402 Національна Яґ’я

Запрошуємо Вас взяти участь у 402-й Національній Яґ’ї, яка буде проводитися з 17 по 27 вересня 2023 р.


Яку користь приносять Національні Яґ’ї, що виконуються в ці сприятливі дні?

17 ВЕРЕСНЯ: БЛАГОСЛОВЕННЯ ВІШВАКАРМИ
Це – день Ведичного календаря, присвячений Вішвакармі, архітекторові Всесвіту – тому аспекту Природного Закону, який створює усе різноманіття відносного світу відповідно до плану творіння, що міститься у Ведах. Цього дня виконуються особливі ведичні гімни. Національні Яґ’ї, приурочені до цього дня, природним чином активізують структуруючі імпульси Природного Закону, щоб забезпечити впорядкований і плавний прогрес в житті людини і суспільства.

18 ВЕРЕСНЯ: БЛАГОСЛОВЕННЯ ГАНЕШІ
Ганеш – це Девата (якість розуму Природного Закону), з яким пов’язано усунення перешкод, позбавлення від страху і перетворення ускладненості в простоту. Ця якість асоціюється з силою, чистотою, цілісністю і неухильним виконанням обов’язку. Національні Яґ’ї, приурочені до цього дня, використовують ці імпульси, щоб усунути перешкоди і надати потужний імпульс прогресу на індивідуальному і колективному рівні.

НОВИНИ ВІД РАДЖІ ІНДІЇ
Ми раді поділитися з вами останніми новинами від Раджі Харріса. Натисніть СЮДИ або на зображення, щоб подивитися коротку надихаючу презентацію.

НАША СКРОМНА УЧАСТЬ ГІДНО ОЦІНЕНА
Наша постійна участь приносить набагато більшу користь, ніж ми можемо собі уявити. Ведичні Пандіти Махаріші здатні виповнити свою Дхарму Йоги і Яґ’ї і створити поле всепроникної когерентності, щоб усунути перешкоди і структурувати успіх в усіх аспектах життя.


ВІКНО МИРУ Й КОГЕРЕНТНОСТІ ТА ПІДТРИМКИ ПЛАНЕТИ ЗЕМЛЯ
Для отримання найновішої важливої інформації про миротворчі кампанії і групи (включаючи кампанію для регіону України і Росії), будь ласка, перейдіть за посиланням ТУТ. Також на цій сторінці представлена кампанія підтримки для нашої планети «EARTH-108» (щоб допомогти запобігти стихійним лихам, між іншими, тим, що пов’язані з кліматом).


Національні Яґ’ї і Спеціальні Яґ’ї, включаючи Спеціальні Яґ’ї для благополуччя – це високоефективний і повсюдно доступний засіб, який ми можемо використовувати негайно, без зусиль та зі зручністю. Спеціальні Яґ’ї для благополуччя можуть проводитися у будь-який день за вашим вибором, а також і у сприятливі дні Ведичного календаря. Участь у Яґ’ях Махаріші приносить величезну підтримку Вам, Україні та всьому світу.

Додаток Maharishi Veda App: Застосовуйте древню ведичну науку про звук для рівноваги, миру, гармонії і радості в житті. Ваші внески спрямовуються на підтримку Ведичних Пандітів Махаріші.


РЕКОМЕНДАЦІЇ ЕКСПЕРТІВ ДЖЙОТІША МАХАРІШІ
У вересні Марс в знаку Діви звільняється від несприятливого впливу Сатурну і тому здатний зміцнити стратегічне і далекоглядне мислення. Ця більш висока ясність мислення за підтримки Махаріші Йоги і Яґ’ї  допоможе нам в найближчий період приймати правильні рішення. Ускладнення, що виникли з початку вересня, включають ретроградний Юпітер в знаку Овна і його взаємодію з трьома іншими ретроградними планетами. Ця ситуація може вести до непевності і сумбурності в міжнародних відносинах. На щастя, вересень знаменується сприятливими Ведичними днями: Вішвакарма Джаянті й Ганеш Чатуртхі. Національні Яґ’ї , що припадають на ці дні, можуть активізувати їх особливий вплив, трансформуючи життя і усуваючи перешкоди на індивідуальному і колективному рівні.


Важлива інформація
• Підтримайте термінові Національні Яґ’ї для миру в Україні та Росії — дізнатися більше
• GoFundMe: перейдіть СЮДИ, щоб допомогти фінансувати асамблеї миру в Україні, Румунії та Росії 
• Підтримати всі три групи можна також ТУТ
• Сідхі та Вчителі ТМ, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективних програм ТМ-Сідхі 
• Медітуючі, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективної практики ТМ


402-а Національна Яґ’я для України
буде проводитися з 17 по 27 вересня 2023 р.

Санкальпа: «Сприяння нездоланності України»

Ваша підтримка дуже потрібна для своєчасного початку Яґ’ї! Залишилося всього 3 дня! Будь ласка, візьміть участь якнайшвидше! Як зробити внесок, дивіться на цій сторінці.

Національні Яґ’ї проводяться від імені «Спонсорів Яґій Махаріші для України» (це згадується в санкальпі яґій в усі дні їх проведення). Яґ’ї проводять пандіти з групи ведичних пандітів Махаріші у Брахмастхані (географічному центрі) Індії. Усі кошти, зібрані в усьому світі на проведення Національних Яґій, направляються на підтримку цієї групи. Вона була заснована Махаріші як група створення когерентності для всього світу. Зараз у групі біля 1500 пандітів. Пандіти з цієї групи щодня проводять АтіРудрабхішек – потужну яґ’ю для досягнення миру на Землі. Регулярні щомісячні або двотижневі внески кожного спонсора є основою стабільності групи.

Постійне проведення Національних Яґій залишається абсолютною необхідністю для України і кожного її жителя – для всіх нас з вами – і дуже важливо, щоб ми змогли продовжувати проводити яґ’ї постійно, одну за одною.

Дякуємо за Ваше розуміння та підтримку! Ваша участь – дорогоцінна!

Джай Гуру Дев!

З повагою та найкращими побажаннями, 
Фонд Брахмананди Сарасваті в Україні

Сайт про Національні Яґ’ї Махаріші для України

Важливі посилання (тут багато корисної та цікавої інформації)

P. S. Будь ласка, розкажіть своїм друзям і знайомим про Національні Яґ’ї. Поясніть їм величезну важливість цієї програми і запросіть взяти участь. Пам’ятайте, що при внеску в сумі 1250 доларів чи більше ви, ваша компанія або вказана вами особа буде щоденно згадуватися під час проведення Національної Яґ’ї, і ви можете обрати мету/санкальпу Яґ’ї.


Ведичні декламації, які рекомендується слухати зараз щодня – для еволюції, миру і гармонії