331 Національна Яґ’я

Запрошуємо Вас взяти участь у 331-й Національній Яґ’ї, яка буде проводитися з 17 по 27 червня 2022 р.

Д-р Харріс Каплан, Раджа Індії, відповів на багато актуальних питань під час недавньої розмови з послами Фонду Брахмананди Сарасваті у Бельгії. Нижче — деякі основні моменти розмови і посилання для отримання додаткової інформації.

• Дакшіна пандітам і бонуси за відвідуваність збільшили для підтримки стабільного складу групи.
Ми збільшили дакшину / гонорар пандітам, а також спеціальні бонуси, для мотивації регулярного відвідування цілий рік.
• Аудиторські перевірки показують, що, на щастя, пожертвування покривають витрати.
Аудит пожертвувань, що відправляються в Індію, показує, що ми просто покриваємо витрати. Проте часто виникає дефіцит. Щоб покрити основні потреби й збільшити групи пандітів, наша дорогоцінна база благодійників повинна рости. Ми з оптимізмом віримо, що це може статися при вашій великій підтримці. Відповідно до вказівок Махаріші, ведеться дуже ретельний фінансовий облік.
• Завдяки благодійникам здійснюється капітальний ремонт.
Поліпшення завжди в центрі нашої уваги. Зараз ми знаходимося на стадії будівництва й ремонту і переробляємо багато будівель. Регулярна підтримка абсолютно необхідна для підтримки й поліпшення всіх аспектів життя пандітів, включаючи їх розпорядок дня та свіжі органічні продукти харчування.
• Із зростанням підтримки благодійників ми зможемо збільшувати групи пандітів.
Ми постійно розширювалися впродовж останніх 12 років і зараз знову поступово нарощуємо чисельність пандітів після пандемії. За умови стабільного збільшення підтримки ми зможемо дозволити собі впевнено рости і розширюватися.
• Тільки великі групи Ведичних Пандітів Махаріші зможуть встановити мир у всьому світі.
Ми повинні піклуватися про те, щоб повністю зосередитися на підтримці тільки тих великих груп, які хотів організувати Махаріші. Люди запитують про інших пандітів і групи пандітів: краще за все не відволікатися на це. Дуже важливо, щоб основні групи не саботувалися й щоб ми всім серцем підтримували здійснення планів Махаріші для нашого життя і життя всього світу.

Перейдіть за посиланням для подальшого читання
відкритих і чесних відповідей Раджі Харріса (рос.)

Зараз наша постійна підтримка Національних Яґій для України та Ведичних Пандітів Махаріші важлива як ніколи раніше. Ми можемо прискорити свою власну еволюцію та створити важливі скачки у напрямі все більших і більших груп і когерентності – Йоги і Яґ’ї.


Національні Яґ’ї і Спеціальні Яґ’ї, включаючи Спеціальні Яґ’ї для благополуччя – це високоефективний і повсюдно доступний засіб, який ми можемо використовувати негайно, без зусиль та зі зручністю. Спеціальні Яґ’ї для благополуччя можуть проводитися у будь-який день за вашим вибором. Участь у Яґ’ях Махаріші приносить величезну підтримку Вам, Україні та всьому світу.

Додаток Maharishi Veda App: Застосовуйте древню ведичну науку про звук для балансу, миру, гармонії і радості в житті. Ваші внески спрямовуються на підтримку Ведичних Пандітів Махаріші.


Рекомендації експертів Джйотіша Махаріші
Друга половина червня може стати періодом протиріч усюди. Може з’явитися якась цінна енергія (Венера йтиме по своєму знаку разом із Меркурієм), приносячи корисну креативність для всіх видів міжнародних і місцевих комунікацій, зростання і розширення. До кінця місяця посилиться динамізм з, можливо, невеликим шкідливим впливом (Марс увійде до Овна). Результатом може стати якась гострота й нетерплячість у спілкуванні. Щоб допомогти принести м’якший і спокійніший темп й підтримати позитивні тенденції нам настійно рекомендується зробити пріоритетом усі технології Махаріші. Наші скоординовані або групові програми і Яґ’ї Махаріші – досконалі інструменти, щоб безпечно провести нас через цей важкий час.


Важлива інформація
• GoFundMe: перейдіть СЮДИ, щоб допомогти фінансувати асамблеї миру в Україні, Румунії та Росії 
• Підтримати всі три групи можна також ТУТ
• Сідхі та Вчителі ТМ, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективних програм ТМ-Сідхі 
• Медітуючі, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективної практики ТМ


331-а Національна Яґ’я для України
буде проводитися з 17 по 27 червня 2022 р.

Санкальпа: «Забезпечення миру, безпеки, зцілення, когерентності й нездоланності для всіх людей в Україні та світі«

Ваша підтримка дуже потрібна для своєчасного початку Яґ’ї! Залишився всього 2 дні! Будь ласка, візьміть участь якнайшвидше! Як зробити внесок, дивіться на цій сторінці (бачити хід збору коштів можна тут).

Національні Яґ’ї проводяться від імені «Спонсорів Яґій Махаріші для України» (це згадується в санкальпі яґій в усі дні їх проведення). Яґ’ї проводять пандіти з групи ведичних пандітів Махаріші у Брахмастхані (географічному центрі) Індії. Усі кошти, зібрані в усьому світі на проведення Національних Яґій, направляються на підтримку цієї групи. Вона була заснована Махаріші як група створення когерентності для всього світу. Зараз у групі біля 1500 пандітів. Пандіти з цієї групи щодня проводять АтіРудрабхішек – потужну яґ’ю для досягнення миру на Землі. Регулярні щомісячні або двотижневі внески кожного спонсора є основою стабільності групи.

Постійне проведення Національних Яґій залишається абсолютною необхідністю для України і кожного її жителя – для всіх нас з вами – і дуже важливо, щоб ми змогли продовжувати проводити яґ’ї постійно, одну за одною.

Дякуємо за Ваше розуміння та підтримку! Ваша участь — дорогоцінна!

Джай Гуру Дев!

З повагою та найкращими побажаннями, 
Фонд Брахмананди Сарасваті в Україні

Сайт про Національні Яґ’ї Махаріші для України

Важливі посилання (тут багато корисної та цікавої інформації)

P. S. Будь ласка, розкажіть своїм друзям і знайомим про Національні Яґ’ї. Поясніть їм величезну важливість цієї програми і запросіть взяти участь. Пам’ятайте, що при внеску в сумі 1250 доларів чи більше ви, ваша компанія або вказана вами особа буде щоденно згадуватися під час проведення Національної Яґ’ї, і ви можете обрати мету/санкальпу Яґ’ї.


Ведичні декламації, які рекомендується слухати зараз щодня – для еволюції, миру і гармонії