307 Національна Яґ’я

Запрошуємо Вас взяти участь у 307-й Національній Яґ’ї, яка буде проводитися з 21 по 31 грудня 2021 р.

Це наш завершальний цикл Яґій 2021 року! В останній вечір кожного року протягом понад 50 років Махаріші традиційно йшов у глибоку тишу на 7 днів. У той час, як засоби масової інформації голосно повідомляють про інтенсивність незліченних потрясінь, протиріч і складнощів, дуже корисно звернутися до джерел. Збалансований ведичний спосіб життя з глибоким відпочинком, упорядкованою активністю та регулярною медитацією дозволяє діяти більш ефективно. Це гарний час, щоб зупинитися, подумати і усвідомити все те, що вже досягнуто. Втішно знову згадати про прекрасні плани Махаріші допомоги світові та про те, як разом ми їх втілюємо.

Пропонуємо до вашої уваги стислий виклад основних моментів нещодавнього Дня відкритих дверей «Фонду Брахмананда Сарасваті»: д-р Айкі Хартманн, Раджа Індії Харріс Каплан, д-р Беван Морріс. Посилання на сторінку архіву/резюме з усіма відеозаписами знаходиться наприкінці листа.

Д-р Айкі Хартманн: планування Махаріші Васту для Індії та всього світу

Доктор Айкі представив прекрасний візуальний огляд планування Васту Махаріші для Індії.

•  Планування та будівництво резиденцій Ведичних Пандитів разом з мандапами для Яґій, а також облаштування озер, садів та фонтанів.
•  12 Джотір Лінгамів та 48 Нагарів Брахмананда Сарасваті для представництва всіх країн світу.
•  Найголовніше – Брахмастхан: Махаріші уявляв собі ведичне планування з точки зору чотирьох Вед: Ріґ, Сама, Яджур та Атхарва. Велика садова площа, заповнена 1000 мандапами, де кожен день читатиметься Ведпатх.
•  Ашрам Махаріші в Праяг Радж у даний час перебудовується з ідеальнішими резиденціями для Пандитів з залами для медитації, йогічних польотів та вбудованими столовими.
• Д-р Айкі зробив висновок: «Велика радість бачити, скільки будівель і споруд з’явилося відповідно до генерального плану Махаріші, особливо в Брахмастхані. Постійно ведеться нове будівництво, споруджуються нові резиденції та Яґ’я-шали, прокладаються нові дороги, створюється майстерний ландшафтний дизайн із садами та мандапами. Раджа Харріс постійно приділяє увагу покращенню житлових умов, підвищенню якості життя, здоров’я та щастя Ведичних Пандитів Махаріші по всій Індії».

Раджа Індії Харріс Каплан: прекрасні плани Махаріші для Індії втілюються в життя

Раджа Харріс: Махаріші роз’яснив усьому світові, що Йога та Яґ’я, які щодня виконуються великими групами Ведичних Пандитів по всій Індії, є єдиним способом створення миру на землі.

Чого ми досягли на шляху до виконання поставленої мети? Завдяки нашим благодійникам був досягнутий неймовірний прогрес:
• Виплачені величезні борги за будівництво Брахмастхана з 2008 року (81 підрядник)
• Збільшення резервних фондів BST/F відповідно до останніх вказівок Махаріші
• 10-річчя щомісячної благодійної програми з послами для Національних/Спеціальних Яґій
• Запуск та успіх програми (додатку) Махаріші Веда
• Число Пандитів Брахмастхану подвоїлося (з 2008 року, коли середня кількість становила 700-800 осіб) до моменту закриття на карантин.
• Число Пандитів по всій Індії збільшилося порівняно з 2008 роком і досягло в середньому 4000 Пандитів (включно з Брахмастханом) до моменту закриття на карантин.

