329 Національна Яґ’я

Запрошуємо Вас взяти участь у 329-й Національній Яґ’ї, яка буде проводитися з 1 по 11 червня 2022 р.

Поки всі уряди не зможуть визнати необхідність і трансформуючу цінність яґій, наш щасливий обов’язок: користуватися перевагами яґій самостійно – для поліпшення долі та заслуженого положення нашої країни в сім’ї народів.

«Ведичний розпорядок життя чистий, витончений і вільний від шкідливих речей — Сатогуна. Ведичний Пандіт, що проводить яґ’ю в такому врівноваженому стані, легко реалізує рішення, яке він приймає перед початком яґ’ї.
Пандіт приймає рішення (Санкальпа), а потім робить те, що потрібно, щоб створити цю якість розуму у своїй власній свідомості з рівня Всюдисущої Трансцендентальної Свідомості. Звідси він створює бажаний ефект у просторі та часі.
Великі групи Ведичних Пандітів, шо проводять яґ’ї, усунуть всі види негативних тенденцій у суспільстві.
Кожен уряд повинен проводити яґ’ї. Слово «яґ’я» маловідоме в нашій цивілізації, і саме тому мир і щастя є маловідомими реаліями в цій цивілізації. Люди не знають, де знаходиться осереддя всієї гармонії, миру, процвітання, повноти і вічності».

(Махаріші, 18 травня 2005 р.)

Раджа Індії говорить про найважливіші якості людини

Натисніть на картинку нижче, щоб послухати виступ Раджі Харріса (рос. переклад) на недавньому Дні Відкритих Дверей «Фонду Брахмананди Сарасваті».


Національні Яґ’ї і Спеціальні Яґ’ї, включаючи Спеціальні Яґ’ї для благополуччя – це високоефективний і повсюдно доступний засіб, який ми можемо використовувати негайно, без зусиль та зі зручністю. Спеціальні Яґ’ї для благополуччя можуть проводитися у будь-який день за вашим вибором. Участь у Яґ’ях Махаріші приносить величезну підтримку Вам, Україні та всьому світу.

Додаток Maharishi Veda App: Застосовуйте древню ведичну науку про звук для балансу, миру, гармонії і радості в житті. Ваші внески спрямовуються на підтримку Ведичних Пандітів Махаріші.


Рекомендації експертів Джйотіша Махаріші
З наближенням червня можна помітити в колективній свідомості, що світліша енергія травня трохи слабшає, і може збільшитися занепокоєння й відчуття втрати. Це наслідок впливу Венери, яка зараз в Овні під несприятливим аспектом Сатурну. Але оскільки Меркурій повертається в прямий рух, а Марс і Юпітер в Рибах, можна отримати кращі результати, якщо використати свою енергію мудро для еволюційних цілей. Це ясно вказує на величезний ресурс, що дав нам Махаріші, – Йогу і Яґ’ю для посилення позитивного испульса. Це дуже обнадіює.


Важлива інформація
• GoFundMe: перейдіть СЮДИ, щоб допомогти фінансувати асамблеї миру в Україні, Румунії та Росії 
• Підтримати всі три групи можна також ТУТ
• Сідхі та Вчителі ТМ, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективних програм ТМ-Сідхі 
• Медітуючі, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективної практики ТМ


329-а Національна Яґ’я для України
буде проводитися з 1 по 11 червня 2022 р.

Санкальпа: «Забезпечення миру, безпеки, зцілення, когерентності й нездоланності для всіх людей в Україні та світі«

Ваша підтримка дуже потрібна для своєчасного початку Яґ’ї! Залишився всього 3 дні! Будь ласка, візьміть участь якнайшвидше! Як зробити внесок, дивіться на цій сторінці (бачити хід збору коштів можна тут).

Національні Яґ’ї проводяться від імені «Спонсорів Яґій Махаріші для України» (це згадується в санкальпі яґій в усі дні їх проведення). Яґ’ї проводять пандіти з групи ведичних пандітів Махаріші у Брахмастхані (географічному центрі) Індії. Усі кошти, зібрані в усьому світі на проведення Національних Яґій, направляються на підтримку цієї групи. Вона була заснована Махаріші як група створення когерентності для всього світу. Зараз у групі біля 1500 пандітів. Пандіти з цієї групи щодня проводять АтіРудрабхішек – потужну яґ’ю для досягнення миру на Землі. Регулярні щомісячні або двотижневі внески кожного спонсора є основою стабільності групи.

Постійне проведення Національних Яґій залишається абсолютною необхідністю для України і кожного її жителя – для всіх нас з вами – і дуже важливо, щоб ми змогли продовжувати проводити яґ’ї постійно, одну за одною.

Дякуємо за Ваше розуміння та підтримку! Ваша участь — дорогоцінна!

Джай Гуру Дев!

З повагою та найкращими побажаннями, 
Фонд Брахмананди Сарасваті в Україні

Сайт про Національні Яґ’ї Махаріші для України

Важливі посилання (тут багато корисної та цікавої інформації)

P. S. Будь ласка, розкажіть своїм друзям і знайомим про Національні Яґ’ї. Поясніть їм величезну важливість цієї програми і запросіть взяти участь. Пам’ятайте, що при внеску в сумі 1250 доларів чи більше ви, ваша компанія або вказана вами особа буде щоденно згадуватися під час проведення Національної Яґ’ї, і ви можете обрати мету/санкальпу Яґ’ї.


Ведичні декламації, які рекомендується слухати зараз щодня – для еволюції, миру і гармонії