264 Національна Яґ’я

Запрошуємо Вас взяти участь у 264-й Національній Яґ’ї, яка буде проводитися з 16 по 26 січня 2021 р.

Національні Яґ’і для максимального прогресу: наші проекти та починання можна значно підсилити за допомогою Йоги і Яґ’ї

Всі ми покладаємо великі надії на 2021 рік і хочемо тільки найкращого, найбезпечнішого і стабільного прогресу для нашого світу, наших країн і всіх людей, а також для самих себе.

Національні Яґ’ї і Спеціальні Яґ’ї, включаючи Спеціальні Яґ’ї для благополуччя  – це високоефективний і повсюдно доступний засіб, який ми можемо використовувати негайно, без зусиль та зі зручністю. Спеціальні Яґ’ї для благополуччя можуть проводитися у будь-який день за вашим вибором.

Прогноз експертів Джйотіша Махаріші

Як і прогнозувалося, в 2021 році триватиме трансформаційний та очищуючий вплив фазового переходу, що необхідно для розкриття нової фази долі нашого світу. Старі зношені системи, які більше не працюють, заміщуються більш цілісними підходами. Незважаючи на ніби-то хаос, основні конфлікти військового і політичного характеру можуть бути повністю попереджені, і, незважаючи на напругу, мирний вплив може переважати. Ми спроможні підсилити і пробудити цей позитивний потенціал за допомогою Національних Яґій і групових програм (з фізичною присутністю або он-лайн).


264-а Національна Яґ’я для України
буде проводитися з 16 по 26 січня 2021 р.

Санкальпа: «Забезпечення нездоланності – безпеки, миру, здоров’я та процвітання – в Україні і всіх країнах світу»

Ваша підтримка дуже потрібна для своєчасного початку яґ’ї! Залишилося всього 3 дні! Будь ласка, візьміть участь якнайшвидше! Як зробити внесок, дивіться на цій сторінці (бачити хід збору коштів можна тут).

Національні Яґ’ї проводяться від імені «Спонсорів Національних Яґій Махаріші для України» (це згадується в санкальпі яґій в усі дні їх проведення). Яґ’ї проводять пандіти з групи ведичних пандітів Махаріші у Брахмастхані (географічному центрі) Індії. Усі кошти, зібрані в усьому світі на проведення Національних Яґій, направляються на підтримку цієї групи. Вона була заснована Махаріші як група створення когерентності для всього світу. Зараз у групі понад 2000 пандітів. 1331 пандіт з цієї групи щодня проводить АтіРудрабхішек – потужну яґ’ю для досягнення миру на Землі. Регулярні щомісячні або двотижневі внески кожного спонсора є основою стабільності групи.

Постійне проведення Національних Яґій залишається абсолютною необхідністю для України і кожного її жителя – для всіх нас з вами – і дуже важливо, щоб ми змогли продовжувати проводити яґ’ї постійно, одну за одною.

Дякуємо за Ваше розуміння та підтримку!

Джай Гуру Дев!

З повагою та найкращими побажаннями, 
Фонд Брахмананди Сарасваті в Україні

Сайт про Національні Яґ’ї Махаріші для України

Важливі посилання (тут багато корисної та цікавої інформації)

P. S. Будь ласка, розкажіть своїм друзям і знайомим про Національні Яґ’ї. Поясніть їм величезну важливість цієї програми і запросіть взяти участь. Пам’ятайте, що при внеску в сумі 1250 доларів чи більше ви, ваша компанія або вказана вами особа буде щоденно згадуватися під час проведення Національної Яґ’ї, і ви можете обрати мету/санкальпу Яґ’ї.


Ведичні декламації, які рекомендується слухати зараз щодня — для посилення гармонії, миру і радості в житті