Раді Вас повідомити, що в період з 25 червня по 5 липня 2024 р. разом з великою всесвітньою яґ’єю проводиться

439 Національна Яґ’я Махаріші категорії «J» для України.
Санкальпа: “Сприяння нездоланності України”.

Збір коштів на Національні Яґ’ї йде постійно. Проведення наступної яґ’ї планується на період з 11 по 21 липня 2024 р. Як зробити внесок, дивіться, будь ласка, на цій сторінці.

Важливо! Просимо всіх спонсорів підтримувати й по можливості збільшувати свої регулярні внески.

Щиро дякуємо всім, хто дуже відповідально виступає спонсором Національних Яґій – надзвичайно важливого для України проекту. У цей історичний час нам доступна технологія, що дає можливість усунути найглибші причини проблем і страждань та сприяти мирному, еволюційному розвитку, здоров’ю і процвітанню нашої країни.

Запрошуємо всіх регулярно брати участь у Національних Яґ’ях для України. Той, хто підтримує оживлення Природного Закону для всього суспільства через проведення Національних Яґій, одержує більше підтримки Природного Закону в своєму власному житті.

Для того щоб яґ’я принесла максимальні результати тим, хто її спонсує, дуже важливо впродовж 11 днів її проведення дотримуватися наступних рекомендацій, які дав Махаріші.

Рекомендації для днів проведення Національної Яґ’ї:

1. Намагайтеся в ці дні вчасно лягати спати і достатньо відпочивати.
2. Регулярно практикуйте техніку ТМ і програму ТМ-Сідхі, бажано в групі (з фізичною присутністю або он-лайн – залежно від того, що дозволяється у вашій країні).
3. Якщо в якийсь з днів ви прокинулися раніше звичайного, то можете помедитувати 10-15 хвилин, і якщо у вас з’явиться бажання поспати ще, то лягайте і спіть, поки не прокинетеся в звичайний для себе час. Потім практикуйте ТМ і ТМ-Сідхі, як завжди.
4. Особливо важливо в ці дні дозволити собі достатньо відпочивати після практики ТМ чи ТМ-Сідхі.
5. Їжа в цей період має бути смачною, такою, що приносить задоволення, і легко засвоюваною (рекомендується вегетаріанський раціон).
6. У ці дні краще уникати будь-якої активності, яка може викликати втому або створити якусь негативність.
7. Для того, щоб отримати найбільший ефект від Національної Яґ’ї Махаріші, максимально насолоджуйтеся внутрішнім спокоєм у ці дні.


Відвідайте сайт «Національна Яґ’я Махаріші для України»

Джай Гуру Дев!

З глибокою вдячністю,
«Фонд Брахмананди Сарасваті» в Україні

Зробити внесок