287 Національна Яґ’я

Запрошуємо Вас взяти участь у 287-й Національній Яґ’ї, яка буде проводитися з 14 по 24 липня 2021 р., включаючи Гуру Пурніма — День Вчителя — 24 липня

День Гуру Пурніма 24 липня 2021

Гуру Пурніма – це особливе щорічне свято вираження вдячності й поваги Вчителю. Це дуже сприятливий час для того, щоб згадати і подякувати нашому просвітленому Вчителю, а також зупинитися і усвідомити величезну цінність і значущість отриманого нами Знання та його практичного застосування для поліпшення всіх аспектів життя!

«…Зараз, у світлі благословень Гуру Дева, прийшло систематичне розкриття всієї повноти знання. Хвилі знання поширювалися по всьому світу місяць за місяцем, рік за роком, і сьогодні на нас лежить пряма відповідальність, чудова відповідальність, з благословенням Гуру Дева, постійно поширювати це світло знання для всього людства – так, щоб ніхто не страждав, ні у кого не було проблем, ні у кого не було незадоволення. Ця запобігаюча якість управління приносить нам радість у світлі повного знання Гуру Дева».

(Махаріші, Гуру Пурніма, 5 липня 2001 р.)

Національні Яґ’ї і Спеціальні Яґ’ї, включаючи Спеціальні Яґ’ї для благополуччя – це високоефективний і повсюдно доступний засіб, який ми можемо використовувати негайно, без зусиль та зі зручністю. Спеціальні Яґ’ї для благополуччя можуть проводитися у будь-який день за вашим вибором.

Додаток Maharishi Veda App: Застосовуйте древню ведичну науку про звук для балансу, миру, гармонії і радості в житті. Ваші внески спрямовуються на підтримку Ведичних Пандітів Махаріші.

Прогноз експертів Джйотіша Махаріші

Зараз необхідно бути набагато більш пильними щодо наших програм і отримувати захист від Національних Яґій. Духовні цінності ростуть в колективній свідомості, більше ясності та єдності, але старі системи політики, економіки, охорони здоров’я, освіти тощо не встигають за цим, тому люди висловлюють незадоволеність, а в деяких випадках навіть виходять на вулиці з протестами, вимагаючи змін.


287-а Національна Яґ’я для України
буде проводитися з 14 по 24 липня 2021 р.,
включаючи Гуру Пурніма – День Вчителя – 24 липня

Санкальпа: «Забезпечення нездоланності – безпеки, миру, здоров’я та процвітання – в Україні і всіх країнах світу»

Ваша підтримка дуже потрібна для своєчасного початку яґ’ї! Залишилося всього 3 дні! Будь ласка, візьміть участь якнайшвидше! Як зробити внесок, дивіться на цій сторінці (бачити хід збору коштів можна тут).

Національні Яґ’ї проводяться від імені «Спонсорів Національних Яґій Махаріші для України» (це згадується в санкальпі яґій в усі дні їх проведення). Яґ’ї проводять пандіти з групи ведичних пандітів Махаріші у Брахмастхані (географічному центрі) Індії. Усі кошти, зібрані в усьому світі на проведення Національних Яґій, направляються на підтримку цієї групи. Вона була заснована Махаріші як група створення когерентності для всього світу. Зараз у групі біля 1000 пандітів. Пандіти з цієї групи щодня проводять АтіРудрабхішек – потужну яґ’ю для досягнення миру на Землі. Регулярні щомісячні або двотижневі внески кожного спонсора є основою стабільності групи.

Постійне проведення Національних Яґій залишається абсолютною необхідністю для України і кожного її жителя – для всіх нас з вами – і дуже важливо, щоб ми змогли продовжувати проводити яґ’ї постійно, одну за одною.

Дякуємо за Ваше розуміння та підтримку!

Джай Гуру Дев!

З повагою та найкращими побажаннями, 
Фонд Брахмананди Сарасваті в Україні

Сайт про Національні Яґ’ї Махаріші для України

Важливі посилання (тут багато корисної та цікавої інформації)

P. S. Будь ласка, розкажіть своїм друзям і знайомим про Національні Яґ’ї. Поясніть їм величезну важливість цієї програми і запросіть взяти участь. Пам’ятайте, що при внеску в сумі 1250 доларів чи більше ви, ваша компанія або вказана вами особа буде щоденно згадуватися під час проведення Національної Яґ’ї, і ви можете обрати мету/санкальпу Яґ’ї.


Ведичні декламації, які рекомендується слухати зараз щодня — для посилення гармонії, миру і радості в житті