Поточні структури та Пандіти по всій Індії:
• Будівництво Брамананда Сарасваті Нагарів
• Праяґ Радж 500 Пандітів (3 нових великих будівлі)
• Айодх’я 200 Пандітів
• Вішванатх Чар’ялі 200 Пандітів
• Омкарешвар 200 Пандітів
• Бхопал 150 Пандітів
• Земля придбана в Гушмешвар
Яґ’ї, що виконуються для світу на даний час:
• Атірудрабхішек, Національні та Спеціальні Яґ’ї для більш ніж 90 країн, Лакш-Чанді та Адбхут-Шанті Яґ’ї. Великі щоденні особливі Яґ’ї для Деват, днів тижня і Грах (планет)
Розвиток Брахмастхану та постійна увага до його наповнення:
• Додаткове житло для 500 Пандітів (великі благодійники та пожертвування від країн)
• Будинки гостьового кампусу Біджаурі та кампуса Раджів
• 5 нових мандапів для проведення Адбхут-Шанті Яґій
• Нові кухні та їдальні, сади для відпочинку, електрогенератори, кондиціонери, покриття всіх доріг, посадка тисяч дерев тощо.
• Органічне землеробство для вирощування зерна, далів, овочів та чудова коров’яча ферма.

Чого ми прагнемо?

• Наша незмінна увага всі ці роки спрямована на постійне підвищення якості життя пандитів:
• Фокус на якість медитації та ТМ-Сідхі для Ведичних Пандитів Махаріш плюс курси Ведичної науки Махаріші для них
• Поліпшення умов проживання, органічної їжі та задоволення щоденних потреб
• Завжди приділяти першочергову увагу ідеальному проведенню Яґій
• Збільшити нашу підтримку, щоб допомогти підвищити дакшину пандитів та блага в їхньому житті
Збільшити число Ведичних Пандитів Махаріші по всій Індії: у 18 місцях, включаючи пункти харчування / навчальні центри
Збільшення чисельності Брахмастхану – активні кроки для досягнення мети:
— Повернення більшої кількості повністю навчених ведичних пандитів Махаріші та збільшення кількості молодих пандитів, які проходять навчання (ще 200 пандитів переїхали до Брахмастхану в перший тиждень грудня!)
Кроки:
1. Стабілізувати поточне число Пандітів 1,500 чоловік
2. Наростити стабільне число Пандітів 3,500 чоловік
3. Досягти стабільної мети 9,000 Пандітів

Світ стане краще

Ми дотримуємося вказівок Махаріші щодо створення резервного фонду BST на всі часи. Наша щоденна увага разом з нашими індійськими лідерами та менеджерами кампуса дуже важлива: в останні роки, незважаючи на обмеження, такі як обмеження діяльності груп, заборона на роботу будівельників та нові юридичні та банківські вимоги, ми завжди знаходили правильні рішення та рухалися вперед.

Я дякую кожному, хто продовжує підтримувати пандитів сьогодні. Це забезпечує подальше зростання та розвиток програми та створює дійсно прекрасне, сяюче завтра. Джей Гуру Дев.

Ведуча Сюзі Сван:
Дякуємо, Раджа Харріс. І тепер, на щастя, після послаблення ізоляції робота продовжується. Підрядники на місці, робітники на місці, і по всьому світу про Пандітів думають з максимальною турботою про їх еволюцію та з абсолютною відповідністю до бачення Махаріші.

Доктор Беван Морріс: Махаріші, що створює Рай на Землі

У 1988 році Махаріші узагальнив всю роботу зі створення Раю на Землі в книзі під назвою «Генеральний план Махаріші по створенню Раю на Землі – реконструкція світу». У ній є чудова діаграма, що стисло описує реконструкцію всього світу.

Декілька основних прикладів:
• Ведичне сільське господарство Махаріші для вирощування здорової їжі, що створює просвітлення.
• Прекрасні школи, клініки та житло, побудовані відповідно до Васту. 
• Освіта, заснована на свідомості, що дає плід усіх знань кожній дитині, яка росте у світі.
• Фестивалі та музика для всесвітнього миру.
• Групи літаючих йогів Ведичних Пандитів – для створення епохи, що благословляє та підтримує життя кожної людини на Землі.
• Ідеальний уряд, який орієнтується на профілактику, використовує потужність груп літаючих йогів і Ведичних Пандитів Махаріші, що виконують Яґ’ї Махаріші.
•  Отже, відповідальність нашого покоління – здійснювати програми, про які ми почули від Раджі Харріса, Раджі Нездоланної Індії, та д-ра Айкі Хартманна, Міністра архітектури Глобальної Країни Всесвітнього Миру.
• Ключові моменти глобальної когерентності, глобальної нездоланності та миру викладені в кінцевому плані розміщення понад 290 000 Ведичних Пандитів Махаріші.
•  Рай на Землі означає все хороше для кожного, а погане – ні для кого і ніде на Землі.

