249 Національна Яґ’я

Запрошуємо Вас взяти участь у 249-й Національній Яґ’ї, яка буде проводитися з 21 по 31 серпня 2020 р., включаючи Ганеша Чатуртхі — День народження Ганеші — 22 серпня.

Ганеша – це якість розуму (девата), яка уособлює усунення перешкод, позбавлення від страху й перетворення складного на просте. Ця якість пов’язана з силою, чистотою, цілісністю і непохитним виконанням обов’язку.

Яґ’ї, що включають цей день, задіюють ці керуючі імпульси природи, сприяючи максимальному прогресу країни та людини. 

Наступна Національна Яґ’я (з 21 по 31 серпня) включає Ганеша Чатуртхі 22 серпня

Наступна 11-денна яґ’я включає в себе сприятливий день ведичного календаря, в який виконуються додаткові декламації для посилення якостей усунення перешкод, позбавлення від страху, а також збільшення сили, чистоти й витривалості людей і країн.  Це прекрасний час для проведення Національних Яґій, а також чудова можливість зробити  Спеціальну Яґ’ю  для  благополуччя!

Сторінка про ведичні декламації

Натиснувши на картинку нижче, ви перейдете на сторінку про цінність ведичних декламацій, де можна послухати 15-хвилинну декламацію Ганеші (Шрі Ганеша Атхарвашірша) у виконанні Ведичних Пандітів Махаріші.

Прогноз експертів Джйотіша Махаріші:

У серпні – потужний потенціал посилення позитивних тенденцій одночасно з очищенням від негативності. Це прокладає шлях для величезних позитивних змін, очікуваних у вересні. Зараз ми пробуджені та уважні, оскільки відбуваються трансформації в гарячих точках по всьому світу. Наша безпека – в групових (або он-лайн) медитаціях і наших високоефективних Яґ’ях Махаріші, які є питанням найбільшої терміновості й важливості. Ми не клянемо темряву. Ми просто приносимо світло, і темрява зникне. 


249-а Національна Яґ’я для України
буде проводитися з 21 по 31 серпня 2020 р.,
включаючи Ганеша Чатуртхі – День народження Ганеші – 22 серпня

Санкальпа: «Забезпечення нездоланності – безпеки, миру, здоров’я та процвітання – в Україні і всіх країнах світу»

Ваша підтримка дуже потрібна для своєчасного початку яґ’ї! Залишилося всього 4 дні! Будь ласка, візьміть участь якнайшвидше! Як зробити внесок, дивіться на цій сторінці (бачити хід збору коштів можна тут).

Національні Яґ’ї проводяться від імені «Медитуючих, Сідхів та Вчителів ТМ України» (це згадується в санкальпі яґій в усі дні їх проведення). Яґ’ї проводять пандіти з групи ведичних пандітів Махаріші у Брахмастхані (географічному центрі) Індії. Усі кошти, зібрані в усьому світі на проведення Національних Яґій, направляються на підтримку цієї групи. Вона була заснована Махаріші як група створення когерентності для всього світу. Зараз у групі понад 2000 пандітів. 1331 пандіт з цієї групи щодня проводить АтіРудрабхішек – потужну яґ’ю для досягнення миру на Землі. Регулярні щомісячні або двотижневі внески кожного спонсора є основою стабільності групи.

Постійне проведення Національних Яґій залишається абсолютною необхідністю для України і кожного її жителя – для всіх нас з вами – і дуже важливо, щоб ми змогли продовжувати проводити яґ’ї постійно, одну за одною.

Дякуємо за Ваше розуміння та підтримку!

Джай Гуру Дев!

З повагою та найкращими побажаннями, 
Фонд Брахмананди Сарасваті в Україні


Сайт про Національні Яґ’ї Махаріші для України
Сайт про Ведичних Пандітів Махаріші
Сайт про курси у Брахмастхані Індії
Інформація про Національні Яґ’ї у Facebook
Спеціальні Яґ’ї Махаріші
Аудіо-листівки
Додаток Maharishi Veda App
Візьміть участь у Відкритому Дні Яґій
Відгуки спонсорів яґій
Презентаційні матеріали
Курси в MERU (Влодроп, Голландія)
Зробити внесок

P. S. Будь ласка, розкажіть своїм друзям і знайомим про Національні Яґ’ї. Поясніть їм величезну важливість цієї програми і запросіть взяти участь.
Пам’ятайте, що при внеску в сумі 1250 доларів чи більше ви, ваша компанія або вказана вами особа буде щоденно згадуватися під час проведення Національної Яґ’ї, і ви можете обрати мету/санкальпу Яґ’ї.


Ведичні декламації, які рекомендується слухати зараз щодня — для посилення гармонії, миру і радості в житті
Спеціальна санкальпа для всесвітньої кампанії проти коронавірусу (рос.)
Рекомендації для зміцнення здоров’я (англ.)
Всесвітня санкальпа «Забезпечення нездоланності – безпеки, миру, здоров’я та процвітання – в нашій країни і всіх країнах світу» (рос.)