401 Національна Яґ’я

Запрошуємо Вас взяти участь у 401-й Національній Яґ’ї, яка буде проводитися з 2 по 12 вересня 2023 р.


ОДИНАДЦЯТЬ ДНІВ ПІДВИЩЕНОЇ КОГЕРЕНТНОСТІ
Наступний 11-денний цикл включає дуже сприятливий період Ведичного календаря, коли проводяться додаткові декламації для активізації аспекту Природного Закону, що підтримує порядок посеред різноманіття. Це сприяє більшій гармонії і стабільності індивідуального розуму і зростанню нездоланності держав.

ВПОРЯДКОВАНІСТЬ МОЗКУ
Наукові дослідження демонструють цікаву паралель між структурою і функціями фізіології мозку і аспектами Ведичної науки.

Невролог д-р Тоні Нейдер : «Місцеперебування Крішни у фізіології – це уся нервова система, а більш конкретно – тім’яна доля головного мозку і сенсорна зона кори мозку». Далі він пояснює: «Контроль над органами чуття і тим, на що вони звертаються в полі різноманіття, приходить завдяки трансцендуванню».

(«Фізіологія людини – вираження Веди і ведичної літератури», 5-е видання, стор. 381)

Квантовий фізик д-р Хегелін пояснює, як підхід на основі мозку (см GUSP : Всесвітній Союз Учених за Мир) зменшує стрес і збільшує гармонію в людському розумі і в суспільстві. Вплив трансцендування на інтеграцію мозку, а також ефект групової практики тисяч Ведичних Пандітів Махаріші, що практикують ТМ разом, піддається виміру.

Науково обгрунтований підхід до створення миру : витяги з матеріалів GUSP
• Поведінка безпосередньо пов’язана з функціонуванням мозку.
• Стрес негативно впливає на мозок. Він відключає префронтальну кору («вищий мозок») і перезбуджує мигдалину («центр страху»), що призводить до агресивної, жорстокої і антисоціальної поведінки, мотивованої страхом.
• Гострий стрес в масштабах суспільства аналогічним чином впливає на мозок і поведінку кожного члена суспільства, сприяючи злочинності, соціальному насильству і конфліктам.
• В Індії існує постійна група експертів з підтримки всесвітнього миру.
• Група наразі має 2000 учасників. Плани по навчанню 9000 ведичних пандітів успішно здійснюються.

Ми беремо участь у цій трансформації
Чудово, що кожен з нас може внести свій вклад, отримати від цього користь і відчути, що наша скромна участь в установленні миру має велике значення.


ВІКНО МИРУ Й КОГЕРЕНТНОСТІ ТА ПІДТРИМКИ ПЛАНЕТИ ЗЕМЛЯ
Для отримання найновішої важливої інформації про миротворчі кампанії і групи (включаючи кампанію для регіону України і Росії), будь ласка, перейдіть за посиланням ТУТ. Також на цій сторінці представлена кампанія підтримки для нашої планети «EARTH-108» (щоб допомогти запобігти стихійним лихам, між іншими, тим, що пов’язані з кліматом).


Національні Яґ’ї і Спеціальні Яґ’ї, включаючи Спеціальні Яґ’ї для благополуччя – це високоефективний і повсюдно доступний засіб, який ми можемо використовувати негайно, без зусиль та зі зручністю. Спеціальні Яґ’ї для благополуччя можуть проводитися у будь-який день за вашим вибором, а також і у сприятливі дні Ведичного календаря. Участь у Яґ’ях Махаріші приносить величезну підтримку Вам, Україні та всьому світу.

Додаток Maharishi Veda App: Застосовуйте древню ведичну науку про звук для рівноваги, миру, гармонії і радості в житті. Ваші внески спрямовуються на підтримку Ведичних Пандітів Махаріші.


РЕКОМЕНДАЦІЇ ЕКСПЕРТІВ ДЖЙОТІША МАХАРІШІ
До середини вересня Сонце знаходиться в знаку Льва і його вплив може відкривати більше позитивних можливостей. Рідкісна ситуація прямого протистояння йому Сатурну в знаку Водолія може викликати різкий громадський опір владі, але прогнози вказують на те, що кожна людина може принести позитивні зміни. Наша сила в тому, що ми можемо трансцендувати в групах! В цей час Меркурій є ретроградним в знаку Льва, що несе неурівноважену енергію. Рекомендується зберігати спокій і незалежність, а також скористовуватися імпульсами Ведичних Деват, які пробуджує поточна яґ’я, щоб допомогти встановити порядок в різноманітті. Крім того, Марс в знаку Діви сприяє тоншому плануванню, установленню правильних пріоритетів і підготовці до екстремальних умов. Для цього також потрібна увага до Йоги і Яґ’ї.


Важлива інформація
• Підтримайте термінові Національні Яґ’ї для миру в Україні та Росії — дізнатися більше
• GoFundMe: перейдіть СЮДИ, щоб допомогти фінансувати асамблеї миру в Україні, Румунії та Росії 
• Підтримати всі три групи можна також ТУТ
• Сідхі та Вчителі ТМ, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективних програм ТМ-Сідхі 
• Медітуючі, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективної практики ТМ


401-а Національна Яґ’я для України
буде проводитися з 2 по 12 вересня 2023 р.

Санкальпа: «Сприяння нездоланності України»

Ваша підтримка дуже потрібна для своєчасного початку Яґ’ї! Залишилося всього 3 дня! Будь ласка, візьміть участь якнайшвидше! Як зробити внесок, дивіться на цій сторінці.

Національні Яґ’ї проводяться від імені «Спонсорів Яґій Махаріші для України» (це згадується в санкальпі яґій в усі дні їх проведення). Яґ’ї проводять пандіти з групи ведичних пандітів Махаріші у Брахмастхані (географічному центрі) Індії. Усі кошти, зібрані в усьому світі на проведення Національних Яґій, направляються на підтримку цієї групи. Вона була заснована Махаріші як група створення когерентності для всього світу. Зараз у групі біля 1500 пандітів. Пандіти з цієї групи щодня проводять АтіРудрабхішек – потужну яґ’ю для досягнення миру на Землі. Регулярні щомісячні або двотижневі внески кожного спонсора є основою стабільності групи.

Постійне проведення Національних Яґій залишається абсолютною необхідністю для України і кожного її жителя – для всіх нас з вами – і дуже важливо, щоб ми змогли продовжувати проводити яґ’ї постійно, одну за одною.

Дякуємо за Ваше розуміння та підтримку! Ваша участь – дорогоцінна!

Джай Гуру Дев!

З повагою та найкращими побажаннями, 
Фонд Брахмананди Сарасваті в Україні

Сайт про Національні Яґ’ї Махаріші для України

Важливі посилання (тут багато корисної та цікавої інформації)

P. S. Будь ласка, розкажіть своїм друзям і знайомим про Національні Яґ’ї. Поясніть їм величезну важливість цієї програми і запросіть взяти участь. Пам’ятайте, що при внеску в сумі 1250 доларів чи більше ви, ваша компанія або вказана вами особа буде щоденно згадуватися під час проведення Національної Яґ’ї, і ви можете обрати мету/санкальпу Яґ’ї.


Ведичні декламації, які рекомендується слухати зараз щодня – для еволюції, миру і гармонії