Це милосердна опіка Махаріші щодо всього людства.  А Індія – це країна із традицією ведичних сімей. Індія є ключем у всіх сенсах.

Ведуча Сюзі Сван:
Дякую, шановний д-р Беван Морріс. Саме разом, разом… щоб уникнути будь-якої втрати єдності, саме єдність, Кавач (захист), під керівництвом, яке Махаріші так чудово обрав, ми рухаємося вперед, щоб здійснити це!

Для перегляду архівних відеозаписів цих розмов перейдіть на сторінку архіву ТУТ.


Національні Яґ’ї і Спеціальні Яґ’ї, включаючи Спеціальні Яґ’ї для благополуччя – це високоефективний і повсюдно доступний засіб, який ми можемо використовувати негайно, без зусиль та зі зручністю. Спеціальні Яґ’ї для благополуччя можуть проводитися у будь-який день за вашим вибором. Участь у Яґ’ях Махаріші приносить величезну підтримку Вам, Україні та всьому світу.

Додаток Maharishi Veda App: Застосовуйте древню ведичну науку про звук для балансу, миру, гармонії і радості в житті. Ваші внески спрямовуються на підтримку Ведичних Пандітів Махаріші.

Прогноз експертів Джйотіша Махаріші

Складні планетарні комбінації вказують на підвищену потребу людей у ​​всьому світі вимагати покращень у державному управлінні та керівництві. Нам потрібно підтримувати позитивні імпульси за допомогою груп створення когерентності, що виконують програми ТМ і ТМ-Сідхі, та за допомогою високоефективних Національних Яґій, щоб керівники суспільства та колективна свідомість взаємно відображали величезний стрибок когерентності.


307-а Національна Яґ’я для України
буде проводитися з 21 по 31 грудня 2021 р.

Санкальпа: «Забезпечення нездоланності – безпеки, миру, здоров’я та процвітання – в Україні і всіх країнах світу»

Ваша підтримка дуже потрібна для своєчасного початку яґ’ї! Залишилося всього 3 дні! Будь ласка, візьміть участь якнайшвидше! Як зробити внесок, дивіться на цій сторінці (бачити хід збору коштів можна тут).

Національні Яґ’ї проводяться від імені «Спонсорів Яґій Махаріші для України» (це згадується в санкальпі яґій в усі дні їх проведення). Яґ’ї проводять пандіти з групи ведичних пандітів Махаріші у Брахмастхані (географічному центрі) Індії. Усі кошти, зібрані в усьому світі на проведення Національних Яґій, направляються на підтримку цієї групи. Вона була заснована Махаріші як група створення когерентності для всього світу. Зараз у групі біля 1500 пандітів. Пандіти з цієї групи щодня проводять АтіРудрабхішек – потужну яґ’ю для досягнення миру на Землі. Регулярні щомісячні або двотижневі внески кожного спонсора є основою стабільності групи.

Постійне проведення Національних Яґій залишається абсолютною необхідністю для України і кожного її жителя – для всіх нас з вами – і дуже важливо, щоб ми змогли продовжувати проводити яґ’ї постійно, одну за одною.

Дякуємо за Ваше розуміння та підтримку! Ваша участь — дорогоцінна!

Джай Гуру Дев!

З повагою та найкращими побажаннями, 
Фонд Брахмананди Сарасваті в Україні

Сайт про Національні Яґ’ї Махаріші для України

Важливі посилання (тут багато корисної та цікавої інформації)

P. S. Будь ласка, розкажіть своїм друзям і знайомим про Національні Яґ’ї. Поясніть їм величезну важливість цієї програми і запросіть взяти участь. Пам’ятайте, що при внеску в сумі 1250 доларів чи більше ви, ваша компанія або вказана вами особа буде щоденно згадуватися під час проведення Національної Яґ’ї, і ви можете обрати мету/санкальпу Яґ’ї.


Ведичні декламації, які рекомендується слухати зараз щодня – для посилення гармонії, миру і радості в житті