246 Національна Яґ’я

Запрошуємо Вас взяти участь у 246-й Національній Яґ’ї, яка буде проводитися з 22 липня по 1 серпня 2020 р.

Всі разом ми зберігаємо ведичну традицію

«Уряд може робити тільки те, що він робить. Щоб змінити це, покращіть якість колективної свідомості, і тоді уряд природно буде діяти все краще і краще. Це змінить уряд шляхом перетворення, і нові закони будуть з’являтися автоматично.

Давня мудрість завжди, в усі часи, буде зберігатися небагатьма людьми – хранителями ведичної традиції. Темрява зникне, і ми побачимо мир на землі. «

(Махаріші, всесвітня прес-конференція, 28 березня 2006 р.)


Прогноз експертів Джйотіша Махаріші:

Негативність і занепокоєння, яким піддається зараз увесь світ, поступово знижуються в липні й серпні. Але давайте будемо більш уважні і пробуджені зараз, адже негативний вплив досі присутній, і весь світ, як і раніше, піддається величезним трансформаціям і очищенню. Тому групові медитації, групові йогічні польоти, наші чудові яґ’ї і застосування всіх ведичних технологій Махаріші є питанням найбільшої терміновості та важливості. Ми не клянемо темряву. Ми просто приносимо світло, і темрява одразу зникне. Це наша компетенція, і наш природний обов’язок полягає в тому, аби щодня робити те, в чому ми компетентні, – на благо всім.


246-а Національна Яґ’я для України
буде проводитися з 22 липня по 1 серпня 2020 р.

Санкальпа: «Забезпечення нездоланності – безпеки, миру, здоров’я та процвітання – в Україні і всіх країнах світу»

Ваша підтримка дуже потрібна для своєчасного початку яґ’ї! Залишилося всього 4 дні! Будь ласка, візьміть участь якнайшвидше! Як зробити внесок, дивіться на цій сторінці (бачити хід збору коштів можна тут).

Національні Яґ’ї проводяться від імені «Медитуючих, Сідхів та Вчителів ТМ України» (це згадується в санкальпі яґій в усі дні їх проведення). Яґ’ї проводять пандіти з групи ведичних пандітів Махаріші у Брахмастхані (географічному центрі) Індії. Усі кошти, зібрані в усьому світі на проведення Національних Яґій, направляються на підтримку цієї групи. Вона була заснована Махаріші як група створення когерентності для всього світу. Зараз у групі понад 2000 пандітів. 1331 пандіт з цієї групи щодня проводить АтіРудрабхішек – потужну яґ’ю для досягнення миру на Землі. Регулярні щомісячні або двотижневі внески кожного спонсора є основою стабільності групи.

Постійне проведення Національних Яґій залишається абсолютною необхідністю для України і кожного її жителя – для всіх нас з вами – і дуже важливо, щоб ми змогли продовжувати проводити яґ’ї постійно, одну за одною.

Дякуємо за Ваше розуміння та підтримку!

Джай Гуру Дев!

З повагою та найкращими побажаннями, 
Фонд Брахмананди Сарасваті в Україні


Сайт про Національні Яґ’ї Махаріші для України
Сайт про Ведичних Пандітів Махаріші
Сайт про курси у Брахмастхані Індії
Інформація про Національні Яґ’ї у Facebook
Спеціальні Яґ’ї Махаріші
Аудіо-листівки
Додаток Maharishi Veda App
Візьміть участь у Відкритому Дні Яґій
Відгуки спонсорів яґій
Презентаційні матеріали
Курси в MERU (Влодроп, Голландія)
Зробити внесок

P. S. Будь ласка, розкажіть своїм друзям і знайомим про Національні Яґ’ї. Поясніть їм величезну важливість цієї програми і запросіть взяти участь.
Пам’ятайте, що при внеску в сумі 1250 доларів чи більше ви, ваша компанія або вказана вами особа буде щоденно згадуватися під час проведення Національної Яґ’ї, і ви можете обрати мету/санкальпу Яґ’ї.


Ведичні декламації, які рекомендується слухати зараз щодня — для посилення гармонії, миру і радості в житті
Спеціальна санкальпа для всесвітньої кампанії проти коронавірусу (рос.)
Рекомендації для зміцнення здоров’я (англ.)
Всесвітня санкальпа «Забезпечення нездоланності – безпеки, миру, здоров’я та процвітання – в нашій країни і всіх країнах світу» (рос.)