261 Національна Яґ’я

Запрошуємо Вас взяти участь у 261-й Національній Яґ’ї, яка буде проводитися з 16 по 26 грудня 2020 р., включаючи Сканда Шаштхі — День Карттікеї — 20 грудня

Сканда Шаштхі відзначається 20 грудня 2020 року

Це прекрасна можливість за допомогою Національних Яґій підтримати розвиток ідеального керівництва, а також подолання перешкод для еволюції в колективній свідомості. Дійсно знаменне святкування в цей важливий період.

Настає святковий сезон, що відзначається в багатьох культурах, і, на завершення цього довгого і незвичайного року, бажання дарувати і приймати дари оживає в серцях ще сильніше. Кожен день дорогоцінний, а святкування і благодійність – це універсальний імпульс. Дякуємо Вам за щедрість серця!

Національні Яґ’ї і Спеціальні Яґ’ї, включаючи Спеціальні Яґ’ї для благополуччя  – це високоефективний і повсюдно доступний засіб, який ми можемо використовувати негайно, без зусиль та зі зручністю. Спеціальні Яґ’ї для благополуччя можуть проводитися у будь-який день за вашим вибором.

Прогноз експертів Джйотіша Махаріші

У міру зростання колективної свідомості гострі розбіжності між новим усвідомленням і старими системами в суспільстві стають більш яскраво вираженими. З іншого боку, регулярні Національні Яґ’ї і групові програми – ключ до того, щоб зберігати стабільність і позитивно прогресувати в цьому місяці… безперервність, безперервність, безперервність – головна порада в цей складний місяць грудень.


261-а Національна Яґ’я для України
буде проводитися з 16 по 26 грудня 2020 р.,
включаючи Сканда Шаштхі — День Карттікеї — 20 грудня

Санкальпа: «Забезпечення нездоланності – безпеки, миру, здоров’я та процвітання – в Україні і всіх країнах світу»

Ваша підтримка дуже потрібна для своєчасного початку яґ’ї! Залишилося всього 3 дні! Будь ласка, візьміть участь якнайшвидше! Як зробити внесок, дивіться на цій сторінці (бачити хід збору коштів можна тут).

Національні Яґ’ї проводяться від імені «Спонсорів Національних Яґій Махаріші для України» (це згадується в санкальпі яґій в усі дні їх проведення). Яґ’ї проводять пандіти з групи ведичних пандітів Махаріші у Брахмастхані (географічному центрі) Індії. Усі кошти, зібрані в усьому світі на проведення Національних Яґій, направляються на підтримку цієї групи. Вона була заснована Махаріші як група створення когерентності для всього світу. Зараз у групі понад 2000 пандітів. 1331 пандіт з цієї групи щодня проводить АтіРудрабхішек – потужну яґ’ю для досягнення миру на Землі. Регулярні щомісячні або двотижневі внески кожного спонсора є основою стабільності групи.

Постійне проведення Національних Яґій залишається абсолютною необхідністю для України і кожного її жителя – для всіх нас з вами – і дуже важливо, щоб ми змогли продовжувати проводити яґ’ї постійно, одну за одною.

Дякуємо за Ваше розуміння та підтримку!

Джай Гуру Дев!

З повагою та найкращими побажаннями, 
Фонд Брахмананди Сарасваті в Україні

Сайт про Національні Яґ’ї Махаріші для України

Важливі посилання (тут багато корисної та цікавої інформації)

P. S. Будь ласка, розкажіть своїм друзям і знайомим про Національні Яґ’ї. Поясніть їм величезну важливість цієї програми і запросіть взяти участь. Пам’ятайте, що при внеску в сумі 1250 доларів чи більше ви, ваша компанія або вказана вами особа буде щоденно згадуватися під час проведення Національної Яґ’ї, і ви можете обрати мету/санкальпу Яґ’ї.


Ведичні декламації, які рекомендується слухати зараз щодня — для посилення гармонії, миру і радості в житті