384 Національна Яґ’я

Запрошуємо Вас взяти участь у 384-й Національній Яґ’ї, яка буде проводитися з 6 по 16 червня 2023 р.


НАШ ВНУТРІШНІЙ СПОКІЙ СТАЄ МИРОМ В УСЬОМУ СВІТІ

ДЛЯ ВАС – НОВИЙ КОРОТКИЙ ВІДЕОКЛІП
Ми раді запропонувати вам нову спеціальну відеопрезентацію, в якій дуже просто викладені вказівки Махариши і ідеї, які він хотів передати нам і всьому світу. У кінці презентації пропонуються цікаві можливості для контактів і додаткової інформації. Будь ласка, натисніть СЮДИ, щоб насолодитися цим важливим і глибоким відео.

ПРОЩАЛЬНЕ ПОСЛАННЯ МАХАРІШІ
У своєму прощальному посланні 11 січня 2008 року Махаріші оголосив про створення Фонду Брахмананда Сарасваті, названого на честь його вчителя Гуру Дева. Метою Фонда є створення і підтримка на постійній основі в Індії великих миротворчих груп Ведичних Пандітів.

«Фонд Брахмананда Сарасваті на постійній основі забезпечить процвітання життя на землі, як для кожної окремої людини, так і для цілих народів. На всі прийдешні тисячоліття наш світ буде мирним і щасливим світом.
Майбутнє світле – і це є моєю втіхою».

Наша постійна підтримка Глобальної Мирної Ініціативи, тобто Національних Яґій Махаріші і Ведичних Пандітів Махаріші – є дуже цінною.


ВІКНО МИРУ Й КОГЕРЕНТНОСТІ ТА ПІДТРИМКИ ПЛАНЕТИ ЗЕМЛЯ
Для отримання найновішої важливої інформації про миротворчі кампанії і групи (включаючи кампанію для регіону України і Росії), будь ласка, перейдіть за посиланням ТУТ. Також на цій сторінці представлена кампанія підтримки для нашої планети «EARTH-108» (щоб допомогти запобігти стихійним лихам, між іншими, тим, що пов’язані з кліматом).


Національні Яґ’ї і Спеціальні Яґ’ї, включаючи Спеціальні Яґ’ї для благополуччя – це високоефективний і повсюдно доступний засіб, який ми можемо використовувати негайно, без зусиль та зі зручністю. Спеціальні Яґ’ї для благополуччя можуть проводитися у будь-який день за вашим вибором, а також і у сприятливі дні Ведичного календаря. Участь у Яґ’ях Махаріші приносить величезну підтримку Вам, Україні та всьому світу.

Додаток Maharishi Veda App: Застосовуйте древню ведичну науку про звук для рівноваги, миру, гармонії і радості в житті. Ваші внески спрямовуються на підтримку Ведичних Пандітів Махаріші.


РЕКОМЕНДАЦІЇ ЕКСПЕРТІВ ДЖЙОТИША МАХАРІШІ
Марс (Мангал) буде в дебілітації з 10 травня до кінця червня, що може зробити світову свідомість схильною до мінливості. Тому кожному (хто уважний) слід намагатися уникати ситуацій, які можуть привести до гарячності або нестабільності. Необхідно підтримувати самозверненість, в чому Йога і Яґ’я Махаріші надають неоціниму допомогу. Тенденція до нестабільності може викликати нестійкість в природі і сприяти стихійним лихам. Позитивним є те, що з середини травня до середини червня Сонце (Сур’я) знаходиться в знаку Тельця (Врішабха), що врівноважує згадані негативні тенденції і сприяє пробудженості і увазі в керівництві і в індивідуальному розумі. Це дозволяє якнайкраще використати корисні аспекти як позитивних, так і негативних тенденцій.


Важлива інформація
• Підтримайте термінові Національні Яґ’ї для миру в Україні та Росії — дізнатися більше
• GoFundMe: перейдіть СЮДИ, щоб допомогти фінансувати асамблеї миру в Україні, Румунії та Росії 
• Підтримати всі три групи можна також ТУТ
• Сідхі та Вчителі ТМ, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективних програм ТМ-Сідхі 
• Медітуючі, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективної практики ТМ


384-я Національна Яґ’я для України
буде проводитися з 6 по 16 червня 2023 р.

Санкальпа: «Сприяння нездоланності України»

Ваша підтримка дуже потрібна для своєчасного початку Яґ’ї! Залишилося всього 3 дня! Будь ласка, візьміть участь якнайшвидше! Як зробити внесок, дивіться на цій сторінці (бачити хід збору коштів можна тут).

Національні Яґ’ї проводяться від імені «Спонсорів Яґій Махаріші для України» (це згадується в санкальпі яґій в усі дні їх проведення). Яґ’ї проводять пандіти з групи ведичних пандітів Махаріші у Брахмастхані (географічному центрі) Індії. Усі кошти, зібрані в усьому світі на проведення Національних Яґій, направляються на підтримку цієї групи. Вона була заснована Махаріші як група створення когерентності для всього світу. Зараз у групі біля 1500 пандітів. Пандіти з цієї групи щодня проводять АтіРудрабхішек – потужну яґ’ю для досягнення миру на Землі. Регулярні щомісячні або двотижневі внески кожного спонсора є основою стабільності групи.

Постійне проведення Національних Яґій залишається абсолютною необхідністю для України і кожного її жителя – для всіх нас з вами – і дуже важливо, щоб ми змогли продовжувати проводити яґ’ї постійно, одну за одною.

Дякуємо за Ваше розуміння та підтримку! Ваша участь – дорогоцінна!

Джай Гуру Дев!

З повагою та найкращими побажаннями, 
Фонд Брахмананди Сарасваті в Україні

Сайт про Національні Яґ’ї Махаріші для України

Важливі посилання (тут багато корисної та цікавої інформації)

P. S. Будь ласка, розкажіть своїм друзям і знайомим про Національні Яґ’ї. Поясніть їм величезну важливість цієї програми і запросіть взяти участь. Пам’ятайте, що при внеску в сумі 1250 доларів чи більше ви, ваша компанія або вказана вами особа буде щоденно згадуватися під час проведення Національної Яґ’ї, і ви можете обрати мету/санкальпу Яґ’ї.


Ведичні декламації, які рекомендується слухати зараз щодня – для еволюції, миру і гармонії