391 Національна Яґ’я

Запрошуємо Вас взяти участь у 391-й Національній Яґ’ї, яка буде проводитися з 5 по 15 липня 2023 р.


Всі разом ми підтримуємо древню Ведичну традицію

«Древню мудрість завжди, в усі часи зберігатиме невелике число людей, що належать до Ведичної традиції. Темрява зникне і на землі запанує мир».

(Махаріші, Всесвітня прес-конференція, 28 березня 2006 р.)

Дари з Індії до дня Гуру Пурніма
Під час недавнього засідання ради фонду Брахмананда Сарасваті Раджа Харріс зробив прекрасну наочну презентацію про успіхи нашої діяльності в Індії. Ці фотографії охоплюють чотири основні категорії:

1. Ведичні пандіти Махаріші у Брахмастані.
2. Школярі, що створюють суперсяйво в школах навкруги Брахмастана.
3. Здорові органічні культури, що вирощуються на наших сільськогосподарських землях.
4. Інфраструктура і будівлі.

1. Столики, свята і нові Пандіти
На фото ліворуч – «чокі», спеціальні столи для проведення пуджі, які тепер є в усіх пандітів. У центрі – група нових пандітів у Брахмастані біля залу «Дх’яна». Справа – пандіти, що виконують декламації для особливих урочистостей.

2. Школярі, що створюють суперсяйво в школах навкруги Брахмастана
Дуже зворушливо бачити групи дітей і вчителів у багатьох школах, розташованих по усій Індії. Натисніть на зображення внизу, щоб побачити збільшені фотографії.

3. Здорові органічні культури, що вирощуються на наших сільськогосподарських землях
Завдяки новітньому устаткуванню і іригації посіви дають хороші урожаї. Можливість отримувати абсолютно свіжу місцеву органічну продукцію є досить рідкісним і дуже цінним досягненням. Це справжнє благословення для наших Пандітів і персоналу. Натисніть на зображення внизу, щоб побачити збільшені фотографії.

4. Інфраструктура і будівлі постійно підтримуються в належному стані
Верхній ряд: проводиться ремонт і оновлення будівель, ведеться нове будівництво – наприклад, чотири нові будівлі в ашрамі Праяг Раджів. Центральний ряд: Ремонт блоку за блоком – ванні кімнати, електрика, стелі, доріжки, каналізація, інтер’єри, входи – включаючи масштабне фарбування. Ліворуч внизу: Нова їдальня.

З думками про Гуру Пурніма наша вдячність тече широким потоком
«Тільки завдяки мудрості і щедрості наших благодійників по всьому світу, великих і малих, ми можемо підтримувати групи Ведичних Пандітів. Завдяки цій стабільності, цикл за циклом, ми можемо регулярно проводити Національні Ягьи для більш ніж 150 країн світу. І в цей же час регулярно проводяться інші великі і спеціалізовані Ягьи для всього світу, згідно з вказівками Махариши».

(Спеціальне звернення Раджі Індії, червень 2023 р.)

З пам’яттю про своїх учителів, яку ми святкували під час недавнього Гуру Пурніма, ми відчуваємо глибоку вдячність за великі дари, що зміцнюють нас внутрішньо і зовні, отримані від Махаріші і Гуру Дева.


ВІКНО МИРУ Й КОГЕРЕНТНОСТІ ТА ПІДТРИМКИ ПЛАНЕТИ ЗЕМЛЯ
Для отримання найновішої важливої інформації про миротворчі кампанії і групи (включаючи кампанію для регіону України і Росії), будь ласка, перейдіть за посиланням ТУТ. Також на цій сторінці представлена кампанія підтримки для нашої планети «EARTH-108» (щоб допомогти запобігти стихійним лихам, між іншими, тим, що пов’язані з кліматом).


Національні Яґ’ї і Спеціальні Яґ’ї, включаючи Спеціальні Яґ’ї для благополуччя – це високоефективний і повсюдно доступний засіб, який ми можемо використовувати негайно, без зусиль та зі зручністю. Спеціальні Яґ’ї для благополуччя можуть проводитися у будь-який день за вашим вибором, а також і у сприятливі дні Ведичного календаря. Участь у Яґ’ях Махаріші приносить величезну підтримку Вам, Україні та всьому світу.

