349 Національна Яґ’я

Запрошуємо Вас взяти участь у 349-й Національній Яґ’ї, яка буде проводитися з 28 жовтня по 7 листопада 2022 р., включаючи Дева Прабодхіні – «День пробудження» – 4 листопада


Час для пробудження національної свідомості
Діва Прабодхіні – «День пробудження» Вішведeва – творчих імпульсів Природного Закону, які управляють усім Всесвітом. Особливі декламації Ведичних Пандітів Махаріші в цей важливий день Ведичного календаря пробуджують Вишведеву у світовій свідомості для того, щоб принести живильну підтримку Природи всім народам і зміцнити мир у всьому світі.


Підтримка вами Національних Яґій приносить величезну користь
Ми дякуємо вам за вашу безцінну допомогу, яка дає додатковий імпульс зростанню світової свідомості!


Що насправді означає перемога?
Перейдіть ПО ПОСИЛАННЮ або натисніть на зображення, щоб прослухати звернення Раджі Індії Харріса Каплана. Залежно від браузеру, можлива необхідність прокрутити сторінку трохи нижче.


Вікно миру й когерентності та підтримки планети Земля
Для отримання найновішої важливої інформації про миротворчі кампанії і групи (включаючи кампанію для регіону України і Росії), будь ласка, перейдіть за посиланням ТУТ. Також на цій сторінці представлена кампанія підтримки для нашої планети «EARTH-108» (щоб допомогти запобігти стихійним лихам, у тому числі пов’язаним з кліматом).


Національні Яґ’ї і Спеціальні Яґ’ї, включаючи Спеціальні Яґ’ї для благополуччя – це високоефективний і повсюдно доступний засіб, який ми можемо використовувати негайно, без зусиль та зі зручністю. Спеціальні Яґ’ї для благополуччя можуть проводитися у будь-який день за вашим вибором, навіть у особливо сприятливі дні Ведичного календаря, такі, як а також і у сприятливі дні Ведичного календаря, такі як Дева Прабодхіні – «День пробудження» – 4 листопада. Участь у Яґ’ях Махаріші приносить величезну підтримку Вам, Україні та всьому світу.

Додаток Maharishi Veda App: Застосовуйте древню ведичну науку про звук для балансу, миру, гармонії і радості в житті. Ваші внески спрямовуються на підтримку Ведичних Пандітів Махаріші.


Рекомендації експертів Джйотіша Махаріші
У другій половині жовтня розташування планет продовжить створювати неспокійну атмосферу і генерувати вируючі енергії, що вплине на національні і міжнародні тенденції. Країни північної півкулі деякий час відчуватимуть слабкий несприятливий вплив часткового сонячного затемнення, що спостерігалося 25 жовтня. Рекомендовано направляти увагу скоріше всередину, аніж зовні, віддаючи свій час спокійним зайняттям що живлять дух, уникаючи надмірного захоплення зовнішньою стороною життя. 30 жовтня Марс (Мангал) стає ретроградним у знаку Близнюків (Мітхуна), що може сприяти надмірній критичності та агресивності. Але цей період має також величезний потенціал для творчих зачинань і неординарних рішень. Ми маємо можливість допомогти своїм країнам, беручи участь у Національних Яґ’ях і регулярно практикуючи ТМ і ТМ-Сідхі для підтримки спокою в цей бурхливий час.


Важлива інформація
• Підтримайте термінові Національні Яґ’ї для миру в Україні та Росії — дізнатися більше
• GoFundMe: перейдіть СЮДИ, щоб допомогти фінансувати асамблеї миру в Україні, Румунії та Росії 
• Підтримати всі три групи можна також ТУТ
• Сідхі та Вчителі ТМ, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективних програм ТМ-Сідхі 
• Медітуючі, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективної практики ТМ


349-а Національна Яґ’я для України
буде проводитися з 28 жовтня по 7 листопада 2022 р.
і включає Дева Прабодхіні – «День пробудження» – 4 листопада

Санкальпа: «Принести мир, безпеку, зцілення, когерентність і нездоланність усім людям в Україні та в усьому світі»

Ваша підтримка дуже потрібна для своєчасного початку Яґ’ї! Залишилося всього 3 дні! Будь ласка, візьміть участь якнайшвидше! Як зробити внесок, дивіться на цій сторінці (бачити хід збору коштів можна тут).

Національні Яґ’ї проводяться від імені «Спонсорів Яґій Махаріші для України» (це згадується в санкальпі яґій в усі дні їх проведення). Яґ’ї проводять пандіти з групи ведичних пандітів Махаріші у Брахмастхані (географічному центрі) Індії. Усі кошти, зібрані в усьому світі на проведення Національних Яґій, направляються на підтримку цієї групи. Вона була заснована Махаріші як група створення когерентності для всього світу. Зараз у групі біля 1500 пандітів. Пандіти з цієї групи щодня проводять АтіРудрабхішек – потужну яґ’ю для досягнення миру на Землі. Регулярні щомісячні або двотижневі внески кожного спонсора є основою стабільності групи.

Постійне проведення Національних Яґій залишається абсолютною необхідністю для України і кожного її жителя – для всіх нас з вами – і дуже важливо, щоб ми змогли продовжувати проводити яґ’ї постійно, одну за одною.

Дякуємо за Ваше розуміння та підтримку! Ваша участь — дорогоцінна!

Джай Гуру Дев!

З повагою та найкращими побажаннями, 
Фонд Брахмананди Сарасваті в Україні

Сайт про Національні Яґ’ї Махаріші для України

Важливі посилання (тут багато корисної та цікавої інформації)

P. S. Будь ласка, розкажіть своїм друзям і знайомим про Національні Яґ’ї. Поясніть їм величезну важливість цієї програми і запросіть взяти участь. Пам’ятайте, що при внеску в сумі 1250 доларів чи більше ви, ваша компанія або вказана вами особа буде щоденно згадуватися під час проведення Національної Яґ’ї, і ви можете обрати мету/санкальпу Яґ’ї.


Ведичні декламації, які рекомендується слухати зараз щодня – для еволюції, миру і гармонії