339 Національна Яґ’я

Запрошуємо Вас взяти участь у 339-й Національній Яґ’ї, яка буде проводитися з 14 по 24 серпня 2022 р., включаючи Крішна Джанмаштамі, День народження Крішни, 19 серпня.

Цей 11-денний цикл Національних Яґій Махаріші включає Крішна Джанмаштамі – День народження Крішни. У цей сприятливий час ведичного календаря виконуються додаткові ведичні декламації для посилення потужної якості підтримки порядку серед усього різноманіття життя – для захисту нездоланності як окремих людей, так і цілих народів. Це особливо гарний час для участі в Національних Яг’ях, а також прекрасна можливість замовити для себе Спеціальну Яґ’ю для благополуччя!


Національні Яґ’ї і Спеціальні Яґ’ї, включаючи Спеціальні Яґ’ї для благополуччя – це високоефективний і повсюдно доступний засіб, який ми можемо використовувати негайно, без зусиль та зі зручністю. Спеціальні Яґ’ї для благополуччя можуть проводитися у будь-який день за вашим вибором, у тому числі в день Крішна Джанмаштамі – День народження Крішни – 19 серпня. Участь у Яґ’ях Махаріші приносить величезну підтримку Вам, Україні та всьому світу.

Додаток Maharishi Veda App: Застосовуйте древню ведичну науку про звук для балансу, миру, гармонії і радості в житті. Ваші внески спрямовуються на підтримку Ведичних Пандітів Махаріші.


Рекомендації експертів Джйотіша Махаріші
Серпень: Попри те, що на різних рівнях суспільства і в довкіллі може зберігатися критично напружена атмосфера, друга половина серпня несе в собі значний потенціал зростання чистоти й вдосконалення. Хоча в середині місяця Сур’я/Сонце трохи зменшить свій позитивний вплив (під час переходу у свій знак), воно неухильно набиратиме силу, даруючи країнам і людям енергію та гідність. Також добре те, що Буддх/Меркурій знаходитиметься в тому ж знаку (поза шкідливим «спалюванням»), а Мангала/Марс займе напористу й незалежну позицію. Ці комбіновані впливи допоможуть «мислити маштабно». Серпень — час масштабно використати наше глобальне супер-сяйво і програму групових медитацій (ЙОГУ) і Національні і Спеціальні Яґ’ї (ЯҐ’Ю) для поліпшення життя кожної людини та всіх країн.


Важлива інформація
Нове: підтримайте термінові Національні Яґ’ї для миру в Україні та Росії — дізнатися більше
• GoFundMe: перейдіть СЮДИ, щоб допомогти фінансувати асамблеї миру в Україні, Румунії та Росії 
• Підтримати всі три групи можна також ТУТ
• Сідхі та Вчителі ТМ, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективних програм ТМ-Сідхі 
• Медітуючі, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективної практики ТМ


339-а Національна Яґ’я для України
буде проводитися з 14 по 24 серпня 2022 р.,
включаючи Крішна Джанмаштамі – День народження Крішни – 19 серпня

Санкальпа: «Принести мир, безпеку, зцілення, когерентність і нездоланність усім людям в Україні та в усьому світі»

Ваша підтримка дуже потрібна для своєчасного початку Яґ’ї! Залишилося всього 3 дні! Будь ласка, візьміть участь якнайшвидше! Як зробити внесок, дивіться на цій сторінці (бачити хід збору коштів можна тут).

Національні Яґ’ї проводяться від імені «Спонсорів Яґій Махаріші для України» (це згадується в санкальпі яґій в усі дні їх проведення). Яґ’ї проводять пандіти з групи ведичних пандітів Махаріші у Брахмастхані (географічному центрі) Індії. Усі кошти, зібрані в усьому світі на проведення Національних Яґій, направляються на підтримку цієї групи. Вона була заснована Махаріші як група створення когерентності для всього світу. Зараз у групі біля 1500 пандітів. Пандіти з цієї групи щодня проводять АтіРудрабхішек – потужну яґ’ю для досягнення миру на Землі. Регулярні щомісячні або двотижневі внески кожного спонсора є основою стабільності групи.

Постійне проведення Національних Яґій залишається абсолютною необхідністю для України і кожного її жителя – для всіх нас з вами – і дуже важливо, щоб ми змогли продовжувати проводити яґ’ї постійно, одну за одною.

Дякуємо за Ваше розуміння та підтримку! Ваша участь — дорогоцінна!

Джай Гуру Дев!

З повагою та найкращими побажаннями, 
Фонд Брахмананди Сарасваті в Україні

Сайт про Національні Яґ’ї Махаріші для України

Важливі посилання (тут багато корисної та цікавої інформації)

P. S. Будь ласка, розкажіть своїм друзям і знайомим про Національні Яґ’ї. Поясніть їм величезну важливість цієї програми і запросіть взяти участь. Пам’ятайте, що при внеску в сумі 1250 доларів чи більше ви, ваша компанія або вказана вами особа буде щоденно згадуватися під час проведення Національної Яґ’ї, і ви можете обрати мету/санкальпу Яґ’ї.


Ведичні декламації, які рекомендується слухати зараз щодня – для еволюції, миру і гармонії