255 Національна Яґ’я

Запрошуємо Вас взяти участь у 255-й Національній Яґ’ї, яка буде проводитися з 17 по 27 жовтня 2020 р.

Тепло дякуємо Вам за підтримку, що трансформує весь світ!

Наступна Національна Яґ’я з 17 по 27 жовтня буде проводитися в період святкування Дев’яти днів Божественної Матері (Наваратрі) і Дня Перемоги (Віджая Дашамі). В цей час Ведичні Пандіти Махаріші додатково виконують спеціальні декламації, що послідовно посилюють позитивні якості восьми Пракріті. На дев’ятий день посилюється об’єднуюча якість Трансцендентної свідомості. Кульмінацією святкування стане День Перемоги.

День перемоги – Віджая Дашамі

День Перемоги, 25 жовтня – це надзвичайно сприятливий день  для важливих починань і прийняття успішних рішень. Участь у Національній Яґ’ї зробить цей день ще більш сприятливим для Вас.

Національні Яґ’ї і Спеціальні Яґ’ї, включаючи Спеціальні Яґ’ї для благополуччя  – це високоефективний і повсюдно доступний засіб, який ми можемо використовувати негайно, без зусиль та зі зручністю.

Прогноз експертів Джйотіша Махаріші:

У жовтні через рідкісні розташування планет очікуються різкі контрасти. Рекомендується більшу частину часу приділяти духовному розвитку, своєму внутрішньому світу. Наші групові (в тому числі он-лайн) медитації і наші Національні Яґ’ї Махаріші зараз особливо цінні для пом’якшення очищення та для активізації найкращих можливостей для всього світу.


255-а Національна Яґ’я для України
буде проводитися з 17 по 27 жовтня 2020 р.,
включаючи Шарадія Наваратрі 17-24 жовтня і Віджая Дашамі 25 жовтня

Санкальпа: «Забезпечення нездоланності – безпеки, миру, здоров’я та процвітання – в Україні і всіх країнах світу»

Ваша підтримка дуже потрібна для своєчасного початку яґ’ї! Залишилося всього 3 дні! Будь ласка, візьміть участь якнайшвидше! Як зробити внесок, дивіться на цій сторінці (бачити хід збору коштів можна тут).

Національні Яґ’ї проводяться від імені «Спонсорів Національних Яґій Махаріші для України» (це згадується в санкальпі яґій в усі дні їх проведення). Яґ’ї проводять пандіти з групи ведичних пандітів Махаріші у Брахмастхані (географічному центрі) Індії. Усі кошти, зібрані в усьому світі на проведення Національних Яґій, направляються на підтримку цієї групи. Вона була заснована Махаріші як група створення когерентності для всього світу. Зараз у групі понад 2000 пандітів. 1331 пандіт з цієї групи щодня проводить АтіРудрабхішек – потужну яґ’ю для досягнення миру на Землі. Регулярні щомісячні або двотижневі внески кожного спонсора є основою стабільності групи.

Постійне проведення Національних Яґій залишається абсолютною необхідністю для України і кожного її жителя – для всіх нас з вами – і дуже важливо, щоб ми змогли продовжувати проводити яґ’ї постійно, одну за одною.

Дякуємо за Ваше розуміння та підтримку!

Джай Гуру Дев!

З повагою та найкращими побажаннями, 
Фонд Брахмананди Сарасваті в Україні

Сайт про Національні Яґ’ї Махаріші для України

Важливі посилання (тут багато корисної та цікавої інформації)

P. S. Будь ласка, розкажіть своїм друзям і знайомим про Національні Яґ’ї. Поясніть їм величезну важливість цієї програми і запросіть взяти участь. Пам’ятайте, що при внеску в сумі 1250 доларів чи більше ви, ваша компанія або вказана вами особа буде щоденно згадуватися під час проведення Національної Яґ’ї, і ви можете обрати мету/санкальпу Яґ’ї.


Ведичні декламації, які рекомендується слухати зараз щодня — для посилення гармонії, миру і радості в житті