291 Національна Яґ’я

Запрошуємо Вас взяти участь у 291-й Національній Яґ’ї, яка буде проводитися з 10 по 20 серпня 2021 р.

Всі разом ми зберігаємо ведичну традицію

«Уряд може робити тільки те, що він робить. Щоб змінити це, покращіть якість колективної свідомості, і тоді уряд природно буде діяти все краще і краще. Це змінить уряд шляхом перетворення, і нові закони будуть з’являтися автоматично.

Давня мудрість завжди, в усі часи, буде зберігатися невеликим числом людей –хранителями ведичної традиції. Темрява зникне, і ми побачимо мир на Землі».

(Махаріші, всесвітня прес-конференція, 28 березня 2006 р.)

Д-р Ніл Патерсон розповідає про великі одкровення Махаріші

У цьому виступі д-р Патерсон говорить про діяльність Махаріші в 1960-1990-ті роки й пізніше. Він зазначає, що Махаріші відчував необхідність і терміновість навчання Трансцендентальній Медитації все більшого й більшого числа людей, а потім формування груп для спільної практики ТМ і ТМ-Сідхі. Махаріші підкреслював здатність кожної людини отримати доступ до могутньої еволюційної силі Природи, яка завжди присутня в кожному з нас.

Натисніть СЮДИ або на картинку нижче, щоб послухати виступ д-ра Ніла Патерсона (є рос. переклад).

Національні Яґ’ї і Спеціальні Яґ’ї, включаючи Спеціальні Яґ’ї для благополуччя – це високоефективний і повсюдно доступний засіб, який ми можемо використовувати негайно, без зусиль та зі зручністю. Спеціальні Яґ’ї для благополуччя можуть проводитися у будь-який день за вашим вибором.

Додаток Maharishi Veda App: Застосовуйте древню ведичну науку про звук для балансу, миру, гармонії і радості в житті. Ваші внески спрямовуються на підтримку Ведичних Пандітів Махаріші.

Прогноз експертів Джйотіша Махаріші

Наша відданість програмам і постійне проведення Національних Яґій – благословення в усіх відношеннях. Ми всі це знаємо, і Джйотіші завжди нагадують нам про це. У всесвітній кундалі (гороскопі) на липень/серпень є вказівка на можливість якихось помірних поліпшень, оскільки деякі регіони переживають пост-пандемічне пробудження. Але повинні переважати обережність і максимальна увага відвертанню проблем! Будуть можливості освіження і трансформації політичного керівництва.


291-а Національна Яґ’я для України
буде проводитися з 10 по 20 серпня 2021 р.,

Санкальпа: «Забезпечення нездоланності – безпеки, миру, здоров’я та процвітання – в Україні і всіх країнах світу»

Ваша підтримка дуже потрібна для своєчасного початку яґ’ї! Залишилося всього 3 дні! Будь ласка, візьміть участь якнайшвидше! Як зробити внесок, дивіться на цій сторінці (бачити хід збору коштів можна тут).

Національні Яґ’ї проводяться від імені «Спонсорів Національних Яґій Махаріші для України» (це згадується в санкальпі яґій в усі дні їх проведення). Яґ’ї проводять пандіти з групи ведичних пандітів Махаріші у Брахмастхані (географічному центрі) Індії. Усі кошти, зібрані в усьому світі на проведення Національних Яґій, направляються на підтримку цієї групи. Вона була заснована Махаріші як група створення когерентності для всього світу. Зараз у групі більше 1000 пандітів. Пандіти з цієї групи щодня проводять АтіРудрабхішек – потужну яґ’ю для досягнення миру на Землі. Регулярні щомісячні або двотижневі внески кожного спонсора є основою стабільності групи.

Постійне проведення Національних Яґій залишається абсолютною необхідністю для України і кожного її жителя – для всіх нас з вами – і дуже важливо, щоб ми змогли продовжувати проводити яґ’ї постійно, одну за одною.

Дякуємо за Ваше розуміння та підтримку! Ваша участь — дорогоцінна!

Джай Гуру Дев!

З повагою та найкращими побажаннями, 
Фонд Брахмананди Сарасваті в Україні

Сайт про Національні Яґ’ї Махаріші для України

Важливі посилання (тут багато корисної та цікавої інформації)

P. S. Будь ласка, розкажіть своїм друзям і знайомим про Національні Яґ’ї. Поясніть їм величезну важливість цієї програми і запросіть взяти участь. Пам’ятайте, що при внеску в сумі 1250 доларів чи більше ви, ваша компанія або вказана вами особа буде щоденно згадуватися під час проведення Національної Яґ’ї, і ви можете обрати мету/санкальпу Яґ’ї.


Ведичні декламації, які рекомендується слухати зараз щодня — для посилення гармонії, миру і радості в житті