333 Національна Яґ’я

Запрошуємо Вас взяти участь у 333-й Національній Яґ’ї, яка буде проводитися з 3 по 13 липня 2022 р., включаючи Гуру Пурніма — День Вчителя — 13 липня

Гуру Пурніма – це особливе щорічне свято вираження вдячності й поваги Вчителю. Це дуже сприятливий час для того, щоб згадати і подякувати нашому просвітленому Вчителю, а також зупинитися і усвідомити величезну цінність і значущість отриманого нами Знання та його практичного застосування для поліпшення всіх аспектів життя!

«…Зараз, у світлі благословень Гуру Дева, прийшло систематичне розкриття всієї повноти знання. Хвилі знання поширювалися по всьому світу місяць за місяцем, рік за роком, і сьогодні на нас лежить пряма відповідальність, чудова відповідальність, з благословенням Гуру Дева, постійно поширювати це світло знання для всього людства – так, щоб ніхто не страждав, ні у кого не було проблем, ні у кого не було незадоволення. Ця запобігаюча якість управління приносить нам радість у світлі повного знання Гуру Дева».

(Махаріші, Гуру Пурніма, 5 липня 2001 р.)


Національні Яґ’ї і Спеціальні Яґ’ї, включаючи Спеціальні Яґ’ї для благополуччя – це високоефективний і повсюдно доступний засіб, який ми можемо використовувати негайно, без зусиль та зі зручністю. Спеціальні Яґ’ї для благополуччя можуть проводитися у будь-який день за вашим вибором, у тому числі в день Гуру Пурніма — 13 липня. Участь у Яґ’ях Махаріші приносить величезну підтримку Вам, Україні та всьому світу.

Додаток Maharishi Veda App: Застосовуйте древню ведичну науку про звук для балансу, миру, гармонії і радості в житті. Ваші внески спрямовуються на підтримку Ведичних Пандітів Махаріші.


Рекомендації експертів Джйотіша Махаріші
У наступні кілька тижнів й особливо на початку липня багато планет будуть у своїх власних знаках, що вказує на позитивний та рідкісний час, коли життя стає легшим і приємнішим. Хоча Марс знаходиться у власному знаку, його комбінація з Раху може стати причиною якихось агресивних проявів в колективній свідомості, але це не стане надмірним, якщо зберігати пильність. Крім того, повний місяць у Стрільці 13 липня (Гуру Пурніма) — дуже сприятливий у ведичному календарі, і це, у поєднанні з хорошим розташуванням ключових планет, пожвавлює загальну позитивну енергію. Нам треба скористатися цим рідкісним продуктивним періодом з можливістю значної підтримки, щоб багато вкласти та отримати результат і благословення відносно наших тривалих групових програм суперсяйва (он-лайн і з фізичною присутністю) і потужних Національних і Спеціальних Яґій Махаріші.


Важлива інформація
Нове: підтримайте термінові Національні Яґ’ї для миру в Україні та Росії — дізнатися більше
• GoFundMe: перейдіть СЮДИ, щоб допомогти фінансувати асамблеї миру в Україні, Румунії та Росії 
• Підтримати всі три групи можна також ТУТ
• Сідхі та Вчителі ТМ, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективних програм ТМ-Сідхі 
• Медітуючі, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективної практики ТМ


333-я Національна Яґ’я для України
буде проводитися з 3 по 13 липня 2022 р.,
включаючи Гуру Пурніма — День Вчителя — 13 липня

Санкальпа: «Забезпечення миру, безпеки, зцілення, когерентності й нездоланності для всіх людей в Україні та світі«

Ваша підтримка дуже потрібна для своєчасного початку Яґ’ї! Залишився всього 2 дні! Будь ласка, візьміть участь якнайшвидше! Як зробити внесок, дивіться на цій сторінці (бачити хід збору коштів можна тут).

Національні Яґ’ї проводяться від імені «Спонсорів Яґій Махаріші для України» (це згадується в санкальпі яґій в усі дні їх проведення). Яґ’ї проводять пандіти з групи ведичних пандітів Махаріші у Брахмастхані (географічному центрі) Індії. Усі кошти, зібрані в усьому світі на проведення Національних Яґій, направляються на підтримку цієї групи. Вона була заснована Махаріші як група створення когерентності для всього світу. Зараз у групі біля 1500 пандітів. Пандіти з цієї групи щодня проводять АтіРудрабхішек – потужну яґ’ю для досягнення миру на Землі. Регулярні щомісячні або двотижневі внески кожного спонсора є основою стабільності групи.

Постійне проведення Національних Яґій залишається абсолютною необхідністю для України і кожного її жителя – для всіх нас з вами – і дуже важливо, щоб ми змогли продовжувати проводити яґ’ї постійно, одну за одною.

Дякуємо за Ваше розуміння та підтримку! Ваша участь — дорогоцінна!

Джай Гуру Дев!

З повагою та найкращими побажаннями, 
Фонд Брахмананди Сарасваті в Україні

Сайт про Національні Яґ’ї Махаріші для України

Важливі посилання (тут багато корисної та цікавої інформації)

P. S. Будь ласка, розкажіть своїм друзям і знайомим про Національні Яґ’ї. Поясніть їм величезну важливість цієї програми і запросіть взяти участь. Пам’ятайте, що при внеску в сумі 1250 доларів чи більше ви, ваша компанія або вказана вами особа буде щоденно згадуватися під час проведення Національної Яґ’ї, і ви можете обрати мету/санкальпу Яґ’ї.


Ведичні декламації, які рекомендується слухати зараз щодня – для еволюції, миру і гармонії