263 Національна Яґ’я

Запрошуємо Вас взяти участь у 263-й Національній Яґ’ї, яка буде проводитися з 2 по 12 січня 2021 р., включаючи День Народження Махаріші 12 січня

12 Січня — благословенний день, який Махаріші святкував разом з нами більше 50 років. Це чудовий день для вираження подяки Махаріші та прийняття рішень щодо реалізації його програм і технологій у Новому Році.

5 грудня, виступаючи на Відкритому Дні Яґ’ї, Раджа Індії д-р Харріс Каплан підвів підсумки цього досить незвичайного року і поділився ведичною мудрістю і знаннями. Він говорив про великі прозріння Махаріші щодо природи Вед і їх декламування, а також про їх зв’язок з Деватами і з нами самими. Виступ Раджі Харріса (англ.) можна подивитися, перейшовши за цим посиланням .

Національні Яґ’ї і Спеціальні Яґ’ї, включаючи Спеціальні Яґ’ї для благополуччя  – це високоефективний і повсюдно доступний засіб, який ми можемо використовувати негайно, без зусиль та зі зручністю. Спеціальні Яґ’ї для благополуччя можуть проводитися у будь-який день за вашим вибором.

Прогноз експертів Джйотіша Махаріші
Під час переходу до 2021 року досить висока ймовірність того, що люди в усьому світі будуть відчувати високий рівень замішання і страждання. Але навіть якщо весь світ здається ненадійним і нестабільним, вічна основа життя (яку ми здатні оживляти) буде пропонувати якісь несподівані нові можливості лікування і захисту. Це довга важка подорож, і нам потрібно буде багато світла на цьому шляху: наш захист і великий дар від Махаріші – Національні Яґ’ї і групові програми з особистою присутністю або он-лайн.

Ми глибоко вдячні Вам за величезну підтримку в 2020 році. Цей рік був складним, повним перетворень і проблем. Але були й унікальні досягнення, і прозріння, і всі ми стали трохи мудрішими і сильнішими завдяки Йозі та Яґ’ї.

Бажаємо вам щасливого і позитивного Нового Року 2021!


263-я Національна Яґ’я для України
буде проводитися з 2 по 12 січня 2021 р.,
включаючи День Народження Махаріші 12 січня

Санкальпа: «Забезпечення нездоланності – безпеки, миру, здоров’я та процвітання – в Україні і всіх країнах світу»

Ваша підтримка дуже потрібна для своєчасного початку яґ’ї! Залишилося всього 3 дні! Будь ласка, візьміть участь якнайшвидше! Як зробити внесок, дивіться на цій сторінці (бачити хід збору коштів можна тут).

Національні Яґ’ї проводяться від імені «Спонсорів Національних Яґій Махаріші для України» (це згадується в санкальпі яґій в усі дні їх проведення). Яґ’ї проводять пандіти з групи ведичних пандітів Махаріші у Брахмастхані (географічному центрі) Індії. Усі кошти, зібрані в усьому світі на проведення Національних Яґій, направляються на підтримку цієї групи. Вона була заснована Махаріші як група створення когерентності для всього світу. Зараз у групі понад 2000 пандітів. 1331 пандіт з цієї групи щодня проводить АтіРудрабхішек – потужну яґ’ю для досягнення миру на Землі. Регулярні щомісячні або двотижневі внески кожного спонсора є основою стабільності групи.

Постійне проведення Національних Яґій залишається абсолютною необхідністю для України і кожного її жителя – для всіх нас з вами – і дуже важливо, щоб ми змогли продовжувати проводити яґ’ї постійно, одну за одною.

Дякуємо за Ваше розуміння та підтримку!

Джай Гуру Дев!

З повагою та найкращими побажаннями, 
Фонд Брахмананди Сарасваті в Україні

Сайт про Національні Яґ’ї Махаріші для України

Важливі посилання (тут багато корисної та цікавої інформації)

P. S. Будь ласка, розкажіть своїм друзям і знайомим про Національні Яґ’ї. Поясніть їм величезну важливість цієї програми і запросіть взяти участь. Пам’ятайте, що при внеску в сумі 1250 доларів чи більше ви, ваша компанія або вказана вами особа буде щоденно згадуватися під час проведення Національної Яґ’ї, і ви можете обрати мету/санкальпу Яґ’ї.


Ведичні декламації, які рекомендується слухати зараз щодня — для посилення гармонії, миру і радості в житті