376 Національна Яґ’я

Запрошуємо Вас взяти участь у 376-й Національній Яґ’ї, яка буде проводитися з 7 по 17 квітня 2023 р.


Ведичні Пандити Махаріші, що відтворюють Ведичні звуки

«Ведичні Пандіти промовляють звуки Веди. Їх традиція включає запам’ятовування Веди від початку до кінця – Веди, а потім незліченних доповнень до неї – усієї Ведичної літератури. Вони читають її. Це такий клас людей – Ведичні Пандіти, які запам’ятовують Ведичну структуру. Це Конституція Всесвіту, і її мовне вираження є усною традицією Ведичних Пандітів. Коли вони виконують ці гімни разом, вони створюють вібрації. Вони створюють хвилі – подібно до того, як камінь, кинутий у воду, створює хвилі, які поширюються всюди. Рецитація Ведичних Пандітів – це явище, яке оживляє усю Конституцію Всесвіту в кожній точці Всесвіту. Це велика наука; це велика наука». (Махаріші, 16 березня 2005 р.)

Прекрасна листівка з ведичною рецитацією
Перейдіть за  посиланням  або натисніть на картинку внизу


Вікно миру й когерентності та підтримки планети Земля
Для отримання найновішої важливої інформації про миротворчі кампанії і групи (включаючи кампанію для регіону України і Росії), будь ласка, перейдіть за посиланням ТУТ. Також на цій сторінці представлена кампанія підтримки для нашої планети «EARTH-108» (щоб допомогти запобігти стихійним лихам, у тому числі пов’язаним з кліматом).


Національні Яґ’ї і Спеціальні Яґ’ї, включаючи Спеціальні Яґ’ї для благополуччя – це високоефективний і повсюдно доступний засіб, який ми можемо використовувати негайно, без зусиль та зі зручністю. Спеціальні Яґ’ї для благополуччя можуть проводитися у будь-який день за вашим вибором, а також і у сприятливі дні Ведичного календаря. Участь у Яґ’ях Махаріші приносить величезну підтримку Вам, Україні та всьому світу.

Додаток Maharishi Veda App: Застосовуйте древню ведичну науку про звук для рівноваги, миру, гармонії і радості в житті. Ваші внески спрямовуються на підтримку Ведичних Пандітів Махаріші.


Рекомендації експертів Джйотіша Махаріші
У кінці березня – на початку квітня може проявитися деяка нестабільність в глобальних тенденціях. Проте міжнародні відносини і комунікації, які зазнавали труднощі у березні, можуть покращати і стати більш реалістичними і конструктивними. Урядування (Сурья/Сонце) може у цілому зміцнитися, але впливи транзитів здатні принести деякі потрясіння. Проте, це може навіть сприяти духовному зростанню в суспільстві. Добре знати, що еволюційні тенденції живі і чекають пробудження – вони потенційно можуть спонукати колективну свідомість прийняти реальність (звільнитися від ілюзій), і на цій основі рухатися вперед шляхом прогресу. Технології Махаріші – Йога і Яґ’я – можуть значно допомогти реалізації цього латентного потенціалу. Ми можемо допомогти розв’язатися вузлам внутрішнього і зовнішнього стресу – і зробити світ кращим.


Важлива інформація
• Підтримайте термінові Національні Яґ’ї для миру в Україні та Росії — дізнатися більше
• GoFundMe: перейдіть СЮДИ, щоб допомогти фінансувати асамблеї миру в Україні, Румунії та Росії 
• Підтримати всі три групи можна також ТУТ
• Сідхі та Вчителі ТМ, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективних програм ТМ-Сідхі 
• Медітуючі, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективної практики ТМ


376-а Національна Яґ’я для України
буде проводитися з 7 по 17 квітня 2023 р.

Санкальпа: «Сприяння нездоланності України»

Ваша підтримка дуже потрібна для своєчасного початку Яґ’ї! Залишилося всього 2 дня! Будь ласка, візьміть участь якнайшвидше! Як зробити внесок, дивіться на цій сторінці (бачити хід збору коштів можна тут).

Національні Яґ’ї проводяться від імені «Спонсорів Яґій Махаріші для України» (це згадується в санкальпі яґій в усі дні їх проведення). Яґ’ї проводять пандіти з групи ведичних пандітів Махаріші у Брахмастхані (географічному центрі) Індії. Усі кошти, зібрані в усьому світі на проведення Національних Яґій, направляються на підтримку цієї групи. Вона була заснована Махаріші як група створення когерентності для всього світу. Зараз у групі біля 1500 пандітів. Пандіти з цієї групи щодня проводять АтіРудрабхішек – потужну яґ’ю для досягнення миру на Землі. Регулярні щомісячні або двотижневі внески кожного спонсора є основою стабільності групи.

Постійне проведення Національних Яґій залишається абсолютною необхідністю для України і кожного її жителя – для всіх нас з вами – і дуже важливо, щоб ми змогли продовжувати проводити яґ’ї постійно, одну за одною.

Дякуємо за Ваше розуміння та підтримку! Ваша участь — дорогоцінна!

Джай Гуру Дев!

З повагою та найкращими побажаннями, 
Фонд Брахмананди Сарасваті в Україні

Сайт про Національні Яґ’ї Махаріші для України

Важливі посилання (тут багато корисної та цікавої інформації)

P. S. Будь ласка, розкажіть своїм друзям і знайомим про Національні Яґ’ї. Поясніть їм величезну важливість цієї програми і запросіть взяти участь. Пам’ятайте, що при внеску в сумі 1250 доларів чи більше ви, ваша компанія або вказана вами особа буде щоденно згадуватися під час проведення Національної Яґ’ї, і ви можете обрати мету/санкальпу Яґ’ї.


Ведичні декламації, які рекомендується слухати зараз щодня – для еволюції, миру і гармонії