243 Національна Яґ’я

Запрошуємо Вас взяти участь у 243-й Національній Яґ’ї, яка буде проводитися з 25 червня по 5 липня 2020 р., включаючи Гуру Пурніма – День Вчителя – 5 липня

Гуру Пурніма цього року відзначається 5 липня

Гуру Пурніма – це особливий день року для вираження вдячності й поваги Вчителю. Це дуже сприятливий час для того, щоб згадати і подякувати нашому просвітленому Вчителю, а також зупинитися і усвідомити величезну цінність і значущість отриманого нами Знання та його практичного застосування для поліпшення усіх аспектів життя!

Благословення Гуру Дева

«Зараз, у світлі благословень Гуру Дева, прийшло систематичне розкриття всієї повноти знання. Хвилі знання поширювалися по всьому світу місяць за місяцем, рік за роком, і сьогодні на нас лежить пряма відповідальність, чудова відповідальність, з благословенням Гуру Дэва, постійно поширювати це світло знання для всього людства — так, щоб ніхто не страждав, ні у кого не було проблем, ні у кого не було незадоволення. Ця запобігаюча якість управління приносить нам радість у світлі повного знання Гуру Дева».

(Махаріші, Гуру Пурніма, 5 липня 2001 р.)

Гуру Пурніма 5 липня – чудовий день для проведення Спеціальних Яґій

Додаткову інформацію можна отримати за цим посиланням.


Прогноз експертів Джйотіша Махаріші:

Спостерігатиметься зниження негативності, захворюваності та соціальної напруженості у світі, але червень – це пік всесвітнього очищення і трансформації у новий, досконаліший стан. Вирішальним чинником є рівень когерентності колективної світової свідомості. Закликаємо всіх практикувати медитацію в групах (з фізичною присутністю або он-лайн – залежно від того, що дозволяється у вашій країні) і регулярно підтримувати яґ’ї.


243-я Національна Яґ’я для України
буде проводитися з 25 червня по 5 липня 2020 р.,
включаючи Гуру Пурніма – День Учителя – 5 липня

Санкальпа: «Забезпечення нездоланності – безпеки, миру, здоров’я та процвітання – в Україні і всіх країнах світу»

Ваша підтримка дуже потрібна для своєчасного початку яґ’ї! Залишилося всього 3 дні! Будь ласка, візьміть участь якнайшвидше! Як зробити внесок, дивіться на цій сторінці (бачити хід збору коштів можна тут).

Національні Яґ’ї проводяться від імені «Медитуючих, Сідхів та Вчителів ТМ України» (це згадується в санкальпі яґій в усі дні їх проведення). Яґ’ї проводять пандіти з групи ведичних пандітів Махаріші у Брахмастхані (географічному центрі) Індії. Усі кошти, зібрані в усьому світі на проведення Національних Яґій, направляються на підтримку цієї групи. Вона була заснована Махаріші як група створення когерентності для всього світу. Зараз у групі понад 2000 пандітів. 1331 пандіт з цієї групи щодня проводить АтіРудрабхішек – потужну яґ’ю для досягнення миру на Землі. Регулярні щомісячні або двотижневі внески кожного спонсора є основою стабільності групи.

Постійне проведення Національних Яґій залишається абсолютною необхідністю для України і кожного її жителя – для всіх нас з вами – і дуже важливо, щоб ми змогли продовжувати проводити яґ’ї постійно, одну за одною.

Дякуємо за Ваше розуміння та підтримку!

Джай Гуру Дев!

З повагою та найкращими побажаннями, 
Фонд Брахмананди Сарасваті в Україні

Сайт про Національні Яґ’ї Махаріші для України
Сайт про Ведичних Пандітів Махаріші
Сайт про курси у Брахмастхані Індії
Інформація про Національні Яґ’ї у Facebook
Спеціальні Яґ’ї Махаріші
Аудіо-листівки
Додаток Maharishi Veda App
Візьміть участь у Відкритому Дні Яґій
Відгуки спонсорів яґій
Презентаційні матеріали
Курси в MERU (Влодроп, Голландія)
Зробити внесок

P. S. Будь ласка, розкажіть своїм друзям і знайомим про Національні Яґ’ї. Поясніть їм величезну важливість цієї програми і запросіть взяти участь.
Пам’ятайте, що при внеску в сумі 1250 доларів чи більше ви, ваша компанія або вказана вами особа буде щоденно згадуватися під час проведення Національної Яґ’ї, і ви можете обрати мету/санкальпу Яґ’ї.


Ведичні декламації, які рекомендується слухати зараз щодня — для посилення гармонії, миру і радості в житті
Спеціальна санкальпа для всесвітньої кампанії проти коронавірусу (рос.)
Рекомендації для зміцнення здоров’я (англ.)
Всесвітня санкальпа «Забезпечення нездоланності – безпеки, миру, здоров’я та процвітання – в нашій країни і всіх країнах світу» (рос.)