347 Національна Яґ’я

Запрошуємо Вас взяти участь у 347-й Національній Яґ’ї, яка буде проводитися з 14 по 24 жовтня 2022 р., включаючи дні Дханвантарі, Ханумана і Махалакшмі


Дханвантарі – 22 жовтня
Святкування досконалої рівноваги, ідеального здоров’я і захисту.


Хануман Джаянті – 23 жовтня
Імпульси творчого розуму, найбільш пробуджені в день Ханумана, допомагають підтримувати потік еволюції безперервним.


Махалакшмі, Свято світла – 24 жовтня
День Махалакшмі, також відомий як Діпавалі або Дівалі – це один з найважливіших днів у Ведичному календарі. Він несе потужний стимулюючий вплив, що дарує внутрішній і зовнішній достаток і усуває бідність, перешкоди і слабкість в індивідуальній і колективній свідомості.


Скарбниця користі
Незалежно від розміру пожертвування, воно дорогоцінне і приносить глибоку користь. Ми сердечно вдячні усім спонсорам!


Вікно миру й когерентності та підтримки планети Земля
Для отримання найновішої важливої інформації про миротворчі кампанії і групи (включаючи кампанію для регіону України і Росії), будь ласка, перейдіть за посиланням ТУТ. Також на цій сторінці представлена кампанія підтримки для нашої планети «EARTH-108» (щоб допомогти запобігти стихійним лихам, у тому числі пов’язаним з кліматом).


Національні Яґ’ї і Спеціальні Яґ’ї, включаючи Спеціальні Яґ’ї для благополуччя – це високоефективний і повсюдно доступний засіб, який ми можемо використовувати негайно, без зусиль та зі зручністю. Спеціальні Яґ’ї для благополуччя можуть проводитися у будь-який день за вашим вибором, навіть у особливо сприятливі дні Ведичного календаря, такі, як а також і у сприятливі дні Ведичного календаря, такі як Дханвантарі, Хануман Джаянті та Махалакшмі 22, 23 та 24 жовтня. Участь у Яґ’ях Махаріші приносить величезну підтримку Вам, Україні та всьому світу.

Додаток Maharishi Veda App: Застосовуйте древню ведичну науку про звук для балансу, миру, гармонії і радості в житті. Ваші внески спрямовуються на підтримку Ведичних Пандітів Махаріші.


Рекомендації експертів Джйотіша Махаріші
Планетарна ситуація починається позитивно, але на додаток до дебілітованої Венери (Шукри), Сонце (Сур’я) також входить в дебілітацію, що супроводжується сонячним затемненням. Сатурн (Шані) переходить в прямий рух, а Марс (Мангал) в ретроградний. Ці складні зміни вказують на деякі неспокійні енергії. Тому на національному і міжнародному рівні можуть виникнути труднощі для колективної свідомості відносно важливих рішень і раптових змін. Це – хороший час для того, щоб залишатися у спокої внутрішнього «Я». У жовтні важливо не послабляти уваги і планувати наперед, щоб підтримати позитивні тенденції і пом’якшити негативні. Що це означає? Слід направити усю увагу на технології Махаріші – Йогу і Яґ’ю. Наші Національні Яґ’ї, регулярна практика ТМ і ТМ-Сідхі і великі групи допоможуть підтримувати впорядкований стабільний прогрес для кожної країни і кожної окремої людини.


Важлива інформація
• Підтримайте термінові Національні Яґ’ї для миру в Україні та Росії — дізнатися більше
• GoFundMe: перейдіть СЮДИ, щоб допомогти фінансувати асамблеї миру в Україні, Румунії та Росії 
• Підтримати всі три групи можна також ТУТ
• Сідхі та Вчителі ТМ, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективних програм ТМ-Сідхі 
• Медітуючі, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективної практики ТМ


347-а Національна Яґ’я для України
буде проводитися з 14 по 24 жовтня 2022 р.
включаючи Дханвантарі Джаянті (День Народження Дханвантарі) 22 жовтня, Хануман Джаянті (День Народження Ханумана) 23 жовтня і Діпавалі (День Махалакшмі) 24 жовтня

Санкальпа: «Принести мир, безпеку, зцілення, когерентність і нездоланність усім людям в Україні та в усьому світі»

Ваша підтримка дуже потрібна для своєчасного початку Яґ’ї! Залишилося всього 3 дні! Будь ласка, візьміть участь якнайшвидше! Як зробити внесок, дивіться на цій сторінці (бачити хід збору коштів можна тут).

Національні Яґ’ї проводяться від імені «Спонсорів Яґій Махаріші для України» (це згадується в санкальпі яґій в усі дні їх проведення). Яґ’ї проводять пандіти з групи ведичних пандітів Махаріші у Брахмастхані (географічному центрі) Індії. Усі кошти, зібрані в усьому світі на проведення Національних Яґій, направляються на підтримку цієї групи. Вона була заснована Махаріші як група створення когерентності для всього світу. Зараз у групі біля 1500 пандітів. Пандіти з цієї групи щодня проводять АтіРудрабхішек – потужну яґ’ю для досягнення миру на Землі. Регулярні щомісячні або двотижневі внески кожного спонсора є основою стабільності групи.

Постійне проведення Національних Яґій залишається абсолютною необхідністю для України і кожного її жителя – для всіх нас з вами – і дуже важливо, щоб ми змогли продовжувати проводити яґ’ї постійно, одну за одною.

Дякуємо за Ваше розуміння та підтримку! Ваша участь — дорогоцінна!

Джай Гуру Дев!

З повагою та найкращими побажаннями, 
Фонд Брахмананди Сарасваті в Україні

Сайт про Національні Яґ’ї Махаріші для України

Важливі посилання (тут багато корисної та цікавої інформації)

P. S. Будь ласка, розкажіть своїм друзям і знайомим про Національні Яґ’ї. Поясніть їм величезну важливість цієї програми і запросіть взяти участь. Пам’ятайте, що при внеску в сумі 1250 доларів чи більше ви, ваша компанія або вказана вами особа буде щоденно згадуватися під час проведення Національної Яґ’ї, і ви можете обрати мету/санкальпу Яґ’ї.


Ведичні декламації, які рекомендується слухати зараз щодня – для еволюції, миру і гармонії