323 Національна Яґ’я

Запрошуємо Вас взяти участь у 323-й Національній Яґ’ї, яка буде проводитися з 17 по 27 квітня 2022 р.

Пропонуємо вашій увазі короткий огляд інформаційної сесії квітневого Дня нездоланності / Дня відкритих дверей Фонду Брахмананди Сарасваті.

Раджа Індії Харріс Каплан повідомив, що гірша частина пандемії в Індії позаду й будівництво триває. Турбота про всі ашрами включає безліч нюансів, сприяючих виконанню наміру Махаріші створити належне середовище для пандітів.

• Наприклад, в нашому ашрамі в Бхопалі створюється система збору дощової води. Дощова вода з дахів збирається і поступає в підземні сховища і колодязі. Це означає, що впродовж усього літа у нас буде досить води для підтримки великих груп пандітів. 
• Під час АтіРудрабхішек у кожного пандіта в залі буде спеціальний маленький столик з відповідними ведичними зображеннями, щоб він відчував зв’язок з метою яґ’ї.

Зараз у Брахмастхані Індії 1500 Ведичних Пандітів Махаріші. Є також нові пандіти, що проходять підготовку. Проводяться Національні Яґ’ї, Спеціальні Яґ’ї, АтіРудрабхішек за участю 1331 пандіта та інші яґ’ї. Все це є можливим завдяки підтримці наших чудових спонсорів зі всього світу. Сердечна вдячність!


Полковник Гюнтер Шассе та д-р Пітер Сван говорили про ведичну оборону Махаріші.

Основи ведичної оборони (на відміну від нападу), про які Махаріш розповів полковнику Шассе:

Ведична оборона Махаріші ґрунтується на свідомості. Не зброя захищає націю, а сильна, когерентна, згуртована національна свідомість. Треба організувати Крило Запобігання — невелику групу військових, спільно практикуючих Трансцендентальну медитацію і програму ТМ-Сідхі вранці й увечері. У Крилі Запобігання повинно бути всього 3-5% солдат, що відповідає квадратному кореню з 1% населення країни. Це підвищить рівень колективної свідомості, що допоможе:
— узгодити збройні сили з нездоланною силою природного закону
— запобігати небезпеці до її появи,
— вести війну на рівні Тиші,
— розбити ворожнечу ворога, не завдаючи йому ніякої шкоди,
— і таким чином створити нездоланну броню для нації.

Махаріші був високої думки про військових, кажучи, що вони цілеспрямовані, дисципліновані, наполегливі та добре організовані. Махаріші говорив, що існує три види армій з різними якостями:
1. Якщо армія здатна відкинути ворога назад, коли він вторгся в їх країну, то це хороша армія.
2. Якщо армія здатна зупинити ворога прямо на кордоні, щоб він не зміг вторгнутися, то це дуже хороша армія.
3. Але якщо армія здатна тихо перетворити ворога на друга до того, як він збереться вторгнутися в країну, тоді ми можемо назвати це мудрою армією.
В епоху існування зброї масового ураження є тільки один шанс надійно захистити країну — це запобігання.

Зараз наші групи когерентності і Яґ’ї життєво потрібні!


Д-р Пітер Сван розповів про поточну діяльність щодо організації груп літаючих йогів і яґій. Зараз проводяться три вдало розташовані Асамблеї Миру для тих, хто практикує програму ТМ-Сідхі: в горах Західної України, в Росії і в Румунії, яка межує з Україною.

Махаріші говорив, що навіть якщо люди не знаходяться в одному місці, але практикують ТМ і ТМ-Сідхі одночасно, ефективність складатиме 75-80%. За останніми підрахунками, у нас близько 600 000 медитуючих та сідхів, що практикують разом он-лайн.

Крім того, проводяться Національні Яґ’ї, в які ви робите свій внесок. Величезна вдячність! Також важливі миротворчі яґ’ї, такі як Адбхудшанті Яґ’ї, і збільшення кількості навчань ТМ. Кожна людина, яка вчиться медитувати, — це ще один промінь світла, що запалюється у світі, допомагаючи підвищувати світову свідомість.


Лівія Каегі, Мати Домена Румунії, говорила про три Асамблеї Миру, що йдуть паралельно, розташовані в Україні, Румунії і Росії. В цілому в них беруть участь більше 200 миротворців. Групи стабільно збільшуються. Щодня проводяться он-лайн зустрічі цих трьох груп за участю керівників міжнародного Руху Махаріші.

Зараз вдале місце для проведення Асамблеї Миру — Румунія. Вона має протяжний кордон з Україною (600+ км), і там можна, знаходячись у безпеці, створювати бажаний ефект для охолодження критичної гарячої точки.

Терміново потрібно більше миротворців:  літаючі йоги, будь ласка, приєднуйтеся зараз! Медитуючі, також ласкаво просимо!


