259 Національна Яґ’я

Запрошуємо Вас взяти участь у 259-й Національній Яґ’ї, яка буде проводитися з 19 по 29 листопада 2020 р.

Наближається ведичне свято Дева Прабодхіні — День Пробудження Вішведева — творчих імпульсів Природного Закону, які керують усім Всесвітом. Особливі декламації у виконанні Ведичних Пандітів Махаріші в цей важливий день ведичного календаря пробуджують Вішведева в світовій свідомості для забезпечення підтримки Природи всім країнам і зміцнення миру на Землі.

Ваша підтримка значно змінює ситуацію в світі

Національні Яґ’ї і Спеціальні Яґ’ї, включаючи Спеціальні Яґ’ї для благополуччя  – це високоефективний і повсюдно доступний засіб, який ми можемо використовувати негайно, без зусиль та зі зручністю. Спеціальні Яґ’ї для благополуччя можуть проводитися у будь-який день за вашим вибором, включаючи такі особливо сприятливі дні ведичного календаря, як Дева Прабодхіні 25 листопада.

Прогноз експертів Джйотіша Махаріші:

Протягом листопада духовність може бути більш інтенсивно пробуджена, викликаючи прагнення всіх народів до кращих цінностей і поваги до життя. Фазовий перехід змін і зцілення буде сильнішим, ніж будь-коли… Нам треба дбати про те, щоб діяти за порадою Джйотіша щодо більшої спрямованості всередину себе, регулярних групових програм і проведення великого числа Яґій.


259-а Національна Яґ’я для України
буде проводитися з 19 по 29 листопада 2020 р.,
включаючи Дева Прабодхіні — День Пробудження — 25 листопада

Санкальпа: «Забезпечення нездоланності – безпеки, миру, здоров’я та процвітання – в Україні і всіх країнах світу»

Ваша підтримка дуже потрібна для своєчасного початку яґ’ї! Залишилося всього 4 дні! Будь ласка, візьміть участь якнайшвидше! Як зробити внесок, дивіться на цій сторінці (бачити хід збору коштів можна тут).

Національні Яґ’ї проводяться від імені «Спонсорів Національних Яґій Махаріші для України» (це згадується в санкальпі яґій в усі дні їх проведення). Яґ’ї проводять пандіти з групи ведичних пандітів Махаріші у Брахмастхані (географічному центрі) Індії. Усі кошти, зібрані в усьому світі на проведення Національних Яґій, направляються на підтримку цієї групи. Вона була заснована Махаріші як група створення когерентності для всього світу. Зараз у групі понад 2000 пандітів. 1331 пандіт з цієї групи щодня проводить АтіРудрабхішек – потужну яґ’ю для досягнення миру на Землі. Регулярні щомісячні або двотижневі внески кожного спонсора є основою стабільності групи.

Постійне проведення Національних Яґій залишається абсолютною необхідністю для України і кожного її жителя – для всіх нас з вами – і дуже важливо, щоб ми змогли продовжувати проводити яґ’ї постійно, одну за одною.

Дякуємо за Ваше розуміння та підтримку!

Джай Гуру Дев!

З повагою та найкращими побажаннями, 
Фонд Брахмананди Сарасваті в Україні

Сайт про Національні Яґ’ї Махаріші для України

Важливі посилання (тут багато корисної та цікавої інформації)

P. S. Будь ласка, розкажіть своїм друзям і знайомим про Національні Яґ’ї. Поясніть їм величезну важливість цієї програми і запросіть взяти участь. Пам’ятайте, що при внеску в сумі 1250 доларів чи більше ви, ваша компанія або вказана вами особа буде щоденно згадуватися під час проведення Національної Яґ’ї, і ви можете обрати мету/санкальпу Яґ’ї.


Ведичні декламації, які рекомендується слухати зараз щодня — для посилення гармонії, миру і радості в житті