373 Національна Яґ’я

Запрошуємо Вас взяти участь у 373-й Національній Яґ’ї, яка буде проводитися з 22 березня по 1 квітня 2023 р., включає Наваратрі (9 днів Божественної Матері) з 22 по 30 березня і Рам Навамі 30 березня


Дев’ять важливих Ведичних днів блаженства і трансформації
збігаються з початком поточної яґ’ї

Керування, вільне від проблем
Прийдешні Дні Божественної Матері є одним з найсприятливіших періодів у Ведичному календарі. Ведичні гімни, що виконуються Пандітами Махаріші в ці дні, будять прекрасну якість досконалого, вільного від проблем керування в індивідуальному і громадському житті і у всьому нашому світі в цілому.

Вкрай сприятливі дні + додаткове виконання гімнів = посилена підтримка природи
Приєднуйтеся до нас і Ведичних Пандітів Махаріші, щоб сприяти позитивним змінам у своєму житті, у своїй країні і на усій планеті.

Коротке звернення Раджі Індії
Перейдіть за  посиланням  або натисніть на картинку внизу



Вікно миру й когерентності та підтримки планети Земля
Для отримання найновішої важливої інформації про миротворчі кампанії і групи (включаючи кампанію для регіону України і Росії), будь ласка, перейдіть за посиланням ТУТ. Також на цій сторінці представлена кампанія підтримки для нашої планети «EARTH-108» (щоб допомогти запобігти стихійним лихам, у тому числі пов’язаним з кліматом).


Національні Яґ’ї і Спеціальні Яґ’ї, включаючи Спеціальні Яґ’ї для благополуччя – це високоефективний і повсюдно доступний засіб, який ми можемо використовувати негайно, без зусиль та зі зручністю. Спеціальні Яґ’ї для благополуччя можуть проводитися у будь-який день за вашим вибором, а також і у сприятливі дні Ведичного календаря. Участь у Яґ’ях Махаріші приносить величезну підтримку Вам, Україні та всьому світу.

Додаток Maharishi Veda App: Застосовуйте древню ведичну науку про звук для рівноваги, миру, гармонії і радості в житті. Ваші внески спрямовуються на підтримку Ведичних Пандітів Махаріші.


Рекомендації експертів Джйотіша Махаріші
Прийдешній період обіцяє більшу стабільність, але транзити планет будуть створювати як добрі, так і погані впливи, особливо у сфері комунікації. Тому в міжнародних відносинах, проектах та переговорах можуть виявлятися тенденції до різкості та відсутності взаєморозуміння. Це може бути помітно на глобальному рівні і вести до катастрофічних наслідків. Наша роль, як завжди, у тому, щоб зберігати непохитність та підтримувати стабільність за допомогою Національних Яґій та груп створення когерентності. Майбутнє також містить деякі чудові можливості, такі як нові революційні рішення та технології. І мі бачимо зростання глобальних тенденцій у пріоретизації здоров’я. Йога та Яґ’я можуть розкрити цей позитивний потенціал.


Важлива інформація
• Підтримайте термінові Національні Яґ’ї для миру в Україні та Росії — дізнатися більше
• GoFundMe: перейдіть СЮДИ, щоб допомогти фінансувати асамблеї миру в Україні, Румунії та Росії 
• Підтримати всі три групи можна також ТУТ
• Сідхі та Вчителі ТМ, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективних програм ТМ-Сідхі 
• Медітуючі, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективної практики ТМ


373-а Національна Яґ’я для України
буде проводитися з 22 березня по 1 квітня 2023 р.
включає Наваратрі (9 днів Божественної Матері) з 22 по 30 березня і Раам Навамі 30 березня.

Санкальпа: «Сприяння нездоланності України»

Ваша підтримка дуже потрібна для своєчасного початку Яґ’ї! Залишилося всього 1 дня! Будь ласка, візьміть участь якнайшвидше! Як зробити внесок, дивіться на цій сторінці (бачити хід збору коштів можна тут).

Національні Яґ’ї проводяться від імені «Спонсорів Яґій Махаріші для України» (це згадується в санкальпі яґій в усі дні їх проведення). Яґ’ї проводять пандіти з групи ведичних пандітів Махаріші у Брахмастхані (географічному центрі) Індії. Усі кошти, зібрані в усьому світі на проведення Національних Яґій, направляються на підтримку цієї групи. Вона була заснована Махаріші як група створення когерентності для всього світу. Зараз у групі біля 1500 пандітів. Пандіти з цієї групи щодня проводять АтіРудрабхішек – потужну яґ’ю для досягнення миру на Землі. Регулярні щомісячні або двотижневі внески кожного спонсора є основою стабільності групи.

Постійне проведення Національних Яґій залишається абсолютною необхідністю для України і кожного її жителя – для всіх нас з вами – і дуже важливо, щоб ми змогли продовжувати проводити яґ’ї постійно, одну за одною.

Дякуємо за Ваше розуміння та підтримку! Ваша участь — дорогоцінна!

Джай Гуру Дев!

З повагою та найкращими побажаннями, 
Фонд Брахмананди Сарасваті в Україні

Сайт про Національні Яґ’ї Махаріші для України

Важливі посилання (тут багато корисної та цікавої інформації)

P. S. Будь ласка, розкажіть своїм друзям і знайомим про Національні Яґ’ї. Поясніть їм величезну важливість цієї програми і запросіть взяти участь. Пам’ятайте, що при внеску в сумі 1250 доларів чи більше ви, ваша компанія або вказана вами особа буде щоденно згадуватися під час проведення Національної Яґ’ї, і ви можете обрати мету/санкальпу Яґ’ї.


Ведичні декламації, які рекомендується слухати зараз щодня – для еволюції, миру і гармонії