383 Національна Яґ’я

Запрошуємо Вас взяти участь у 383-й Національній Яґ’ї, яка буде проводитися з 22 травня по 1 червня 2023 р.


УСІМ, ХТО ХОЧЕ МИРУ, ГАРМОНІЇ І ПОЗИТИВНИХ ТРАНСФОРМАЦІЙ:
До тих пір, поки усі уряди не стануть здатні усвідомити трансформуючу силу Яґій та їх необхідність, наш з вами щасливий обов’язок – в тому, щоб самим використати Яґ’ї для поліпшення тенденцій розвитку наших країн і підвищення їх статусу в сім’ї народів.

МАХАРІШІ ДАЄ НАМ ГЛИБОКЕ РОЗУМІННЯ
«Ведичний спосіб життя чистий, витончений і вільний від будь-якої зловмисності – це Сатогуна. Ведичний Пандіт, який виконує Яґ’ю в такому урівноваженому стані, легко реалізує намір, який він взяв перед початком Яґ’ї.

Пандіт бере намір (Санкальпу), а потім робить те, що належно, щоб створити цю якість розуму у своїй власній свідомості з рівня Всюдисущої Трансцендентної Свідомості. З цього рівня він створює бажаний ефект у просторі та часі.

Великі групи Ведичних Пандітів, які проводять Яґ’ї, усунуть будь-які негативні тенденції у суспільстві.

Кожен уряд має проводити Яґ’ї. Слово «Яґ’я» маловідоме в нашій цивілізації, і саме тому мир і щастя є маловідомими реаліями в цій цивілізації. Люди не знають, де знаходиться осереддя всієї гармонії, всього миру, всього процвітання, всієї повноти і вічності».

(Махаріші, 18 травня 2005 р.)

НОВИНИ ВІД РАДЖІ ІНДІЇ
У короткому надихаючому зверненні під час недавнього Відкритого Дня Яґ’ї Раджа Харріс поділився останніми новинами про хід роботи в Індії.

Щоб переглянути, натисніть  СЮДИ  або на картинку внизу.

Наша постійна підтримка Глобальної Мирної Ініціативи – тобто Національних Яґій Махаріші і Ведичних Пандітів Махаріші – є дуже цінною.


Вікно миру й когерентності та підтримки планети Земля
Для отримання найновішої важливої інформації про миротворчі кампанії і групи (включаючи кампанію для регіону України і Росії), будь ласка, перейдіть за посиланням ТУТ. Також на цій сторінці представлена кампанія підтримки для нашої планети «EARTH-108» (щоб допомогти запобігти стихійним лихам, між іншими, тим, що пов’язані з кліматом).


Національні Яґ’ї і Спеціальні Яґ’ї, включаючи Спеціальні Яґ’ї для благополуччя – це високоефективний і повсюдно доступний засіб, який ми можемо використовувати негайно, без зусиль та зі зручністю. Спеціальні Яґ’ї для благополуччя можуть проводитися у будь-який день за вашим вибором, а також і у сприятливі дні Ведичного календаря. Участь у Яґ’ях Махаріші приносить величезну підтримку Вам, Україні та всьому світу.

Додаток Maharishi Veda App: Застосовуйте древню ведичну науку про звук для рівноваги, миру, гармонії і радості в житті. Ваші внески спрямовуються на підтримку Ведичних Пандітів Махаріші.


РЕКОМЕНДАЦІЇ ЕКСПЕРТІВ ДЖЙОТИША МАХАРІШІ
Кінець травня може принести глобальну тенденцію до поліпшення комунікації завдяки переходу Меркурія (Будха) з ретроградного руху в прямий. Це може сприяти зменшенню негативної дезинформації. Венера (Шукра), переходячи у знак Близнюків (Мітхуна), відкриває сприятливі можливості для подорожей і розширення сфери впливу. Можливі несподівані події по всьому світу із-за з’єднання Юпітера (Гуру) і Раху, яке станеться у кінці травня. Прихований вплив дебілітованого Марса (Мангала) може привести до різного роду спалахів і вибухів – як у суспільно-політичній сфері, так і в природі. Дорогоцінний стабілізуючий вплив Йоги і Яґ’ї згладжуватиме і урівноважуватиме ці проблематичні тенденції і допоможе підтримати позитивну комунікацію і розвиток.


Важлива інформація
• Підтримайте термінові Національні Яґ’ї для миру в Україні та Росії — дізнатися більше
• GoFundMe: перейдіть СЮДИ, щоб допомогти фінансувати асамблеї миру в Україні, Румунії та Росії 
• Підтримати всі три групи можна також ТУТ
• Сідхі та Вчителі ТМ, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективних програм ТМ-Сідхі 
• Медітуючі, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективної практики ТМ


383-я Національна Яґ’я для України
буде проводитися з 22 травня по 1 червня 2023 р.

Санкальпа: «Сприяння нездоланності України»

Ваша підтримка дуже потрібна для своєчасного початку Яґ’ї! Залишилося всього 2 дня! Будь ласка, візьміть участь якнайшвидше! Як зробити внесок, дивіться на цій сторінці (бачити хід збору коштів можна тут).

Національні Яґ’ї проводяться від імені «Спонсорів Яґій Махаріші для України» (це згадується в санкальпі яґій в усі дні їх проведення). Яґ’ї проводять пандіти з групи ведичних пандітів Махаріші у Брахмастхані (географічному центрі) Індії. Усі кошти, зібрані в усьому світі на проведення Національних Яґій, направляються на підтримку цієї групи. Вона була заснована Махаріші як група створення когерентності для всього світу. Зараз у групі біля 1500 пандітів. Пандіти з цієї групи щодня проводять АтіРудрабхішек – потужну яґ’ю для досягнення миру на Землі. Регулярні щомісячні або двотижневі внески кожного спонсора є основою стабільності групи.

Постійне проведення Національних Яґій залишається абсолютною необхідністю для України і кожного її жителя – для всіх нас з вами – і дуже важливо, щоб ми змогли продовжувати проводити яґ’ї постійно, одну за одною.

Дякуємо за Ваше розуміння та підтримку! Ваша участь – дорогоцінна!

Джай Гуру Дев!

З повагою та найкращими побажаннями, 
Фонд Брахмананди Сарасваті в Україні

Сайт про Національні Яґ’ї Махаріші для України

Важливі посилання (тут багато корисної та цікавої інформації)

P. S. Будь ласка, розкажіть своїм друзям і знайомим про Національні Яґ’ї. Поясніть їм величезну важливість цієї програми і запросіть взяти участь. Пам’ятайте, що при внеску в сумі 1250 доларів чи більше ви, ваша компанія або вказана вами особа буде щоденно згадуватися під час проведення Національної Яґ’ї, і ви можете обрати мету/санкальпу Яґ’ї.


Ведичні декламації, які рекомендується слухати зараз щодня – для еволюції, миру і гармонії