Додаток Maharishi Veda App: Застосовуйте древню ведичну науку про звук для рівноваги, миру, гармонії і радості в житті. Ваші внески спрямовуються на підтримку Ведичних Пандітів Махаріші.


РЕКОМЕНДАЦІЇ ЕКСПЕРТІВ ДЖЙОТІША МАХАРІШІ
До 8 липня зберігається позитивний зміцнюючий вплив Меркурія (Будха), сприяючий відкритості і комунікації. Він буде бальзамом на тлі проблематичних планетарних конфігурацій і навіть поліпшить вплив лідерства, який робить Сонце (Сурья). Марс (Мангал) виходить з дебілітації 1 липня, що створює хороший потенціал для динамічної продуктивності. Ця продуктивність, проте, може бути уповільнена впливом Сатурну (Шані), що створить труднощі для урядів, в області співпраці, і для колективної свідомості. Ми вдячні за те, що у нас є Йога і Ягья – ефективні інструменти для подолання труднощів і пробудження позитивного потенціалу. Юпітер (Гуру) і Раху продовжують створювати суміш тенденцій : позитивних (статус, порядок, освіта) і деяких негативних (беззаконня, хаос). Наша програма і яґ’ї дозволяють створити когерентність, що допомагає згладити і урівноважити гострі проблеми в різних областях – соціальній, політичній, екологічній.


Важлива інформація
• Підтримайте термінові Національні Яґ’ї для миру в Україні та Росії — дізнатися більше
• GoFundMe: перейдіть СЮДИ, щоб допомогти фінансувати асамблеї миру в Україні, Румунії та Росії 
• Підтримати всі три групи можна також ТУТ
• Сідхі та Вчителі ТМ, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективних програм ТМ-Сідхі 
• Медітуючі, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективної практики ТМ


391-а Національна Яґ’я для України
буде проводитися з 5 по 15 липня 2023 р.

Санкальпа: «Сприяння нездоланності України»

Ваша підтримка дуже потрібна для своєчасного початку Яґ’ї! Залишилося всього 2 дня! Будь ласка, візьміть участь якнайшвидше! Як зробити внесок, дивіться на цій сторінці (бачити хід збору коштів можна тут).

Національні Яґ’ї проводяться від імені «Спонсорів Яґій Махаріші для України» (це згадується в санкальпі яґій в усі дні їх проведення). Яґ’ї проводять пандіти з групи ведичних пандітів Махаріші у Брахмастхані (географічному центрі) Індії. Усі кошти, зібрані в усьому світі на проведення Національних Яґій, направляються на підтримку цієї групи. Вона була заснована Махаріші як група створення когерентності для всього світу. Зараз у групі біля 1500 пандітів. Пандіти з цієї групи щодня проводять АтіРудрабхішек – потужну яґ’ю для досягнення миру на Землі. Регулярні щомісячні або двотижневі внески кожного спонсора є основою стабільності групи.

Постійне проведення Національних Яґій залишається абсолютною необхідністю для України і кожного її жителя – для всіх нас з вами – і дуже важливо, щоб ми змогли продовжувати проводити яґ’ї постійно, одну за одною.

Дякуємо за Ваше розуміння та підтримку! Ваша участь – дорогоцінна!

Джай Гуру Дев!

З повагою та найкращими побажаннями, 
Фонд Брахмананди Сарасваті в Україні

Сайт про Національні Яґ’ї Махаріші для України

Важливі посилання (тут багато корисної та цікавої інформації)

P. S. Будь ласка, розкажіть своїм друзям і знайомим про Національні Яґ’ї. Поясніть їм величезну важливість цієї програми і запросіть взяти участь. Пам’ятайте, що при внеску в сумі 1250 доларів чи більше ви, ваша компанія або вказана вами особа буде щоденно згадуватися під час проведення Національної Яґ’ї, і ви можете обрати мету/санкальпу Яґ’ї.


Ведичні декламації, які рекомендується слухати зараз щодня – для еволюції, миру і гармонії