335 Національна Яґ’я

Запрошуємо Вас взяти участь у 335-й Національній Яґ’ї, яка буде проводитися з 16 по 26 липня 2022 р.

«Уряд може робити тільки те, що він робить. Щоб змінити це, покращіть якість колективної свідомості, і тоді уряд природно буде діяти все краще і краще. Це змінить уряд шляхом перетворення, і нові закони будуть з’являтися автоматично.

Давня мудрість завжди, в усі часи, буде зберігатися невеликим числом людей –хранителями ведичної традиції. Темрява зникне, і ми побачимо мир на Землі»

(Махаріші, всесвітня прес-конференція, 28 березня 2006 р.)


Раджа Індії Харріс Каплан, виступаючи на недавньому Дні Відкритих Дверей Фонду Брахмананди Сарасваті, був сповнений щирої вдячності, спрямовуючи наше бачення на більш цілісну перспективу. Здавалося, що він звертається до кожного з нас особисто. Перейдіть за посиланням ТУТ, щоб подивитися цей спеціальний 5-хвилинний виступ.


Національні Яґ’ї і Спеціальні Яґ’ї, включаючи Спеціальні Яґ’ї для благополуччя – це високоефективний і повсюдно доступний засіб, який ми можемо використовувати негайно, без зусиль та зі зручністю. Спеціальні Яґ’ї для благополуччя можуть проводитися у будь-який день за вашим вибором. Участь у Яґ’ях Махаріші приносить величезну підтримку Вам, Україні та всьому світу.

Додаток Maharishi Veda App: Застосовуйте древню ведичну науку про звук для балансу, миру, гармонії і радості в житті. Ваші внески спрямовуються на підтримку Ведичних Пандітів Махаріші.


Рекомендації експертів Джйотіша Махаріші
Зараз, як ніколи, необхідно зберігати внутрішню рівновагу. Друга половина липня стане для світу ще складнішою. Марс наближається до Раху й отримує несприятливий аспект Сатурну. Може зрости напруженість у суспільстві і в нашому крихкому довкіллі. Несподівані події можуть похитнути внутрішню і зовнішню рівновагу в усьому світі. ПРОТЕ, паралельно з цим існують ідеальні можливості зосередитися на здорових і позитивних шляхах — Венера переходить в дружній знак Близнюків, посилюючи творчі ідеї та рішення. Саме від нас залежить використання інструментів, здатних змінити віяння часу на найглибшому рівні. Ми нескінченно вдячні нашим колективним програмам (Йога), а також Національним і Спеціальним Яґ’ям Махаріші (Яґ’я). Зараз украй важливо не втратити жодної миті!


Важлива інформація
Нове: підтримайте термінові Національні Яґ’ї для миру в Україні та Росії — дізнатися більше
• GoFundMe: перейдіть СЮДИ, щоб допомогти фінансувати асамблеї миру в Україні, Румунії та Росії 
• Підтримати всі три групи можна також ТУТ
• Сідхі та Вчителі ТМ, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективних програм ТМ-Сідхі 
• Медітуючі, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективної практики ТМ


335-а Національна Яґ’я для України
буде проводитися з 16 по 26 липня 2022 р.

Санкальпа: «Забезпечення миру, безпеки, зцілення, когерентності й нездоланності для всіх людей в Україні та світі«

Ваша підтримка дуже потрібна для своєчасного початку Яґ’ї! Залишився всього 2 дні! Будь ласка, візьміть участь якнайшвидше! Як зробити внесок, дивіться на цій сторінці (бачити хід збору коштів можна тут).

Національні Яґ’ї проводяться від імені «Спонсорів Яґій Махаріші для України» (це згадується в санкальпі яґій в усі дні їх проведення). Яґ’ї проводять пандіти з групи ведичних пандітів Махаріші у Брахмастхані (географічному центрі) Індії. Усі кошти, зібрані в усьому світі на проведення Національних Яґій, направляються на підтримку цієї групи. Вона була заснована Махаріші як група створення когерентності для всього світу. Зараз у групі біля 1500 пандітів. Пандіти з цієї групи щодня проводять АтіРудрабхішек – потужну яґ’ю для досягнення миру на Землі. Регулярні щомісячні або двотижневі внески кожного спонсора є основою стабільності групи.

Постійне проведення Національних Яґій залишається абсолютною необхідністю для України і кожного її жителя – для всіх нас з вами – і дуже важливо, щоб ми змогли продовжувати проводити яґ’ї постійно, одну за одною.

Дякуємо за Ваше розуміння та підтримку! Ваша участь — дорогоцінна!

Джай Гуру Дев!

З повагою та найкращими побажаннями, 
Фонд Брахмананди Сарасваті в Україні

Сайт про Національні Яґ’ї Махаріші для України

Важливі посилання (тут багато корисної та цікавої інформації)

P. S. Будь ласка, розкажіть своїм друзям і знайомим про Національні Яґ’ї. Поясніть їм величезну важливість цієї програми і запросіть взяти участь. Пам’ятайте, що при внеску в сумі 1250 доларів чи більше ви, ваша компанія або вказана вами особа буде щоденно згадуватися під час проведення Національної Яґ’ї, і ви можете обрати мету/санкальпу Яґ’ї.


Ведичні декламації, які рекомендується слухати зараз щодня – для еволюції, миру і гармонії