґ’ї у Facebook
Спеціальні Яґ’ї Махаріші
Аудіо-листівки
Додаток Maharishi Veda App
Візьміть участь у Відкритому Дні Яґій
Відгуки спонсорів яґій
Презентаційні матеріали
Курси в MERU (Влодроп, Голландія)
Зробити внесок

P. S. Будь ласка, розкажіть своїм друзям і знайомим про Національні Яґ’ї. Поясніть їм величезну важливість цієї програми і запросіть взяти участь.
Пам’ятайте, що при внеску в сумі 1250 доларів чи більше ви, ваша компанія або вказана вами особа буде щоденно згадуватися під час проведення Національної Яґ’ї, і ви можете обрати мету/санкальпу Яґ’ї.


Ведичні декламації, які рекомендується слухати зараз щодня — для посилення гармонії, миру і радості в житті
Спеціальна санкальпа для всесвітньої кампанії проти коронавірусу (рос.)
Рекомендації для зміцнення здоров’я (англ.)
Всесвітня санкальпа «Забезпечення нездоланності – безпеки, миру, здоров’я та процвітання – в нашій країни і всіх країнах світу» (рос.)