251 Національна Яґ’я

Запрошуємо Вас взяти участь у 251-й Національній Яґ’ї, яка буде проводитися з 7 по 17 вересня 2020 р., включаючи Вішвакарма Джаянті — День Вішвакарми — 17 вересеня.

Санскритське слово «Вішвакарма» означає «творець всього». Національні Яґ’і, що включають День Вішвакарми, природним чином посилюватимуть творчі структуруючі імпульси Природного Закону для забезпечення впорядкованого і стабільного прогресу в проявленому світі.

Діяльність Ведичних Пандітів Махаріші в Індії успішно триває

Ведичні Пандіти Махаріші в Брахмастхані та інших частинах Індії почувають себе добре й проводять Національні та Спеціальні Яґ’ї, щоденні АтіРудрабхішек, а також особливі яґ’ї на благо всього світу. Новини від Раджі Індії Харріса Каплана – на цій сторінці.

Спеціальні Яґ’ї для благополуччя

Нагадуємо, що Спеціальні Яґ’ї для благополуччя можуть проводитися в будь-який день на ваш вибір, навіть у такі особливо сприятливі дні ведичного календаря, як день Вішвакарма Джаянті, пов’язаний з будівництвом і забезпеченням прогресу.

Прогноз експертів Джйотіша Махаріші:

У вересні – унікальне розташування планет, яке може вказувати на дуже важливу віху в перетворенні всього світу, що відбувається зараз. Можливі величезні позитивні зміни і перестроювання життя на Землі. Нам потрібно бути стабільними й пробудженими, оскільки наші групові (або он-лайн) медитації та наші високоефективні Національні Яґ’ї Махаріші є питанням найбільшої терміновості й важливості, приносячи найбільше, найвище благо всьому світу.


251-а Національна Яґ’я для України
буде проводитися з 7 по 17 вересеня 2020 р.,
включаючи Вішвакарма Джаянті – День Вішвакарми – 17 вересеня

Санкальпа: «Забезпечення нездоланності – безпеки, миру, здоров’я та процвітання – в Україні і всіх країнах світу»

Ваша підтримка дуже потрібна для своєчасного початку яґ’ї! Залишилося всього 4 дні! Будь ласка, візьміть участь якнайшвидше! Як зробити внесок, дивіться на цій сторінці (бачити хід збору коштів можна тут).

Національні Яґ’ї проводяться від імені «Медитуючих, Сідхів та Вчителів ТМ України» (це згадується в санкальпі яґій в усі дні їх проведення). Яґ’ї проводять пандіти з групи ведичних пандітів Махаріші у Брахмастхані (географічному центрі) Індії. Усі кошти, зібрані в усьому світі на проведення Національних Яґій, направляються на підтримку цієї групи. Вона була заснована Махаріші як група створення когерентності для всього світу. Зараз у групі понад 2000 пандітів. 1331 пандіт з цієї групи щодня проводить АтіРудрабхішек – потужну яґ’ю для досягнення миру на Землі. Регулярні щомісячні або двотижневі внески кожного спонсора є основою стабільності групи.

Постійне проведення Національних Яґій залишається абсолютною необхідністю для України і кожного її жителя – для всіх нас з вами – і дуже важливо, щоб ми змогли продовжувати проводити яґ’ї постійно, одну за одною.

Дякуємо за Ваше розуміння та підтримку!

Джай Гуру Дев!

З повагою та найкращими побажаннями, 
Фонд Брахмананди Сарасваті в Україні


Сайт про Національні Яґ’ї Махаріші для України
Сайт про Ведичних Пандітів Махаріші
Сайт про курси у Брахмастхані Індії
Інформація про Національні Яґ’ї у Facebook
Спеціальні Яґ’ї Махаріші
Аудіо-листівки
Додаток Maharishi Veda App
Візьміть участь у Відкритому Дні Яґій
Відгуки спонсорів яґій
Презентаційні матеріали
Курси в MERU (Влодроп, Голландія)
Зробити внесок

P. S. Будь ласка, розкажіть своїм друзям і знайомим про Національні Яґ’ї. Поясніть їм величезну важливість цієї програми і запросіть взяти участь.
Пам’ятайте, що при внеску в сумі 1250 доларів чи більше ви, ваша компанія або вказана вами особа буде щоденно згадуватися під час проведення Національної Яґ’ї, і ви можете обрати мету/санкальпу Яґ’ї.


Ведичні декламації, які рекомендується слухати зараз щодня — для посилення гармонії, миру і радості в житті
Спеціальна санкальпа для всесвітньої кампанії проти коронавірусу (рос.)
Рекомендації для зміцнення здоров’я (англ.)
Всесвітня санкальпа «Забезпечення нездоланності – безпеки, миру, здоров’я та процвітання – в нашій країни і всіх країнах світу» (рос.)