321 Національна Яґ’я

Запрошуємо Вас взяти участь у 321-й Національній Яґ’ї, яка буде проводитися з 2 по 12 квітня 2022 р., включаючи Васантік Наваратрі та Рам Навамі

Васантік Наваратрі (Весняні дев’ять днів Божественної Матері 2-10 квітня) і Рам Навамі (День народження Рама 10 квітня) – дев’ять найважливіших днів ведичного календаря – період очищення, еволюції, трансформації – під час наступної Національної Яґ’ї. Декламації Ведичних Пандітів Махаріші в день Рам Навамі пробуджують прекрасну якість досконалого, вільного від проблем управління в житті людини, сім’ї, суспільства, країни і світу в цілому.


Національні Яґ’ї і Спеціальні Яґ’ї, включаючи Спеціальні Яґ’ї для благополуччя – це високоефективний і повсюдно доступний засіб, який ми можемо використовувати негайно, без зусиль та зі зручністю. Спеціальні Яґ’ї для благополуччя можуть проводитися у будь-який день за вашим вибором. Участь у Яґ’ях Махаріші приносить величезну підтримку Вам, Україні та всьому світу.

Додаток Maharishi Veda App: Застосовуйте древню ведичну науку про звук для балансу, миру, гармонії і радості в житті. Ваші внески спрямовуються на підтримку Ведичних Пандітів Махаріші.

Важлива інформація
• Про асамблеї миру в Україні та Росії – ТУТ
• GoFundMe: перейдіть СЮДИ, щоб допомогти фінансувати асамблеї миру в Україні та Росії 
• Сідхі та Вчителі ТМ, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективних програм ТМ-Сідхі 
• Медітуючі, перейдіть СЮДИ, щоб приєднатися до колективної практики ТМ

Рекомендації експертів Джйотіша Махаріші
Намагайтеся залишатися стабільними і непохитними. Беріть участь в групових програмах створення когерентності і підтримуйте Національні Яґ’ї, щоб керівники і колективна свідомість змогли піднятися на новий рівень — ведучий до еволюції і досягнення гармонії. Миротворчі технології Махаріші очищають і прославляють долю.


321-а Національна Яґ’я для України
буде проводитися з 2 по 12 квітня 2022 р.,
включаючи Васантік Наваратрі (Дев’ять днів Божественної Матері 2-10 квітня) та Рам Навамі (День народження Рама 10 квітня)

Санкальпа: «Забезпечення миру, безпеки, зцілення, когерентності й нездоланності для всіх людей в Україні та світі«

Ваша підтримка дуже потрібна для своєчасного початку яґ’ї! Залишився всього 1 день! Будь ласка, візьміть участь якнайшвидше! Як зробити внесок, дивіться на цій сторінці (бачити хід збору коштів можна тут).

Національні Яґ’ї проводяться від імені «Спонсорів Яґій Махаріші для України» (це згадується в санкальпі яґій в усі дні їх проведення). Яґ’ї проводять пандіти з групи ведичних пандітів Махаріші у Брахмастхані (географічному центрі) Індії. Усі кошти, зібрані в усьому світі на проведення Національних Яґій, направляються на підтримку цієї групи. Вона була заснована Махаріші як група створення когерентності для всього світу. Зараз у групі біля 1500 пандітів. Пандіти з цієї групи щодня проводять АтіРудрабхішек – потужну яґ’ю для досягнення миру на Землі. Регулярні щомісячні або двотижневі внески кожного спонсора є основою стабільності групи.

Постійне проведення Національних Яґій залишається абсолютною необхідністю для України і кожного її жителя – для всіх нас з вами – і дуже важливо, щоб ми змогли продовжувати проводити яґ’ї постійно, одну за одною.

Дякуємо за Ваше розуміння та підтримку! Ваша участь — дорогоцінна!

Джай Гуру Дев!

З повагою та найкращими побажаннями, 
Фонд Брахмананди Сарасваті в Україні

Сайт про Національні Яґ’ї Махаріші для України

Важливі посилання (тут багато корисної та цікавої інформації)

P. S. Будь ласка, розкажіть своїм друзям і знайомим про Національні Яґ’ї. Поясніть їм величезну важливість цієї програми і запросіть взяти участь. Пам’ятайте, що при внеску в сумі 1250 доларів чи більше ви, ваша компанія або вказана вами особа буде щоденно згадуватися під час проведення Національної Яґ’ї, і ви можете обрати мету/санкальпу Яґ’ї.


Ведичні декламації, які рекомендується слухати зараз щодня – для еволюції, миру і гармонії