286 Національна Яґ’я

Запрошуємо Вас взяти участь у 286-й Національній Яґ’ї, яка буде проводитися з 28 червня по 8 липня 2021 р.

ЧУДОВИЙ ВИСТУП РАДЖІ ІНДІЇ ХАРРІСА КАПЛАНА НА ВІДКРИТОМУ ДНІ ЯҐІЙ 5 ЧЕРВНЯ 2021

Регулярне оновлення інформації про Ведичних Пандітів Махаріші необхідне і дуже цінується! Раджа Харріс підтримує щоденні тісні контакти зі своєю прекрасною командою в Індії. Він володіє всією інформацією і ділиться нею з нами. Зараз, коли знижуються обмеження на пересування і на чисельність людей, зібраних в одному місці, ми раді повідомити, що кількість пандітів в Брахмастхані знову поступово збільшується.

ВАЖЛИВА КОЖНА КРУПИНКА НАШОЇ УВАГИ І ПІДТРИМКИ

Наступна 11-денна Національна Яг’я з 28 червня по 8 липня – це ще одна чарівна можливість продовжувати так необхідну підтримку  в створенні та підтримці груп когерентності в Індії, відповідно до бачення Махаріші. Це приносить всебічну користь, і всі ми знаємо, що отримання засноване на віддаванні. Це і багато іншого прекрасно розкрите в презентації Раджі Харріса.

ДИВІТЬСЯ ВИСТУП РАДЖІ ХАРРІСА

ТУТ можна подивитися весь виступ повністю (англійською). Також є кілька частин з російським перекладом.

Відео першої частини виступу з російським перекладом (про Ведичних Пандітів Махаріші і ведичні декламації) також можна подивитися ТУТ або натиснувши на картинку:

Національні Яґ’ї і Спеціальні Яґ’ї, включаючи Спеціальні Яґ’ї для благополуччя – це високоефективний і повсюдно доступний засіб, який ми можемо використовувати негайно, без зусиль та зі зручністю. Спеціальні Яґ’ї для благополуччя можуть проводитися у будь-який день за вашим вибором.

Прогноз експертів Джйотіша Махаріші

Зараз необхідно бути набагато більш пильними щодо наших програм і отримувати захист від Національних Яґій. Духовні цінності ростуть в колективній свідомості, більше ясності та єдності, але старі системи політики, економіки, охорони здоров’я, освіти тощо не встигають за цим, тому люди висловлюють незадоволеність, а в деяких випадках навіть виходять на вулиці з протестами, вимагаючи змін .


286-а Національна Яґ’я для України
буде проводитися з 28 червня по 8 липня 2021 р.

Санкальпа: «Забезпечення нездоланності – безпеки, миру, здоров’я та процвітання – в Україні і всіх країнах світу»

Ваша підтримка дуже потрібна для своєчасного початку яґ’ї! Залишилося всього 2 дні! Будь ласка, візьміть участь якнайшвидше! Як зробити внесок, дивіться на цій сторінці (бачити хід збору коштів можна тут).

Національні Яґ’ї проводяться від імені «Спонсорів Національних Яґій Махаріші для України» (це згадується в санкальпі яґій в усі дні їх проведення). Яґ’ї проводять пандіти з групи ведичних пандітів Махаріші у Брахмастхані (географічному центрі) Індії. Усі кошти, зібрані в усьому світі на проведення Національних Яґій, направляються на підтримку цієї групи. Вона була заснована Махаріші як група створення когерентності для всього світу. Зараз у групі біля 1000 пандітів. Пандіти з цієї групи щодня проводять АтіРудрабхішек – потужну яґ’ю для досягнення миру на Землі. Регулярні щомісячні або двотижневі внески кожного спонсора є основою стабільності групи.

Постійне проведення Національних Яґій залишається абсолютною необхідністю для України і кожного її жителя – для всіх нас з вами – і дуже важливо, щоб ми змогли продовжувати проводити яґ’ї постійно, одну за одною.

Дякуємо за Ваше розуміння та підтримку!

Джай Гуру Дев!

З повагою та найкращими побажаннями, 
Фонд Брахмананди Сарасваті в Україні

Сайт про Національні Яґ’ї Махаріші для України

Важливі посилання (тут багато корисної та цікавої інформації)

P. S. Будь ласка, розкажіть своїм друзям і знайомим про Національні Яґ’ї. Поясніть їм величезну важливість цієї програми і запросіть взяти участь. Пам’ятайте, що при внеску в сумі 1250 доларів чи більше ви, ваша компанія або вказана вами особа буде щоденно згадуватися під час проведення Національної Яґ’ї, і ви можете обрати мету/санкальпу Яґ’ї.


Ведичні декламації, які рекомендується слухати зараз щодня — для посилення гармонії, миру і радості в житті