Д-р Сюзі Сван і команда Офісу послів Фонду Брахмананди Сарасваті розповіли про різні новини з усього світу. Ми посилюємо когерентність в цей критичний час саме так, як Махаріші завжди направляв нас: кілька груп у світі підтримуватимуть світ на освітленому рівні. Те ж послання нещодавно повторив Махараджа: якщо ви хочете зробити щось для себе, своєї країни або світу, є щось велике, щось дуже важливе в тому, щоб зібратися разом.

Прості способи змінити ситуацію на краще:
⇨ Особисто взяти участь в асамблеї миру.
⇨ Спонсорувати когось іншого для участі в асамблеї.
⇨ Приєднатися до групової онлайн-програми або медитувати під час суперсяйва, де б ви не знаходилися.
⇨ Підтримувати Національні Яґ’ї.
⇨ Робити внески на GoFundMe для наших миротворчих груп (див. посилання нижче).
⇨ Брати участь у Днях нездоланності.

Додаток Maharishi Veda:  кожен, у кого ще немає додатка Махаріші Веда, може отримати його безкоштовно на три місяці — будьте на зв’язку на дуже м’якій, ніжній частоті гармонії і миру.

Учасники асамблей миру в Україні, Румунії і Росії постійно на зв’язку з керівництвом Руху Махаріші

Національні Яґ’ї і Спеціальні Яґ’ї, включаючи Спеціальні Яґ’ї для благополуччя – це високоефективний і повсюдно доступний засіб, який ми можемо використовувати негайно, без зусиль та зі зручністю. Спеціальні Яґ’ї для благополуччя можуть проводитися у будь-який день за вашим вибором. Участь у Яґ’ях Махаріші приносить величезну підтримку Вам, Україні та всьому світу.

Додаток Maharishi Veda App: Застосовуйте древню ведичну науку про звук для балансу, миру, гармонії і радості в житті. Ваші внески спрямовуються на підтримку Ведичних Пандітів Махаріші.

Важлива інформація
• Про асамблеї миру в Україні та Росії – ТУТ
• GoFundMe: перейдіть СЮДИ, щоб допомогти фінансувати асамблеї миру в Україні та Росії 
• Сідхі та Вчителі ТМ, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективних програм ТМ-Сідхі 
• Медітуючі, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективної практики ТМ

Рекомендації експертів Джйотіша Махаріші
Квітень — час глибокої трансформації, адже кілька провідних планет переходять в інші знаки. Як завжди, намагайтеся залишатися стабільними і непохитними, щоб сприяти досягненню найкращих результатів. Групові програми створення когерентності й Національні Яґ’ї зараз критично важливі! Миротворчі технології Махаріші — потужні засоби для очищення і підвищення нашої долі.


323-я Національна Яґ’я для України
буде проводитися з 17 по 27 квітня 2022 р.

Санкальпа: «Забезпечення миру, безпеки, зцілення, когерентності й нездоланності для всіх людей в Україні та світі«

Ваша підтримка дуже потрібна для своєчасного початку яґ’ї! Залишився всього 1 день! Будь ласка, візьміть участь якнайшвидше! Як зробити внесок, дивіться на цій сторінці (бачити хід збору коштів можна тут).

Національні Яґ’ї проводяться від імені «Спонсорів Яґій Махаріші для України» (це згадується в санкальпі яґій в усі дні їх проведення). Яґ’ї проводять пандіти з групи ведичних пандітів Махаріші у Брахмастхані (географічному центрі) Індії. Усі кошти, зібрані в усьому світі на проведення Національних Яґій, направляються на підтримку цієї групи. Вона була заснована Махаріші як група створення когерентності для всього світу. Зараз у групі біля 1500 пандітів. Пандіти з цієї групи щодня проводять АтіРудрабхішек – потужну яґ’ю для досягнення миру на Землі. Регулярні щомісячні або двотижневі внески кожного спонсора є основою стабільності групи.

Постійне проведення Національних Яґій залишається абсолютною необхідністю для України і кожного її жителя – для всіх нас з вами – і дуже важливо, щоб ми змогли продовжувати проводити яґ’ї постійно, одну за одною.

Дякуємо за Ваше розуміння та підтримку! Ваша участь — дорогоцінна!

Джай Гуру Дев!

З повагою та найкращими побажаннями, 
Фонд Брахмананди Сарасваті в Україні

Сайт про Національні Яґ’ї Махаріші для України

Важливі посилання (тут багато корисної та цікавої інформації)

P. S. Будь ласка, розкажіть своїм друзям і знайомим про Національні Яґ’ї. Поясніть їм величезну важливість цієї програми і запросіть взяти участь. Пам’ятайте, що при внеску в сумі 1250 доларів чи більше ви, ваша компанія або вказана вами особа буде щоденно згадуватися під час проведення Національної Яґ’ї, і ви можете обрати мету/санкальпу Яґ’ї.


Ведичні декламації, які рекомендується слухати зараз щодня – для еволюції, миру і гармонії