Раді Вас повідомити, що з 4 по 14 лютого 2022 р., включаючи Васант Панчамі — День Маха Сарасваті — 5 лютого, проводиться 313-а Національна Яґ’я Махаріші для України.

Ця яґ’я йде разом з великою міжнародною яґ’єю. Санкальпа: «Забезпечення нездоланності – безпеки, миру, здоров’я та процвітання – в Україні і всіх країнах світу». Категорія яґ’ї — «J».

Також в цей період проводиться 314-а Національна Яґ’я Махаріші для України у складі “Регіону Росії і України”. Це велика Національна Яґ’я з санкальпою «Принесення зцілення, когерентності та миру всім людям регіону Росії і України». Наша всесвітня сім’я Махаріші зібрала кошти на проведення цієї великої яґ’ї для встановлення миру в регіоні Росії і України. Було зібрано більше 90 тисяч доларів, включаючи 50 тисяч від США. Категорія яґ’ї: «E + F + G + H + I + J». Країни, що взяли участь: Австралія, Бельгія, Великобританія, Данія, Індія, Ірландія, Канада, Киргизстан, Нідерланди, Німеччина, Росія, США, Україна, Франція, Швеція. Також індивідуальні міжнародні благодійники цілком оплатили яґ’ї різних категорій.

Збір коштів на Національні Яґ’ї йде постійно. Проведення наступної яґ’ї планується з 19 лютого по 1 березня 2022 р., включаючи Маха Шіваратрі 1 березня. Як зробити внесок, дивіться, будь ласка, на цій сторінці.

Важливо! Просимо всіх спонсорів підтримувати й по можливості збільшувати свої регулярні внески.

Щиро дякуємо всім, хто дуже відповідально виступає спонсором Національних Яґій – надзвичайно важливого для України проекту. У цей історичний час нам доступна технологія, що дає можливість усунути найглибші причини проблем і страждань та сприяти мирному, еволюційному розвитку, здоров’ю і процвітанню нашої країни.

Запрошуємо всіх регулярно брати участь у Національних Яґ’ях для України. Той, хто підтримує оживлення Природного Закону для всього суспільства через проведення Національних Яґій, одержує більше підтримки Природного Закону в своєму власному житті.

Відвідайте сайт «Національна Яґ’я Махаріші для України»

Джай Гуру Дев!

З глибокою вдячністю,
«Фонд Брахмананди Сарасваті» в Україні

Зробити внесок